Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem akarja megismer...

A családom nem akarja megismerni a barátnőmet? Mi legyen?

Figyelt kérdés

A közelmúltban költöztünk össze, és a kapcsolat is friss abban az értelemben, hogy kapcsolatnak hívjuk, pedig elég régóta viselkedtünk párként, mire összejöttünk.

Úgy volt, hogy ünnepekre jöhet velem. Viszont hagyományosan nagynénéméknél leszünk ezen a karácsonykor. A nagynéném meg hát lecsekkolta a barátnőmet közösségi oldalakon, mert kíváncsi volt, és ő a fejébe vette a képek alapján, hogy "a barátnőm egy könnyűvérű, irritáló liba, és márpedig egy k*va be nem teszi a lábát hozzá", szóval nem jöhet velem a párom.

A szüleim ragaszkodnak a nénikémnél karácsonyozáshoz, ami így december 24-27-ig végig, ott van mindenki a családból, a külföldön élő rokonok is, akik amúgy nem jönnek haza, nem lenne rossz találkozni velük. A két ünnep között én és a barátnőm már kettesben programot szerveztünk, szilveszterezni meg a barátokkal fogunk. Hamarabb nem tudom bemutatni, nincs szabad hétvégénk, meló után átugrani a távolság miatt nem opció.

A barátnőm azt mondja, hogy nem gond, menjek nélküle, ő már három éve magányosan tölti a karácsonyt(a családjával nincs kapcsolata), nem lesz gond. Én nem akarom magára hagyni, és nyilván nem is fogom.

Arra gondoltam, hogy valahogy hatni kéne a nagynénémre, hátha. Valami tipp? Vagy mi legyen?


nov. 30. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
90%
Így van, ha a barátnő nem mehet és te szeretnéd látni a rokonokat +bemutatni a barátnőt akkor leutaztok egyik nap és a rokonokkal valami nyilvános helyen találkoztok majd hazamentek.
nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
96%
Vagy jön Ő is vagy nem megyek én sem.
nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
89%

Alap lenne, hogy 1. Nem hagyom egyedül karácsonyozni, 2. Nem hagynám ezt a megalázó, lealacsonyító hozzáállást a nagynéni részéről, hogy látatlanul kijelenti valakiről, hogy "krva", és ezért nem léphet be az ő házába.

Ha volna tököd, észrevennéd, hogy ez nem csak a barátnődnek sértés, de neked is.

nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ha nem mész, a többiek számára kiderül, mi az oka…
dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 A kérdező kommentje:

#11 A lepukkant faluba, ahol még a közlekedés is rossz, nincs nyilvános hely ahol találkozni lehet, max az utcán, mert azon kívül van egy kocsma, ami tele van alkeszokkal. Plusz ha odautazok, akkor az úgy van, hogy ha figyelembe veszem a távot, meg azt, hogy hogy jár a tömegközlekedés, akkor egy órát lennénk ott, cserébe hét óra a tömegközlekedés átszállással együtt. Szóval tulajdonképpen ha nem alszunk ott, akkor nincs értelme. Hely még csak nagynénéméknél lenne, a szüleim is messzebb laknak, csak felváltva van, hogy egyik évben nálunk, egyik évben a nénémnél karácsonyozunk.


#13 Pont ez az, hogy nem akarom, hogy egyedül legyen karácsonykor. Hányszor kell még ezt leírni, hogy érthető legyen???

Azalatt meg mire gondolsz, hogy ne hagyjam a nagynénémnek ezt a viselkedést? Állítsak oda a barátnőmmel, hogy márpedig beengedni? Mert ha én sem megyek, azzal már ráhagytam a viselkedést, max fúrhat a hátunk mögött, hogy hát igen, a csaj miatt nem jöttem, el lettem marva a családtól.

Oké, nem megyek a barátnőm nélkül, de akkor 1. Nem találkozom azokkal a családtagjainmal, akik nem a nagynéném, 2. Nem lesz bemutatva mindenkinek a barátnőm, mint ahogy tervezve volt.

Nyilván vágom, hogy megalázó a helyzet, meg amúgy marhára nem jogos a feltételezés még a látottak alapján se, de min segít az, ha én ezt tudomásul veszem? Semmin.

dec. 1. 00:43
 16/84 anonim ***** válasza:
18%
Miért is nincs a barátnődnek kapcsolata a családjával? Mi az hogy párként viselkedtetek, de nem voltatok egy pár? Vajon mit láthatott a nagynénéd a képeken, ami ilyen reakciót váltott ki belőle? Gyanús...
dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 A kérdező kommentje:

#16

1. A fene nem akar alkoholista, gyógyszerfüggő, erőszakos emberekkel kapcsolatot tartani. A szülei ilyenek, más élő családtagja/legalábbis akiről tud/ nincs.

2. Maradjunk annyiban, hogy ez nem komoly kapcsolatnak indult, csak összejártunk. Csak hát egyre gyakoribb lett, hogy nem csak azért találkoztunk, randizgattunk normálisan, egyre több időt töltöttünk egymással, stb. Elvileg csak szexkapcsolat volt köztünk, gyakorlatilag meg olyanok voltak, hogy lebetegedtem, úgy volt, hogy nem találkozunk ezért, de átjött, mondván, hogy főzött nekem levest, vagy volt olyan hogy én mentem át hozzá segíteni, ha ő volt beteg. De arról nem tud nagynéném, hogy ez a kapcsolat minek indult eredetileg.

3. Semmi érdekeset nem látott, csak mindent túlreagál. Túl rövid szoknyás kép, tehát a szoknya picit kevesebb kettő tenyérnyivel a térde felett ér, mosolygós-koktélozós kép barátnőkkel, teljesen vállalható állapotban, egymás mellett áll egy fotón a legjobb haverjával, aki egy srác. Tényleg semmi extra.

dec. 1. 00:57
 18/84 anonim ***** válasza:
95%

A sajat csaladtagjaid mit mondanak errol? A szuleid nem kivancsiak ra? Ok nem tudnanak hatni a nagynenedre?

De amugy mar latom sajnos, h akkor is undok lesz vele, ha esetleg megengedi, h menjen.

Eleg szuklatokoru asszony lehet sajna. Egybol itel.

dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
87%

Én azt csinálnám,hogy akikkel akarok talizni azokat meghívom magunkhoz egyik napra a 3ból.

Szépen elmesélem mindenkinek a nagynéni szemét húzását aztán majd lesz ami lesz.

dec. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
87%
Megmondod, hogy akkor nem mész vagy max 1 napra és kész.
dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!