Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
72%

A gyereket senki nem kérdezi meg, hogy meg akar-e a születni, az ősök döntenek úgy, hogy összebújnak, aztán gyereket csinálnak...miért? mert babázni akarnak

Na ez az igazi önzőség.

2011. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
35%

18:39-es

Azért nem említem magamat az első helyen, mert az nagyképűség, fellengzés lenne.Pedig amiket itt felsoroltál, nekem /nekünk mind megvan 35 éves korunkra.De mégis egyik sem ér annyit, mint a gyermekem mosolya, elégedettsége, szeretete.Én ŐRÁ vagyok büszke, nem a cégre, meg kocsikra, házra, meg mit tudom még mire.

De ezt úgyis csak az ANYÁK tudják, miről beszélek...

2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 anonim ***** válasza:
84%

Ez a válasz 31%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


Azért lettem így lepontozva, mert nem beszélek így a férjemről, hogy "mit pofázik már? nem neki kell kihordani a gyereket, meg megszülni, meg vele lenni napi 0-24 ben" ????

Vagy azért, mert egy szerető, normális férjem van, aki mindig a segítségemre van???

Árulja már el az a lelkes pontozó, aki az elcseszett életét abban éli ki, hogy másokat lepontoz, hogy mire jó ez??

Röhej, komolyan mondom...

2011. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/124 anonim ***** válasza:
86%
De nekem a büszkeség annyit jelent, hogy büszke vagyok valamire amiért megdolgoztam, amit én hoztam létre. Egy gyereket létrehozni, már meg ne haragudj, de nem nagy tudomány... Szóval ha egy gyerekről beszélünk nem értem, hogy jön szóba a büszkeség. Egy nagyobb gyereknél talán megértem, mondjuk egy 18 évesnél, akit a szülei "tökéletesre" neveltek, és tényleg a szülei odafigyelése miatt lett olyan amilyen, de egy pici gyereknél...hát nem tudom...
2011. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 anonim ***** válasza:
22%
Én pont a 18 éves gyermekemre vagyok büszke!Így már jó?Mert hogy annyi idős.És pont lesz@rom az anyagi javakat.Ja, mert én anya vagyok, bocs.
2011. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 anonim ***** válasza:
77%

Áhh, felfordítottátok a gyomromat.

Nem jutott el az agyatokig, hogy a fene sem bántja azokat,akik gyereket vállaltak? Ti szóltok be azoknak, akik nem akarják. Mégis milyen jogon??? Akinek ilyen az értékrendje az mégis mire tanítja a gyerekét?

2011. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 anonim ***** válasza:
94%
Hááát, Kedves Kérdező, 7 oldalnyi verbális tömegverekedés után még mindig nem tudunk tanácsot adni, hogy hogyan beszéld le róla.
2011. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 anonim ***** válasza:
86%
Aki gyereket szült ő miért szült gyereket? Komolyan kérdezem. Mi volt az a gondolat ami eljuttatott titeket odáig, hogy szeretnétek gyereket szülni?
2011. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell lebeszélni. Itt alapvető kommunikációs problémák vannak a kapcsolatban. Szerintem a kérdezővel sincs semmi probléma és a férjével sem, csak máshogy gondolkodnak amit nem lehet összeegyeztetni. Ha a férjed köti az ebet a karóhoz, akkor nem lesz egyszerű dolgot, az talán a kapcsolat végét is jelentheti. (mert csak azért mert ő szeretné, semmiképpen ne szülj)
2011. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:
32%

Elszomorító az a tény, hogy aki gyereket szeretne, vagy már van is neki negatív dolog és lepontozzák...


Gratulálok, hogy idáig jutottunk... Jó, hogy nem mondjátok, hogy dögöljön meg mindenki, akinek gyereke van...

2011. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!