Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 71/97 anonim ***** válasza:
24%

De mit zavar ez téged? Nem vagy ott, semmiben nem érint.

Szerintem csak irigy vagy, hogy ők nyaralnak, te meg nem, és ha nem szakítottatok volna, akkor most te is legalább ennyit utazgathatnál, de a jelenlegi párod mellett nem tudsz. Ez zavar téged legjobban.

2023. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass 71-re! Ha esetleg még nem tudnád, mi zavar téged!!! Neeeeee!! :):)
2023. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 A kérdező kommentje:

71-es, köszi, hogy felnyitottad a szemem, most már értem!!! Annyira jó, hogy itt vagy.


...ja nem, igazából pont te nem érted.


És az exemmel akkor sem szeretnék együtt lenni, ha világkörüli útra mennénk kétszer egymás után. A párommal pedig utazgatunk. De mi a francnak magyarázkodok amúgy???

2023. márc. 31. 14:23
 74/97 anonim ***** válasza:
39%

Juj de érdekes, hogy a kérdés leírásában egy szó sem volt semmilyen brutális kihasználásról, csak egy laza potya utazás megjegyzés, csak hogy neked ez mennnnyire szarul esik. Érdekes módon a neked nem tetsző válaszok után hirtelen kezd átíródni a sztori, hogy a tesóid soha le se tojnak és maximálisan kihasználják az illetőt.

Egyébként ha az exeddel nem tartod a kapcsolatot és láthatóan a testvéreiddel sem vagy túl jóban, akkor hogy is vagy ennyire képben, hogy ki kinek mit fizet a nyaralások alatt?

2023. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
No comment...röhej itt a többség
2023. márc. 31. 14:51
 76/97 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy a röhejes. 10 év után sem tudod túltenni magad az exeden, és a családodnak is dirigálni akarsz, hogy kikkel barátkzhatnak, kikkel nem. Szánalmas.
2023. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:
Rendben, legyen. Ezt jól megfejtetted.
2023. márc. 31. 15:05
 78/97 anonim ***** válasza:
60%

#69. valaszoloval egyetertek. En nem toleralnam ha a csaladom ennyire nyiltan joban lenne az exemmel. Ugyan nem teljesen a temahoz kapcsolodik, de szakitottam meg baratsagokat amiatt, mert az exemhez huzodtak a barataim a szakitas utan.

Az meg, hogy egyenesen leirigyezitek es mindenfele rossznak kikialtjak itt sokan a kerdezot, abszurd. Lehet mas velemenye mindenkinek, de meg lehet fogalmazni kulturaltan is. Mint ahogy az egyik valaszolo tette; habar o nem ertett egyet a kerdezo problemajaval, intelligensen valaszolt es nem tamadta le a kerdezot. Sok ember vitakulturaja a beka segge alatt van.

2023. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 A kérdező kommentje:
78-as, amint látod, teljesen a torkomnak ugranak, és lehordanak mindennek, valamint tudni vélnek nem létező dolgokat, pl: nem vagyok még túl az exemen, én nem utazom sehova, ezért irigy vagyok stb...vitakultúra? Azt itt ne keresd, tisztelet a kivételnek, de sajnos csak kisebbségben vannak azok, akik kultúráltan tudnának véleményt nyilvánítani. Köszönöm a hozzászólásod.
2023. márc. 31. 15:24
 80/97 anonim ***** válasza:
24%
Már bocsi, de ha túl vagy az exeden, nem vagy irigy sem, akkor mi a fszt forlalkozol vele? te még magadnak is hazudsz.
2023. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!