Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
 71/105 anonim ***** válasza:
21%

"Kétféle nő van aki megmondja a tarifáját és aki nem. ;)

A nők ezét is keresnek kevesebbet, mert nem kell fizetniük a szexért. Ez van. Lehet fújj-t mondani.


Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 34%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45" (Y)


Hát ez nagyon így van. Viszont rendes nőnél van hitel és részlet fizetés.

2011. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 A kérdező kommentje:
mire vágyok? például hogy néha ha együtt elmegyünk pl bevásárlóközpontba akkor nézelődés közbe mondja hogy veszek neked egy apróságot válassz valamit, vagy néha feltölteni a telefonomat, szóval ilyesmi apróságok amik nem nagy összeg de mégis mivel ő keres én meg még nem igazán segítene. meg az is zavar hogy sok ilyen korkülönbséggel lévő kapcsolatban jobban támogatják a lányokat.
2011. aug. 28. 16:36
 73/105 anonim ***** válasza:
97%
Akkor keressél mást, már nem lehet mit mondani! A te pasid nem olyan, mint a többi fruskának! Ne ezért válassz idősebb pasit, mert másokon azt látod támogatják őket!
2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
45%

"mire vágyok? például hogy néha ha együtt elmegyünk pl bevásárlóközpontba akkor nézelődés közbe mondja hogy veszek neked egy apróságot válassz valamit, vagy néha feltölteni a telefonomat, szóval ilyesmi apróságok amik nem nagy összeg de mégis mivel ő keres én meg még nem igazán segítene. meg az is zavar hogy sok ilyen korkülönbséggel lévő kapcsolatban jobban támogatják a lányokat."


Hát igen, nagy igazságot mondtál! A kis korodbeli, sőt fiatalabb ribancok azért jönnek össze náluk 15-20 évvel idősebb pasikkal, mert azoknak már van egzisztenciájuk. Lakás, kocsi... Az én régi iskolatársaim is már 16 évesen űzték az ipart... A már 40-hez közeli pasikáik megkapták a friss p*ncit, cserébe pedig hozták-vitték őket suliba, feltöltötték a telefonjukat, ruhákat vettek nekik, stb... Mondjuk ez undorító és szánalmas...

És már bocs: 21 évesen már rég dolgozhatnál, ki tehet róla, hogy nincs még munkád, a barátod? Kétlem! Együtt éltek? Gondolom nem! A nem élettársi kapcsolatban élőknél hol van előírva, hogy a nemkereső csajt pénzelni kell a pasinak? Ha még otthon laksz és nem dolgozol, pénzeljen apuci vagy anyuci. A mostani pasidat meg dobd ki és a következővel közöld a tarifáidat, bocsánat: igényeidet.

2011. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
100%

"Mint írtam már, külföldön élek."

Akkor pedig az eddigi fröcsögésed értelmét veszti... Ha külföldön élsz, akkor hogy jössz ahhoz, hogy a te helyzeted a magyar viszonyokkal összemérd? Igen, nektek ott jól megy, de itt Magyarországon az átlagmagyarnak egy 15 ezer forint értékű ékszer nem olyan, amit bármikor megengedhet magának, ha mégis (én ebbe a kategóriába tartozom), van fontossági sorrend, az ékszernél meg vannak milliószor fontosabb dolgok. Nem hat meg, neked milyen anyagi lehetőségeid vannak, de mondjuk nem látom be, mit kérkedsz vele... Neked összejött az élet, én meg beérem annyival is, amim van és teszek érte, hogy jobb legyen. Nekem jó a párom mellett, akinek "csak" szaros 15000-res ékszerre telik...

2011. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 A kérdező kommentje:
nem arról van szó h. miért nincs munkám. szerintem nincsenek nagy igényeim, de úgy látszik ez is sok sokaknak.
2011. aug. 28. 16:52
 77/105 anonim ***** válasza:
83%
"Egy napi kaja, édességgel és üdítővel van 5ezer forint!" Ha étteremben eszel, akkor nyilván van ennyi. Egyébként egy napi kaja 1 főre 1500-2000 ft-ból megvan. Édességgel, üdítővel.
2011. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 sumergo ***** válasza:
98%

Kikérem magamnak, és a hozzám hasonló kismamák nevében is, hogy ribancok lennénk! 7 éve együtt élünk, közös kasszán, minden hónapban többet kerestem, mint a párom, sikerült megtakarítanunk kisebb összeget, és az a 2 év, amíg a baba miatt kevesebb a jövedelmem, bőven belefér. Mindig mindent közösen veszünk, és nem célozgatunk, nem várunk el luxuscikkeket egymástól, mert mi a valóságban élünk.

Azért kiderült, hogy apróságokat kap a pasitól a kérdező, csak neki tényleg inkább szponzor kellene, nem egy pár, akivel szeretik egymást! Újra le lehet pontozni, de szerintem undorító a felfogásod, kedves kérdező, és mindenki másé is, aki egyetért vele. Én igenis büszke vagyok rá, hogy nem vagyok kitartott, el tudom tartani magam, és ez azért is fontos, mert ha ne adj Isten egyedül maradok a gyermekemmel, akkor sem fogok kétségbe esni, és összeroppani, hogy most mi lesz, mert én gondoskodni tudok rólunk!!! Menjetek el dolgozni!!!

2011. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
42%

16-28as


Akkor te más vagy mint én,igy nehéz tanácsot adni.Ha nem eri fell ésszel akkor nem tudsz vele mit csinálni.

2011. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06

Vegyél vissza, én a kitartott nőtől kurv@ messze állok. Egy hónapba 2x egy átlagos étteremben nagyon nagy luxus valóban!

2011. aug. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!