Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
83%
Ja még annyit hozzátennék, hogy az elég gusztustalan mikor valaki gyerekszülési motiváció miatt olyanokat ír, hogy ki fog kisegíteni a slozira meg satöbbi! Bocsika, ha valaki szül ne azért szüljön, hogy gondozót neveljen a kölkéből meg cselédet...
2011. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 anonim ***** válasza:
75%

Aki szül, az tiszta önzetlenségből szül, ugye?

A gyereket egy szülő sem kérdezi meg, akart-e megszületni. Babázni akarnak, csak hát a baba kiábrándító kamasz lesz. Akarnak valakit aki ápolja őket idős korukban. Talán így is lesz. De ez jó lesz annak a gyereknek? Garantáltan boldog élete lesz? Megtalálja a párját, aki sose bántja? Nem tartja majd se testi, se lelki terrorban? Nem dől rá a ház földrengésben, nem ébred arra, hogy a szájáig ér a vörösiszap? Nem temeti el a gyerekét autóbaleset miatt? Nem fogja molesztálni az aberrált apja? Nem fogják mindenhonnan kiközösíteni ha nem lesz egy adonisz vagy nem nő meg a melle?

Én megígértem a gyerekemnek, hogy ezek egyike sem fog vele megtörténni. És ezt hogy garantálhatnám neki másként, mint hogy nem hívom erre a világra?

Egyedül fogok meghalni, nem lesz senki aki adjon egy pohár vizet. De garantáltan az én gyerekemnek nem kell ugyanezt átélnie. Önző vagyok?


33N

2011. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem egy nő teljes megtestesülése az, amikor világra hoz egy életet... Csak sajnálni tudom azt, aki nem így gondolja.

A férjedet pedig szívből sajnálom...


Megjegyzés: ismerek olyan nőt, aki most 33 éves és hozzád hasonlóan sosem akart gyereket... Nemrég szült a nővére. Amikor a kezébe vette az újszülött kislányt (mármint a nővére kislányát), sírva fakadt...

2011. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
18%
Igen, önző vagy..
2011. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 anonim ***** válasza:
22%
Kiábrándító kamasz???Te beteg lelkű ember vagy...Az én gyermekem soha nem kiábrándító.Mondjuk nevelés kérdése, az biztos...
2011. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
83%
Be is b.na, ha attól lenne nő a nő, hogy gyereket szül. Aki meddő, az ássa el magát???? Idióta
2011. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda álszent képmutató itt néhány ember. Azok miért nem mondják el az igazságot akik szocpolt vettek fel és bevállaltak x éven belül 2-3 gyereket és ezért szültek/szülnek?...na elmentek ti oda ahova gondolom. Senkinek semmi joga ítélkezni azok felett akik nem szeretnének gyereket. És aki úgy gondolja, hogy egy nő attól nő, mert szül, qurvára tévúton van, amikor szülsz már réges-rég nőnek kell lenned belül és a szüléskor válsz anyává, ha te akkor váltál nővé, akkor elcseszted.. És az anyaság nem kötelező, csak azért mert képesek vagyunk rá. persze a férfiak könnyen pofáznak, ők hordják ki a babát, ők kelnek fel éjszaka a gyerekhez, ők vannak vele otthon a nap 24 órájában 2 évig minimum...na tényleg hagyjuk
2011. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
88%
Gyermeket szülni nem kötelesség, hanem lehetőség. Aki alkalmatlan rá, az mindenkinek rosszat tesz azzal, ha a környezet nyomására mégis bevállal egy gyermeket. Vannak igenis akik alkalmatlanok az anyasterepre, tessék már a több századik ilyen kérdés boncolgatása után ezt megérteni!
2011. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy az idióta!Mert egy meddő nőben is megvan az anyai ösztön, az is tud gyermeket nevelni, ha szülni nem is.De aki igy vélekedik, az egyszerűen nem nő -a szememben legalább is-.
2011. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 anonim ***** válasza:
36%

17:46-os


Ha igy gondolkodsz akkor ki ne menj a házból mert lehet elüt egy autó :) Agybajt kapok tőletek omg

2011. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!