Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
84%
Mégis, mi vann itt kérem, diktatúra???? Fogja már vissza magát minden ide firkáló, aki szerint kötelesség szülni, és inkább foglalkozzon a maga bajaival, mert biztos vagyok benne hogy van bőven.. Pl az, hogy gyerek nélkül nulla lenne az élete, csak ezt nehéz beismerni.. Inkább szidják a másik oldalt. Mindenki nézzen magába.
2011. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 A kérdező kommentje:
nem került szóba a kapcsolat elején de ki gondolná hogy egy 60 éves ember még gyereket akar? álmomban nem gondoltam
2011. jún. 26. 17:59
 43/124 anonim ***** válasza:
21%

" Az ember nem azért él, hogy utóda legyen. (az állat ösztönből szexel, az ember kedvtelésből is,)

Pláne nem ebben a világban. "

Hát miért élsz, egy nagyobb plazmatévéért? :DD

Remélem kidolgozod érte a beled, én meg ingyen csinálok gyereket és lesz aki segít nekem, ha megöregszem, lesz kinek továbbadnom az életem, aki majd továbbviszi amit én felépítettem.

Te meg biztosan sokra mész vele amikor majd egyedül éhen halsz, mert

1. nem lesz elég fiatal aki a nyugdíjadért megdolgozzon

2. meglesz a nyugdíjad, de abban a világban nem lesz köszönet, ha 1 ember három helyett fizet és lehet megéred hogy leköpnek mert nyugdíjas vagy. Akkor majd ne hőzöngj, mert te is segítettél eljutni abba a világba.


A gyerek nem csak és kizárólag személyes dolog. A demográfiai változások jobban számítanak abban hogy te jól élsz-e vagy sem, mint bármi más...


25 éves dolgozó vagyok, akiknek már most a töke kivan a nyugdíjasokkal, hogy állandóan követelnek és rinyálnak, közben gyereket b*sztak szülni( a kivétel meg éli az életét több-kevésbé boldogan, mert az unokáival elvan).


Kérdező: Ha nem akarsz gyereket, hát ne szülj, de a férjednek egész életében hiányozni fog. A te döntésed.

2011. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
21%

"persze a férfiak könnyen pofáznak, ők hordják ki a babát, ők kelnek fel éjszaka a gyerekhez, ők vannak vele otthon a nap 24 órájában 2 évig minimum..."


??? Ezt nem értem, ne haragudj! A férfiak könnyen pofáznak?? Mi ez, valami férfigyűlölő szöveg?


Igaz, hogy én hordtam ki a kisbabánkat, de a férjem mindig ott volt mellettem.. A tenyerén hordozott! Soha nem tudnék ilyen ocsmányul írni róla, hogy "bezzeg ő könnyen pofázik, hisz nem ő horta ki, meg nem ő szülte meg...stb"


Én imádtam terhes lenni.. kihordani a kisbabánkat. A férjem pedig ugyan annyira kivette a szerepét a szülés után! Igen, felkel a bébikénkhez, fürdeti, pelusozza... Mindent megtesz, hogy tudjak pihenni. Hazaér a munkából és egyből segít!

Szerintem a legtöbb férfi, aki szereti a párját, a feleségét, s vágyik a babára, az szintén ugyan ezeket örömmel teszi!!


Bocsánat az offért!

2011. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
77%

Csernus mondja azokra a nőkre, akik a gyerekükben élik ki magukat, hogy még egy nő, aki elba...ta az életét.

Egyébként ha jól megnézzük azokat, akik ízig-vérig a gyerekükért élnek, bizony szánalmas párkapcsolatokban sínylődnek.

2011. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 anonim ***** válasza:
17%

kérdező 60 éves?


Akkor tárgytalan, egy ribanc vagy. 30 éves vagy ő meg 60OMG


Csak a szexért vagy vele, ez mostmár 1értelmű (mivel gyerek nem kell.) gratulálok!

2011. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
71%

Én elvesztettem a fonalat.

Te 30 éves vagy a férjed meg 60 éves???

2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 anonim ***** válasza:
69%
jaja...
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 anonim ***** válasza:
69%
hány éves lehet pontosan a kérdező? Én olyan 35-re tippelek.
2011. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!