Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem akarja megismer...

A családom nem akarja megismerni a barátnőmet? Mi legyen?

Figyelt kérdés

A közelmúltban költöztünk össze, és a kapcsolat is friss abban az értelemben, hogy kapcsolatnak hívjuk, pedig elég régóta viselkedtünk párként, mire összejöttünk.

Úgy volt, hogy ünnepekre jöhet velem. Viszont hagyományosan nagynénéméknél leszünk ezen a karácsonykor. A nagynéném meg hát lecsekkolta a barátnőmet közösségi oldalakon, mert kíváncsi volt, és ő a fejébe vette a képek alapján, hogy "a barátnőm egy könnyűvérű, irritáló liba, és márpedig egy k*va be nem teszi a lábát hozzá", szóval nem jöhet velem a párom.

A szüleim ragaszkodnak a nénikémnél karácsonyozáshoz, ami így december 24-27-ig végig, ott van mindenki a családból, a külföldön élő rokonok is, akik amúgy nem jönnek haza, nem lenne rossz találkozni velük. A két ünnep között én és a barátnőm már kettesben programot szerveztünk, szilveszterezni meg a barátokkal fogunk. Hamarabb nem tudom bemutatni, nincs szabad hétvégénk, meló után átugrani a távolság miatt nem opció.

A barátnőm azt mondja, hogy nem gond, menjek nélküle, ő már három éve magányosan tölti a karácsonyt(a családjával nincs kapcsolata), nem lesz gond. Én nem akarom magára hagyni, és nyilván nem is fogom.

Arra gondoltam, hogy valahogy hatni kéne a nagynénémre, hátha. Valami tipp? Vagy mi legyen?


nov. 30. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen debil rokonnal nem is baj, ha eltávolodtok egymástól.

Én biztos a barátnőmmel tölteném a karácsonyt. Ehhez a nagynénihez meg lehet, hogy soha többet nem mennék el. Akkor se, ha a barátnőm amúgy se jönne. Ilyen tuskókra egyszerűen nem pazarolom az időmet.

A többi családtagod meg döntsön, melyiktek mellé áll. Legalább elválik a sz... a víztől.

dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, sőt, ezek után nem is beszélnék a "nagynénivel" mert egy tahó.
dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen nem mennék. Akkor sem ha unszolásra beleegyezik. Ott meg majd megjegyzéseket tesz, vagy beszólogat a barátnődnek mikor nem vagy a közelükbenn.
dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
88%

53-ra:

Vagy csak vágja a pofákat.

A nők erre érzékenyek, még a művigyorgásból is megérzik, hogy az nem őszinte.

dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező meg mindig nem érted. Hogyha most nem mutatod meg nagynénédnek hogy nem bánat veled ilyen tiszteletlenül, akkor máskor se számíts többre. Unokatesókkal a találkozás be lehet pótolni, esetleg a nagyiéknál lenni ahogy írtad. De a nagynéninek most kell megmutatni hogy mi van ha tiszteletlen valaki a baratnőddel (egyúttal veled is).

Én sem tartom jó ötletnek higy ezek után az ő házában karácsonyozz. Ha valakinmegkerdezi mond el az okokat.

dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
96%
Eza az egész odamenetel úgy hülyeség ahogy van. Ha mindenkielőtt beszólogat majd a nagynéni, hazamenni sem tudtok. Ritkán látott rokonokkal lehet beszélni videóhívással is.
dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Teljesen ki lesztek szolgáltatva a nagynéninek. Még elmenni se fogtok tudni ha beszól.
dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
92%

40.

Mondom én, hogyha férjnél is van, de egy irigy, rosszindulatú kígyó a némber.

Illetlen a magas sarok, meg a hosszú szár. :D Ez egy idióta.

Falusi?

dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

Úgy sem lenne jó menni, ha esetleg nem a nagynénémnél alszunk, hanem a nagyszülőknél? Mert akkor végülis nem ugyanabban a házban vagyunk, mint a nénikém, abba meg nem szólhat bele, hogy a nagyiék fogadnak-e vendéget.

Meg így menet közben történt egy kis kavarás, mármint így apu megkérdezte a nagyszüleim, hogy mi lenne, ha én és a barátnőm náluk aludnék, és leírta, hogy miért. Azóta meg a nagyszülőktől kapom a lelkes üzeneteket, hogy mennyire jó lenne, meg hogy a nagymamámat idézzem, milyen jó "végre valami aranyos kislányt viszek haza, nem valami hárpiát, aki irtózik a macskáktól". Konkrétan a mamám már írja a terveit, hogy mi legyen a program nála, ha a "nagynéném ragaszkodik a gyökérségéhez", meg kérdezget, hogy van-e valami kedvenc sütije a barátnőmnek, mert akkor azt süti. Ja meg a nagyapám tök lelkes, hogy mutogathatja a macskáit. :D

dec. 1. 14:59
 60/84 anonim ***** válasza:
96%

59.

Ez nagyon cuki!

De túl közel lesz a némber. Közös telek ugye...

Ezért is kérdeztem, hogy mennyire leuraló, iranyítja-e a mamáékat, ők nem-e csak megtűrtek ott a kis házban.

Szóval érted, milyen a család dinamikája?

dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!