Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátom támogasson kicsit anyagilag?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok ő 16 évvel idősebb. ez idő alatt nem kértem tőle soha semmit. néha elmentünk kajálni azokat ő fizette, de ezen kívül nem vett nekem semmit és szeretném ha kicsit támogatna, mivel sok barátnőmnek a pasija vesz nekik néha egy ruhát, apróságot vagy valamit. nem vagyok az a lehúzós fajta, de úgy érzem, hogy támogathatna jobban is, mivel nekem nem igazán van keresetem. Gyógyszerrel védekezünk már az elejétől fogva, azt is én fizetem teljesen.
2011. aug. 28. 13:35
 81/105 anonim ***** válasza:
73%
Képzeld én is kismama vagyok, és mellette dolgozom. mégis kapok a páromtól sok mindent, amit el is fogadok, de ha egyedül maradnék megállnék a lábamon. Ne keverjétek a szezont a fazonnal, nem minden fekete vagy fehér. Attól, hogy valakinek a párja figyelmes, nem azt jelenti, hogy kitartja a párját. Egyébként én írtam a kismamás hasonlatot, és pont azért, mert ők nem keresnek akkor, azt a pénzt is a babára költik, ezért jól esik nekik, ha a párjuk meglepi valamivel őket.
2011. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
71%

"csak elvagyunk", "egy hónapban 2x egy étterembe"

Ne haragudj,de te tényleg csak azért vagy azzal a pasival,mert ő kihasznál téged,hiszen ingyen kúrog@t egy fiatal pipit és te cserébe most a pénzét akarod. Szép kis kapcsolat!

2011. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
90%

Nőként azt javaslom neked, ne célozgass, meg finoman vezesd rá, hanem ülj le beszélni a pasival, és mondd el, hogy mit szeretnél, és neked mennyire rosszul esik, hogy nem lep meg téged dolgokkal.


Ha nem mondod a szemébe, nem fog rájönni magától, légy egyenes!


Aztán majd a pasi eldönti, ezek után hogyan tovább...

2011. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
16%

Mit rugóztok egy életen át ezen a ribi kérdésen? Főleg amikor semmi eredménye.

A kérdező csak benézte. Ilyenkor van sértődés és szakítás vagy szex megvonás. Az is pénz, ha gyerekre kell költeni. A legtöbb pasi sokszor sokkal később akar csak gyereket (90+% 30+ évesen). Még akkor is, ha mást mond. Van amiben egy nőnek nem lehet ellent mondani. Tudományos tény azért kapnak a férfiak több fizetést, mert nekik kell költeniük a nőre.

2011. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:

ma 15:00-ás


Amúgy ha egy lakás ára (mert annyiba kerül egy Patek Phillipe ékszer.) lenne a kosztpénzed. Azon én ájulnék el. Aki meg ezt behantázta. A Patek Phillipe kizárólag gyémántberakásos ékszerekkel foglalkozik. Tehát nem csak meg engedhetnéd magad a gyémántot, ha lenne Patek Phillipe ékszered, de lenne is.


ma 15:14-es

A világot csak alulról lehet látni milyen, és sok ésszel és józansággal és persze élettapasztalattal. Elhiheted, hogy én tudom, mert én már voltam többször fent is, lent is!


ma 16:49 (Y)


És azért van itt, mert még az anyanyelvük is valószínű más.


ma 17:36-os


Amit mondasz, úgy van. 21+ évesen már nők a lányokra ez nem feltételen igaz. Ezért mondják miért egy fiatalabb csajjal, van az öregebb pasi. Hisz az túl durva konkurencia.

2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
27%
"Egyébként egy napi kaja 1 főre 1500-2000 ft-ból megvan. Édességgel, üdítővel." Jól mondod, EGY FŐRE! De itt most párokról beszélünk, ami 2 emberből áll, akkor az mennyi? 4ezer? JA! Egyébként 2 üdítő csak 500forint, és akkor számolj csak egy hús levest, rakott krumplival, süteménnyel, üdítővel, reggelivel, vacsorával(kenyér)! És akkor még esetleg ha dohányzik is valaki... Rohadt gyorsan el lehet költeni 5ezer forintot.
2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mondtam, hogy nem lehet gyorsan elkölteni 5000 ft-ot, mert tény, hogy el lehet. Én csak azt mondom, hogy lehet okosan is élni, és akkor lesz mit félrerakni lakásra, nyaralásra, stb. De nagyon elkanyarodtunk a kérdéstől. Azt továbbra is fenntartom, hogy nem mindenkinek olyan kis pénz az az 5000 ft. Nekem pl egy heti kajapénzem, és nem, nem éhezem.
2011. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
35%

"" mert egy kiba*szott fogamzásgátlót sem tud fizetni amit főképp ő élvez!!!

Mivel a nő mérgezi magát a tablettával, nem a pasi

Nem élvezi a szexet sok nő a tabletta miatt a pasi nem így van. "


Ne haragudj már, ez már nem a középkor, ahol a nő nem élezheti a szexet. Sajnálom, ha ilyen életed van, de hidd el, nem az a normális.


Kedves, van olyan nő akinek a fogamzásgátló tabletta hatására igen erős libidó csökkenése van és nem kívánja a szexet! Középkor ide vagy oda!"



az ilyen nő elmegy az orvosához és irat másikat ;)

2011. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen nő soha nem élvezte a szexet (pasival), csak szégyelli és másra fogja. Ennek (is) számos oka lehet.
2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
88%

ma 18:07-es Napi kaja a cigi?????????????? :DDDDD


Amúgy LOL!


Ebben az országban legalább az emberek harmada nem tud 2500Ft/fő/nap kajára költeni.

2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!