Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
 61/105 anonim ***** válasza:
46%
A kiinduló kérdésre visszakanyarodva: Kérdező, ez egyrészt pasifüggő, vannak nagyvonalúbb és vannak takarékoskodóbb természetűek, utóbbi típustól nemigen várhat a barátnője, de még a felesége sem semmit, ami úgymond felesleges, például ok nélkül ajándékot, drága utazást, stb. Másrészről viszont a nő személyétől is sok függ. Egy gazdag nőnek, például valamelyik filmsztár lányának, Kate hercegnének, stb. nem is mernének valami olcsó, de praktikus vackot adni, míg egy lakótelepen élő, kiskeresetű lánynak nem vesznek mondjuk Louis Vuitton táskát ajándékba, mert úgy vannak vele, hogy örülni fog az Adidasnak is, érted...
2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
22%

15:00

Mint írtam már, külföldön élek. A férjemmel, nem a szüleimmel. Dolgozom, a háztartásban csak heti egyszer van segítségem, a férjemmel rengeteget utazunk, elhiheted, hogy nem csupán ékszerekről, hanem úgy általában a minőségi dolgokról, élettapasztalatról, sokmindenről többet tudok nálad. De ezzel nem azt akarom mondani, vagy éreztetni, hogy az én életem jobb, vagy boldogabb a tiédnél, vagy bárki másénál. Csupán azt gondolom, hogy az én társadalmi helyzetemből nagyobb rálátásom van néhány dologra. Kívánom neked, hogy egyszer te is eljuthass arra az anyagi szintre, hogy megértsd, amiről most beszélek. További szép vasárnapot nektek.

2011. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
87%

13.48

Én abszolút értem a kérdést!


Viszont ha már 1,5 éve jártok és úgymond nem gáláns természet,akkor már nem is lesz az.Nem fogod tudni rávezetni sajnos.Ő már 37 éves...Nem ezt szokta meg,és nem fog megváltozni...


De azért adok 1 plusz infót. Sok csaj azért kap a pasijától dolgoka(parfüm,virág,ruhadarab stb stb),mert addig rágják a pasijukat,amíg az kényszerből meg nem veszi nekik.És akkor elmondhatják a csajok a barátnőknek, hogy "Képzeld mit kaptam a múltkor a Feritől!"...Szóval ez a jellemző.

Kevés az olyan pasi,aki szívből és mindenféle rávezetés nélkül ad.


Nekem is volt olyan kapcsolatom,ahol kb nem kaptam semmit,próbáltam rávezetni nem jött össze.Volt olyan is,ahol kaptam 1-2 dolgot és nem kellett arra egyáltalán rávezetni. Viszont ha semmit nem ad,nem visz el ide-oda(pedig megtehetné)akkor elég fukar, vagy még éretlen....Én nem szívesen lennék olyan kapcsolatban,ahol rá kell vezetni bármire is a másikat...


Ezt én írtam.

Már remélem mindenkinek nyílvánvalóvá vált, hogy a Kedves Kérdező pusztán figyelmességet és kedvességet szeretne a párjától,amit hiányol.És igenis normális, hogy a felek kedveskedjenek a párjaiknak.Akinek nagyon alacsony a fizetése,az abból gazdálkodik és nyílván egy balaton szeletet ad a párjának,de azt szívből adja és a párja is tudja,hogy ezt kedvességből ,szerelemből adta,mert most csak ennyire telt.

Van aki 10x nagyobb ajándékokat kap,szintén ok nélkül.De ez az ok nélkül ez valójában magát a párkapcsolatot, az együttléteket és a szerelmet jelképezi.


33 vagy 34N írt még nagyon jó rávezetős praktikát, valamit találj ki, s aztán mérlegelj még 1-2 hétig, hogy változhat-e valami.Lesz-e vajon ennek jövője.

2011. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
78%

Jaj ne bántsátok már! Álszent libák vaygtok! Mert ti nem szerettek kapni valamit? Csak úgy figyelmességből?

Szerintem nem nagy elvárás. Nekem nagyon sokmindent vesz a vőlegényem, néha én kérem meg, néha magától, néha akaratom ellenére. De mindig nagyon örülök neki. És nem is azért, mert megkaptam azt a dolgot, hanem mert látom, hogy milyen örömet okoz neki, ha vehet nekem valamit. Pedig nem gazdag ő sem. De inkább megvesz nekem egy fülbevalót, mint magának egy sört. De mi együtt élünk, nemsokára lagzi, nálunk már nem téma az a pár ezer forint. Nekem is volt már ilyen faszari pasim, aki szülinapon meg karácsonyon kívűl egy bizsut se vett nekem soha. Szülinapomra egy tányér sütit kaptam. Pedig volt pénze rendesen, havi 300at keresett és a szüleivel lakott. Nem emiatt lett vége, de akkoris szar volt. Nem azért, mert annyira kellett volna nekem valami, de aki ennyire sajnálja rám a pénzét, hogy havi 5 ezret se képes rámkölteni, mikor van miből, az akkoris egy szar alak az én szememben.

2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
100%

és egyébként figyelmes,megértő?

Lehet, h ideig-óráig el tudod érni, h támogasson, de szerintem nem olyan típus.

Vagy lehet, h a családi fészekre gyűjt, és azért ilyen "spórolós"?

2011. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:
jól keres és van háza szóval nem spórolgat már arra. kocsija is van, szóval szerintem elég sok pénze megmarad. bár annyira soha nem kérdezgettem meg firtattam a fizetését meg a pénz ügyeit. a maga módján figyelmes igen, csak nincs benne meg ez amiről írtam.
2011. aug. 28. 16:18
 67/105 A kérdező kommentje:
nem tervezünk családot amúgy. csak elvagyunk.
2011. aug. 28. 16:18
 68/105 anonim ***** válasza:
76%

Egy napi kaja, édességgel és üdítővel van 5ezer forint! Így értettem azt, hogy nem nagy összeg manapság, nem meg keresni hanem elkölteni. Sajnos, de ez most már téma lenne!

Én sosem rágtam senki fülét, hogy ezt vagy azt vegyen nekem! Magától lep meg, és minden apróságnak örülök. Ha csokit, ha virágot, ha órát, ha ruhát vesz tök mind1! És ezt mind magától teszi, nekem is meg van mindenem mégis figyelmes mindig. És ritkán találkoztam az életben olyan pasival aki fukar lett volna ilyen szempontból, ellentétben ezzel az oldallal ahol még azt is kikérik néha maguknak hogy az első randin ők fizessék a nő vacsoráját, fagyiját, kóláját! Sosem húztam le senkit, de szerencsére én azt tapasztaltam, hogy ilyen szempontból szeretnek gálánsak lenni a férfiak. Nem volt még rossz tapasztalatom!

2011. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
85%

"nem tervezünk családot amúgy. csak elvagyunk"

Na szerintem itt a probléma, azok a férfiak akik szeretnek valakit akivel családot is terveznének mind szeretnek adni, örömet okozni a párjuknak viszonozva a törődést a szeretetet! Más felől kitartott sem vagy, mert a szexért sem fizet neked, szóval... Ő járt a legjobban!

2011. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
84%

Nem irtad le mire vágysz?figyelmességre vagy komolyabb ajándékokra?


rengeteg "ajándékot" kaptam a páromtól,nem irom le nem akarom hogy mindenki rajtam röhögjön,de leirhatnás mire vágysz.

2011. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!