Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
68%

Mondd el neki, hátha lepattint.


Egy nagy fenét nem vagy te lehúzós fajta. Csak te még sunyi is vagy hozzá.

2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
31%

Kétféle nő van aki megmondja a tarifáját és aki nem. ;)

A nők ezét is keresnek kevesebbet, mert nem kell fizetniük a szexért. Ez van. Lehet fújj-t mondani.

2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
88%
És miért akarod, hogy nagyvonalúbb legyen? Ami jogos lenne, hogy megkéred, hogy a gyógyszer felét fizesse ki mindig, mert az közös érdeketek, de azon felül nincs jogod ilyet kérni tőle.
2011. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem írd ki a hálószobátok ajtajára, hogy mennyibe kerül az orális szex, 1 óra szex mennyi, illetve, hogy mit vállalsz és mit nem.
2011. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
60%
döntsd már el, hogy k.urva vagy vagy barátnő
2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
99%
Ha magától nem nagyvonalú akkor cseszheted! Amúgy meg simán meg lehet mondani, hogy a gyógyszer felét fizesse ki. Utazni lehet felesbe is. Nekem vesz dolgokat a párom, de sosem kértem magától akar kedveskedni!
2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy olyan kapcsolatban, ahol a férfi majdnem 40 a lány pedig 21, simán benne van, hogy bizony támogatni kell a párját. Ha egy egyenrangú kapcsolatot akar, ahol nem erről van szó, akkor ott vannak a 26-33 éves dolgozó, diplomás, vonzó, érett nők.
2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes vagy... hát igen, sok kis k*rva elvárja, hogy a pasija fizessen ezt-azt, ezek szerint te is beállnál a sorba...

amúgy ezt nem anyagi támogatásnak hívják, amit körülírtál, hanem elvárnád, hogy ajándékokkal halmozzon el. menj el dolgozni, akkor majd lesz miből megajándékoznod magadat...

nekem a pofám leszakadna, ha a páromtól (pedig nekem már élettársam) ajándékokat kérnék...

nekem 21 évesen már volt saját keresetem.

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
40%

A pasi nem ettől lesz sármos... Ha ő akarna venne... De nem csoda hogy nem vesz neked... Meg sem érdemled...


25/F

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ő eleve nem nagyvonalú, akkor már 1,5 év alatt bizonyította volna.

Vagy úgy gondolja, hogy nem kell fizetnie azért, hogy veled járjon.

Gondolom, azért névnapra, szülinapra csak felköszönt, nem?

A ruhákat tényleg nem a fiúja veszi a lánynak, ezt tényleg a k.vák akarják csak.

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!