Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 anonim ***** válasza:
80%

Phú, hát, így már egészen más a szitu!!


A csernus dokis válaszolóval pedig egyet értek!!! Én is ezt tapasztalom! Pl férjem anyukája is ilyen...

2011. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/124 A kérdező kommentje:
32. és a nyelvtanárom volt nem gazdag egyáltalán nem tudom miért kell ezzel jönni. (én keresek jobban)
2011. jún. 26. 18:14
 53/124 A kérdező kommentje:
és nem is a szexért vagyok vele de nem is ez itt a kérdés. amugy jelentettem a durva beszólást remélem törlik
2011. jún. 26. 18:16
 54/124 anonim ***** válasza:
74%
Az ellenzők gyorsan menjenek szaros pelenkát cserélni, ennél több hozzászólásom már nincs.
2011. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/124 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként sokszor a párkapcsolat milyenségét mutatja meg, akar-e egy nő gyereket. Ha egy nő biztonságban érzi magát, elismeri őt a párja nőként, szépnek tartja, nem alázza meg soha, anyagilag sem alázza meg, ha egy nőnek nem kell attól rettegnie, hogy munka nélkül anyaként teljesen ki lesz szolgáltatva valakinek, akitől minden fillért úgy kell majd kiimádkozni, ha a férj már mos teljesen magára hagyja a házimunkában, ha már most teljesen arról szól az élet, hogy a nő dolgozik a melóhelyen és otthon míg apuci intenetezik és más nők pucér seggét bámulja a neten, merhogy a nő dolga a mosogatás és egy FÉRFI nem alacsonyodik le ilyen szintre, szóval én inkább azt csodálom, hogy van olyan nő aki még akar gyereket.
2011. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/124 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat, kicsit hosszú és felemás lett a mondat, de sztem érthető.
2011. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/124 anonim ***** válasza:
82%

Akik ide írogatnak és már szültek, azért szültetek, hogy idős korotokban legyen aki segítsen meg eltartson???????????? A belemet is kihányom tőletek...

Ti nevezitek magatokat Anyának?? TI?? A világ legönzőbb emberi vagytok!!! Az ilyeneknek mint ti nem kellett volna soha az életben gyereket szülni!! Magasról szarok az országra, meg az államra, meg a nyugdíjasokra!! Nem azért akarok gyereket szülni, hogy legyen aki életben tartja ezt a tetves országot. (mellesleg itt szeretném megjegyezni, hogy konkrétan ebben az országba biztos, hogy soha nem is szülnék...mert aki itt teszi az csak egy újabb termelőt hoz a világra...)


"Akkor te mit mondasz, mi az ami téged NŐVÉ tesz?Mert a lábát mindenki szét tudja tenni...De gyermeket CSAK NŐ tud szülni!"

Ez úgy mégis mi a franc?? Egymillói olyan dolgot tudok mondani, ami nővé tesz és amit csak nő tud tenni...ennyi erővel a menstruáció is nővé tesz, azt is csak nő tudja, vagy te találkoztál már menstruáló férfival??

2011. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
79%

"persze a férfiak könnyen pofáznak, ők hordják ki a babát, ők kelnek fel éjszaka a gyerekhez, ők vannak vele otthon a nap 24 órájában 2 évig minimum..."


Már ne haragudj de ha a férjed nem dolgozna akkor "dögölhetnél meg" a babáddal együtt...(bocsánat a kifejezésért de itt egy páran nagyon felb*szták az agyam) Azt hiszed hogy nekik minden fenékig tejfel és csak azért léteznek hogy tonnaszámra gyártsák az utódokat azt majd az asszony fölneveli az összeset... Rengeteg anyuka nem tud mit kezdeni a gyerekével mert elvált vagy egy alkoholista a férje és kénytelen több műszakot vállalni a gyereket meg bedugni bölcsödébe... Egy férfinak igenis fontos szerepe van a gyereknevelésben, igaz hogy nem ő hordja ki meg nem ő szüli meg, de a szülés után kötelessége segíteni a feleségének, hiszen a kisbaba nem egyedül az anya gyermeke....


jézusom itt annyi épelméjű gyűlt össze hogy az már fáj, és pont azokat pontozzák le akiknek igazuk van... -.-

2011. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen milyen hangnemet megengednek maguknak egyesek, akiknek korukból adódóan gőzük nincs az életről. Nem azt kérdezte helyes-e az életvitele. Mindenki maga dönti el, akar-e gyereket. Aki akar, annak lesz, aki nem, annak nem.

Hogy van képetek így beszélni egy másik emberrel, aki nem is ártott nektek?

Na ezért utálom ezt a témát.

2011. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy meg felnőtt koromban nem anyuka meg feleség akarok lenni, hanem NŐ.

Ha egy anyát megkérdezel, hogy mire büszke az életében, mit mond?? A gyerekemre, hogy ötös lett ebből abból, meg a férjemre, hogy ilyen meg olyan jó munkája van.

Saját magát úgy mégis miért nem említi?? Miért nem lehet azt első helyen mondani, hogy büszke vagyok magamra, mert képes vagyok gyermeket nevelni, büszke vagyok magamra azért mert diplomám van, jó munkám, miért nem lehet ilyeneket mondani?? Ha egy nő gyereket szül akkor egyszerre fel kell áldoznia magát, a család oltárán? Hát rohadtul nem...nem azért élek ezen a világon, hogy csak a családomat szolgáljam. Én saját magamra akarok büszke lenni, saját erőmből sikereket elérni. 30 vagy 40 évesen, mikor felteszik nekem ezt a kérdést, nem a gyerekemet akarom mondani, hanem saját magamat, hogy igenis büszke vagyok arra, hogy van diplomám, van egy cégem amit saját erőmből hoztam létre, van egy házam amit saját erőmből és anyagi forrásaimból építettem fel. Azok a dolgok tesznek engem büszkévé amiért saját magam megdolgoztam.

2011. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!