Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
ma 14:53 Te se vagy normális...
2011. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
Na azért az kemény, hány helyen megfordult a dolog, és a nő tartja el a férfit...
2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
16%
nekem is fizetnek a sexért, na de látnád a kecónkat...!! Kicsi vagy te még ehhez! Ruhák, gyógyszer...
2012. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
100%
Szabd meg a tarifád! ;-)
2012. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 verushalbik válasza:

1. A gyógyszer tekintetében jogos az elvárás. Normálisan közöld vele, hogy a felét fizesse ki.


2. Támogatnia nem kell téged, ha magától, önként kedveskedik az egy más kérdés, de miért is kellene neki fizetnie a ruháidat vagy a nyaralásod?


3. Ha ennek ellenére ez egy elvárás a részedről, tedd szóvá, aztán vagy fizet vagy nem. De kétségtelen, hogy semmi ilyen jellegű kötelezettsége nincs feléd, s ez nem is az ő dolga.

2019. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!