Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
 71/124 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem mondta, hogy dögöljön meg mindenki akinek gyereke van, de azok az anyák akik ide írtak mind olyan fellengzős, nagyképű stílusban tették, ami azt sugallja, hogy a gyermektelen nő ássa el magát, mert kb. a 0-val egyenlő, semmit nem ér... Ez azért elég felháborító. Nem értem, hogy egy anya miért érzi többnek magát a többi nőnél. Van akinek a gyerek fontos, van akinek más, miért nem lehet ezt így felfogni??
2011. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, én is írtam.. és én is anya vagyok! (igaz még nagyon kicsi a babám) mégsem gondolom úgy, ahogy írod!!! Egyáltalán nem gondolom, hogy baj, ha egy nő nem szeretne babát... ezt le is írtam!! Mégis megy az általánosítgatás, meg a lepontozás, mert valakinek van egy nagy sérelme, és emiatt mindenfélét beképzel magának...hogy minden itt író anya támadja azokat a nőket, akik nem akarnak gyereket!!!


Nem az volt támadva, aki nem akar gyereket, hanem az, aki olyan stílusban írta le, hogy miért nem akar gyereket, ami nyomdafestéket nem tűrő.. Egy ép érzésű ember sem ír, vagy mond ilyet egy kisbabáról, vagy egy kisgyerekről...

Nem azt mondom, hogy cukinak meg édesnek kell tartani minden babát, de azért az is túlzás, amiket egyesek írtak.


Szóval, igen én is anya vagyok, de pl a nagynéném soha nem szeretne gyereket, s nekem eszem ágában sincs emiatt őt megvetni!! Szíve joga, hogy szeretne vagy sem... MI pedig ezt tiszteletben tartjuk!!!

2011. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a problémát.

Te nem akarsz gyereket. Jó. Akkor ne szüljél, senki sem kényszerít. Bár nem tudlak megérteni, nem is akarlak, de a te dolgod, nem az én tisztem megítélni másokat.

A férjed akar gyereket. Ez is helyénvaló. Akkor szépen lépjetek külön utakra. Ő talál magának egy asszonkát, aki majd szül neki, te meg találsz egy pasit, aki nem akar gyereket.

Minketten (négyen, öten) boldogan éltek, amíg meg nem haltok).

2011. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
90%
És persze, tény, hogy olyan anyák is írtak, akiknek az irománya szintén nyomdafestéket nem tűrő!!! Mindkét "csoportra" vonatkozik amit írtam!!
2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
72%
30 éves vagyok,és én sem akarok gyereket.Nálunk ez nem probléma,mert a férjem sem akar.
2011. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Szíved jog akarsz egy gyereket,vagy nem,mindenki eldönti akar-e vagy nem,viszont nem értelek,miért nem beszéltétek meg a férjeddel mielőtt összeházasodtatok,hogy te nem akarsz,nincs jogod Őt megfosztani ettől az örömtől,beszélj vele,és mond el te nem szeretnél,és add meg a lehetőséget neki,hogy lehessen,ne legyél önző.Nekem van egy kisfiam,nagyon szeretem,nem egyszerű,főleg míg nagyon pici,de nagyon szeretjük a férjünkkel,és nem maradunk ki így sem semmiből,számunkra nem nyűg csak egy nehéz feladat,azon a véleményen vagyok aki nem akar,ne szüljön,mert egy olyan családba felnőni ahol nyűgnek tekintik,vagy abortuszra rohangálni sokkal rosszabb. 21L
2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
92%

utolsó vagyok,javítok

férjemmel,

és úgy gondoltam,hogy adj neki lehetőséget,hogy akkor váljatok szét és keressetek magatoknak megfelelő partnert,hogy midnkettőtőknek teljes legyen az élete

2011. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
93%

Hű, nagyjából végig olvastam a "válaszokat". Inkább nem szállok be.

A kérdésedre: Nem szabad lebeszélni, csak megbeszélni. Ha nagy vágya, hogy gyereke legyen, akkor sajnos el kell engedned. Vagy vállalnod kell a gyereket.

Vagy ha hajlandó ő engedni, akkor ő enged. Bár benne biztos ott motoszkálna, hogy mikor kerít magának valakit, aki hajlandó szülni neki.

Nehéz eset ez.


Azt nem írom le, hogy én a gyerekpárti vagy a nem gyerekpári csoport vagyok-e, így nehezebb le vagy felpotozni ;)

2011. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok az egyetlen aki furcsállja, hogy az eszeveszett anyák a kihalásunktól rettegnek amikor TÚLNÉPESEDÉS van? Az most mindegy ha az idősebbek vannak többen. De könyörgöm inkább fizetek 3x többet és élek egyedül öreg koromban, mint hogy kipusztuljon a föld mert nem bír több embert!

Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki akar gyereket és ki nem. És undorító hogy a gyerekesek ezt képtelen elfogadni. Mindenki lehet jó, rossz, önző, önzetlen, halhat meg egyedül, vagy szeretetben. Ennek semmi köze a gyerekhez!

2011. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
92%
19:43as vagyok,szeretném még hozzá tenni,hogy hiába vagyok anya,bevallom a gyereknevelés nem mindig fenékig tejfel,bár sokan nem vallják be,csak a jó dolgokról beszélnek,megértem azokat akik nem vállaják,akiknek más az élet céljuk,sztem az a normális,hogy nem mindenki ugyanazt akarja,kiskoromban mikor midnig álmodoztam,hogy nekem majd lesz gyerekem,sosem azért akartam ,mert hogy eltart vagy mert nélküle nem lehetek boldog,nem tudom megmagyarázni csak úgy szerettem volna,ettől függetlenül,szeretem a kihívásokat,és sztem egy gyereket felnevelni az,sok barátnőm van és a felének nincs gyereke nem is szeretne és nagyon jó barátnőim,és soha nem merült fel vitatémaként,mert elfogadjuk,hogy más a vágyunk,sok anyatigris engem is megvet mert nem vagyok a fiam rabszolgája,törődöm a férjemmel is,és magammal,és az igazat megvallva olyan sosem ítélt el akinek nem volt gyermeke semmiért, csak olyan akinek már több volt és ő mindent jobban tud,sztem kedves kérdező van sok olyan nő, és ez így van jól,gondoljatok bele mi lenne ha minden nőnek ugyan az a pasi lenne az ideálja??!
2011. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!