Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
100%
És ez a harmad is csak az gyerektelenekre igaz. A többieknél még "durvább" az arány.
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
80%

Szia :)

Hűha, tudod Kedves Kérdező végigolvastam mindent. Csak hozzád intézem a soraimat, mivel itt mindenki vagy már egyetemet végzett 21 évesen, vagy nincs hitele és tökéletes az élete. Nem is értem akkor miért van országunk vezető helyen a válások terén,no mindegy. Szintén 21 éves vagyok, egyetemista, és abszolút átérzem a helyzetedet. Leszögezem nem vagy r@banc, és ha kapsz is valamit sem leszel az. Ha telefonfeltöltést szeretnél, egyszerűen megmondhatod,ha kérdezi miért nem írsz vissza, mert nem vagy feltöltve, ha pedig szeretnél valamit egyszerűen mond meg neki, sehova sem vezetnek a mesterkélt trükkök. Viszont az együtt töltött idő nem arányos az ajándékok mennyiségével. Valóban van az a típusú férfi,aki azt vallja, hogy nem ruháztatja a nőt, sose tette, nem is fogja, de akkor ne is legyen extra kívánsága az öltözködést illetően, mert van ilyen sajnos. Amire vágysz, az a férfi nagyon ritka, én sem hittem el sokáig, hogy létezik, bár 7 számjegyű fizetéssel nem nehéz megadni a barátnőnek semmit sem. Elfogadok én mindent, amit kapok, a jó pár évvel idősebb páromtól, hívhatnak bárminek, ha nekik jólesik a szitkozódás. Csak a magam nevében beszélhetek,de én azért kapom mindezt, mert egyetemistaként ő sem túl rózsás anyagi helyzetben állt, dolgoznia kellett, és pont ezért segít, valamint az örömöm neki is öröm, bár ez sokaknak felfoghatatlan. De nyári munkára ugyanúgy elmentem tescoba, és egész havi fizetésemet költöttem a születésnapi ajándékára, hogy kompenzálhassak valamit a sok jóból, és figyelmességből,ami nekem a nehéz időkben jól esik, és egész évben takarítom a lakást,amiért ő takarítónőt hívna. Ha valamit Te is próbálsz tenni érte, hidd el nem fog úgy tűnni,mintha kitartott lennél, mert nem az itt fórumozóknak kell bizonyítanod,akik arc nélkül vádaskodnak, csak magadnak. És nagyon fontos, hogy mit érzel. Nem érdemes mellette maradnod így, ha nem gondolod, hogy fülig szerelmes vagy, a legszerencsésebb a világon, mert veled van, és ha nem tiszteled. Sok sikert kívánok, de gondold át, megéri-e ennyi idősen időt pazarolnod rá, mert az érzéseidet nem írtad le.

2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
79%

17:44:

Pont lesz*rom, mennyibe kerül az említett ékszer, én csak a hasamra ütöttem, hogy annyiért SEM vennék ékszert, amennyi a kosztpénzünk egy hónapban, főleg nem több millió forintért... Ha milliárdos lennék, akkor sem kéne egy csillogó kacat, csak hogy verhessem magam, hogy van olyanom.

2011. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
80%

Ez van ha szerelmes a nő, vagy még nincs 21 éves lehet hogy nem pénzért (is és egyben lehet élvezetből is) szexel.

Ettől nem ribanc vagy kur-va. Azért kap a pasi több fizetés azonos munkáért is, mert neki költenie kell a nőre.

Nem kellene már feleslegesen rugózni ezen a ribi kérdésen.

Amit meg az előző írt nekem még férfi létemre is szimpatikus. Tehát nem azért írtam amit írtam, mert bántani akarok valakik, vagy a feje felet pácát törni.

2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:33

köszi a válaszod és a tapasztalataid :)

az ékszeres meg a kinek mennyi a napi pénze vitát kár tovább ragozni, mert mindenkinek más az amit megengedhet magának.

2011. aug. 28. 20:51
 96/105 anonim ***** válasza:
ma 20:49-es vagyok az előző nálam még a ma 20:33-as volt.
2011. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 sumergo ***** válasza:
85%

Azért ne keverjük össze, hogy valaki kap ajándékokat, (ettől nyilván nem lesz senki rossz,) de a baj a kérdezővel az, hogy ELVÁRJA a "támogatást". Azért a támogatás teljesen mást jelent, mint az ajándékozás. Ha tényleg csak ezek a kedveskedések hiányoznak, és nem az anyagi támogatás, akkor a fogalmazás nem volt szerencsés a kérdés feltevésnél.

Valamint személy szerint én azért nem kezdtem főiskolába a középsuli után, mert nem akartam, hogy bárki is "támogasson". Tisztában kell lenni a saját helyzetünkkel, és ezért munka mellett is lehet tanulni. Kicsit nehezebb, de megoldható!

2011. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
62%

Nem ő támogatást vár. Csak ti valamiért a ribi kérdésen jojóztok mindig feleslegesen. (Ez valami belső önszabályozás nálatok???) És ezért meghátrált.

Kérdező mond meg neki hogy neked az a férfi aki támogat is téged! Mert az a férfias.

2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
54%
Ne akarjon kiskamasz lenni, például hogy egy csokival kiszúrja a szemed.
2011. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
82%

ÖRÜLJ NEKI HOGY LEGALÁBB ENNYIT FIZET!


Az én "pasim" meg sose fizet semmit,sőt fordítva. Én fizetem a kajálásokat,az utiköltséget,a mozit,kirándulásokat meg a vacak befuccsolt adósságait is én rendezem :/

23/L

2011. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!