Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
87%

A kulcsszó: kommunikáció!


Lehet hogy a barátod, tényleg nem gavallér, de lehet azért, mert nem tudja, hogy egy nőnek ez kell!


Utalni, rávezetni értelmetlen! Nyaralni akarsz? Szervezz nyaralást! Hívd el?

Apróságokat akarsz? Mond el mi a szíved vágya, hogy ez mennyire boldoggá tenne!


Lehet az elején olyan érzésed lesz mintha az ajándékot magadnak kellene becsomagolni, de másképp nem megy.


Ha elmondtad mi tesz boldoggá, és hogyan mutathatná ki, és még sincs jelentős javulás, akkor pedig csak szimplán nem illetek össze.

2011. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
92%
Azzal viszont én is egyet értek, hogy ne nézzük már le azokat a pasikat akik szívesen ajándékoznak a párjuknak akár még ruhát is! Mert épp tegnap úgy meg tetszett a párának és másnap meg vette neki ajándékba csak úgy! És azokat a nőket sem, akik el is fogadják! Ettől még nem lesz valaki kú.rva!
2011. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:48

Én vele értek egyet és értem a kérdést is. Éerdekesek itt néhányan,meg amúgy is. Folyton csak a ribancozás megy. Mindenki ribanc -.-

Főleg a fogamzásgátló részével értek egyet. Szerintem ezt közösen kellene fizetnetek,mert nemis olyan olcsó. Nekem a barátom sokszor elhiv kajálni,mozizni. Nem vártam el tőle soha. Igy alakult,ő meg nem engedi ,hogy visszahivjam. Azt sohase vártam el,hogy nyaralni vigyen. Semmiképp nem várom el,hogy ő fizessen mindent. El se mennék. Közösen fizettünk/ fizetünk.

Néha egy boltban ha meglátok valamit ami tetszik,megkérdi megvegye-e,de én azt mondom nem kell és elfogadom,hogy nincs rá pénzem. Ennyi. Szerintem ezek a dolgok igy normálisak.

Volt ooyan barátom aki vett magának ezt azt egy buliban aztán én megkérdeztem meghiv-e egy kólára és azt mondta nem hozott pénztárcát... :D

Sajnos ha ő ilyen rávezetni nem nagyon lehet.

Talán ha beszélsz róla hogy valamit nagyon szeretnél de sajnos most nem tudod megvenni,mert fogamzásgátlót kell venned.

2011. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
Én kapok a páromtól, de úgy natúrba azon kívül, hogy néha beülünk cukrászdába, miért kéne egyéb, ha egy háztartásban élünk? viszont karácsonyra aranyfülbevalót adott, nekem már az túl nagy ajándék volt. kb. ugyanannyiszor leptük eddig meg egymást, és ez a normális, nem az, hogy elhalmoz mindennel, és csak ő...
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
43%

"Kedves, van olyan nő akinek a fogamzásgátló tabletta hatására igen erős libidó csökkenése van és nem kívánja a szexet! Középkor ide vagy oda!"


A nem megfelelően kiválasztott fogamzásgátló tabletta hatására.

2011. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat, akik megértették a kérdésem. lehet félreérthetően tettem fel a kérdést, mert amire szükségem van énis megtudom venni, csak jól esne ha néha felajánlana dolgokat. de hát ő nem ez a típus
2011. aug. 28. 14:28
 47/105 anonim ***** válasza:
41%

ha te erre vágysz, akkor másik pasit kell keresned, aki magától vesz neked ezt-azt.

gondolom azért álltál össze ilyen középkorosodó faszival, mert azt hitted, h tele van lóvéval, és téged is pénzelni fog. buktad kisanyám :P


az én barátom fél évvel fiatalabb nálam, mégsem kell külön kérvényt benyújtani, hogy elmenjünk gyrosozni vagy moziba.

ruhát nem kérnék tőle, persze néha még így is vesz, pedig tényleg nem várom el.


egyébként meg el lehet menni melózni, és akkor vehetsz magadnak, amit csak akarsz.

2011. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:30

olvasd már el a feletted lévő hozzászólásomat! ami kell azt megveszem magamnak. ne oszd az észt. és nem azért álltam vele össze képzeld el, mert akkor nem kellett volna 1,5 év hogy valamit elvárjak tőle.

2011. aug. 28. 14:32
 49/105 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező a többség nem érti meg, ha rögtön leribancoznak, valószínűleg nem volt még normális párjuk, akik szerették annyira őket, hogy néha meglepték volna valamivel, amire titkon vágytak. Igazad van, célozgass rá, vagy te is lepd meg valamivel, ha nem változik szerintem lépj, mert ha anyagilag megtehetné és nem teszi, szerintem nagyon önző.
2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
16%

14:27

Ne haragudj, de te valami erdőszéli kis kunyhóban nevelkedtél? Egy arany fülbevaló neked túl drága? Mekkora mélyszegénység van Magyarországon, hogy egy max 5000 ft-os ajándéktól hasraesnek a nők?

2011. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!