Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
 81/124 anonim ***** válasza:
81%
Nem szülnék egy 60 évesnek kövezenek meg de szerintem 40 éves kor után már ne vállaljon az ember gyereket.
2011. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
82%

Undorító ahogyan egymásról beszéltek, mind azok akik nem akarnak gyereket mind pedig azok akik igen vagy már van. Elfelejtettétek, hogy emberek vagytok? És azt, hogy ebből fakadóan különbözőek? Gondolkozzatok már.


Kedves Kérdező!

Mindenképpen ülj le egy őszinte beszélgetésre a férjeddel és minden kiderül. Világosabban fogsz látni és tudni fogod mi a helyes megoldás.

Üdv

2011. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
91%
Én is 30 vagyok és én sem akarok. Szerintem ez teljesen normális. Mondd meg a férjednek,hogy ha ez nem tetszik neki,mehet elfele.Különben is 60 évesen mit akar már? Kívánom hogy ne legyen így,de lehet hogy fel se tudná nevelni. Amilyen motanság a férfiak átlagéletkora...sajnos...
2011. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
32%

" én utálom a gyerekeket, nekem se kell, hogy tönkretegye az életemet, mondd meg neki, hogy keressen rá ő plusz 100ezreket, legyen fent vele ő egész éjjel amikor üvölt és vonyít, és menjen vissza ő dolgozni utána, aztán meg képzelje el hogy tudtok szórakozni meg társaságba járni vele, minden perceteket korlátozná"



na ennek a válaszadónak üzenem hogy


te mit szóltál volna ha anyukád is ezt gondolná?

te se születtél volna meg !!


egy hülyével kevesebb lenne.

2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
88%

"te mit szóltál volna ha anyukád is ezt gondolná?

te se születtél volna meg !! "


Ha nem született volna meg, elég nehezen tudna erről gondolni valamit....

2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 anonim ***** válasza:
97%
Én nem ítéllek el, mert nem akarsz gyereket (bár nem értek vele egyet). Viszont a férjedet ne akard lebeszélni róla. A gyerektéma pont egy olyan kérdés, amit az esküvő előtt tisztázni kellett volna, akkor remélhetőleg nincs probléma.
2011. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
40%
Én szégyellem magam azok helyett, akik ezt a sok baromságot összehordták itt!!! Erre bezzeg tudtok 82 választ adni basszus!! Hogy lehet útálni a gyerekeket?? Hogy lehet nyűgnek gondolni?? Majd akkor mond ezt, amikor egyedül ülsz a karosszékedben 80évesen és hallod, ahogy a szomszéd néni boldogan játszik az unokáival és vasárnapoknént nagy családi összejövetel van... Hallgasd majd az ablakból, ahogy az unokák, rohannak felé, hogy Nagyiii.... Viszik a csokit virágot... Öröm a család!!! Minnél nagyobb annál jobb!! Én 24éves feleség vagyok és hamarosan kisbabát szeretnénk, és alig várom, hogy majd a kertes házunkban nagy családi bulikat csináljunk... Jönnek a rokonok, barátok, gyerekekkel, kutyával, stb és a nagy összevisszaság az egészben a szép..Tudom, hogy az eleje nehéz lesz és az is, nem vitatom.. Kihagyná mindenki az éjjeli keléseket.. Örülnénk ha átaludná az éjszakát és annak is ha nem kéne nap 6x pelusozni, de ez van, nem emiatt szülök majd, hanem az örömök miatt!! HOgy egy család lehessünk és boldogan várhassam majd az "apjukkal" a gyerekeimet, unokáimat vasárnap... 50év múlva.... Ha megélem.. De ha nem, akkor is boldog leszek, hogy felneveltem Őket és életet adtunk Nekik a Férjemmel!
2011. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha a férjed akar, akkor neki legyen, neked meg ne. Biztosan talál olyan nőt, aki szívesen szül neki.Sokan csak apát keresnek.
2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
63%

Ha tényleg úgy érzed, hogy számodra a saját gyermeked nyűg volna, inkább jobb is, ha beismered, hogy nem akarsz gyereket.

Nem itéllek el, mert nem ismerlek de egyáltalán nem is támogatlak. (sőt..)

De ha tényleg így érzel a lelked mélyén, akkor Isten őrizzen, hogy beválalj egy babát.

Egyébként úgy mellékesen nagyon szomorú, hogy ma nagyon sok nő így gondolkodik és inkább a saját élete a fontosabb, az egzisztenciája a partik, mintsem egy saját gyermek.

De mégis, aki így gondolkodik tényleg ne legyen gyereke.

És eszembe jut valami:

Egy nő 2 dologért tesz meg bármit az életben:

az egyik az, hogy legyen gyereke a másik pedig az, hogy ne legyen!

2011. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nagyon sokan gondolkoznak így még a tv-ben is volt róla szó hogy egyre kevesebben szülnek. Ők soha nem fogják megtudni mit veszítenek esetleg ha késő lesz. De a mai nőknek sokkal fontosabb a karrier meg az ilyesmi. Aztán meg ott állnak ötven hatvan évesen egy szép házba egy öregedő férjjel vagy egyedül és nem lesz aki anyának nagyinak szólítsa őket. Bele sem gondolok milyen üres lehet egy olyan nőnek az élete aki egy ilyen csodás dologról képes lemondani egy gyermek felneveléséről és csak nyűg ként gondol rá.
2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!