Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:

Általába....

még fogalmazni se tudsz...

na hagyjuk kamugép

2011. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 A kérdező kommentje:

Ha nem hiszed el hogy kaptam ösztöndíjat, miért nem nézel utána? és ha nem hiszitek hogy én vagyok Nyári Rajmund, eg mutatom a személyimet webkamerán!

Tessék lehet fel venni msn.re a hitetlen népség!

Raym96@windowslive.com

de csak azért hogy megmutassam a szeméjimet!

és akkor utána már csak utána kell járni, a deák közalapítványnak biztosan van honlapja, és ott biztosan fel van töntetve a nevem!

2011. szept. 11. 20:57
 93/101 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen ostoba vagy? Ez magadtól jön, vagy tanulod valahol? Nem rágták még a szádba elégszer, hogy adatokat, semmilyen adatot nem szabad kiadni magadról, neten, és amúgy sehol sem. Csak és kizárólag hivatalos személynek. Erre te kamerán keresztül mutogatnád a személyid boldog-boldogtalannak. Te nem vagy ép.
2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 A kérdező kommentje:
de a tudatlan népnek muszáj, mert nem hisznek nekem :'(
2011. szept. 11. 22:08
 95/101 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. És akkor mi van, ha nem hisznek neked? Ez a te gondod? Nem. Kapsz valami +-t, esetleg, ha itt mindenki hisz neked? Nem. Sőt, valaki fifikás esetleg felhasználja az adataidat, és valami komoly gondot kavar neked. Kell az neked? Ha igen, akkor csak csináld. Nekem mindegy. De szerintem néha nem árt gondolkozni is.
2011. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:

Ettől most megfájdult a fejem. Nektek nem???


Apropó. Ki jár ide lepontozni? Nem hinném, hogy a kérdező 1 pontja 10%-okat vinne le!

2011. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy a pénz olyanokra megy el mint te...Orvosi egyetemen 5.0 átlagra pedig havi 23000-et fizetnek.

Off: (Miért zavar amúgy, hogy kritizálják a siralmas helyesírásod? Te nem érzed úgy, hogy a saját érdekedben meg kellene tanulni olyan alap dolgokat mint pl. "személy", "osztály", "milliméter" és hasonlók? Hidd el, az életben nemcsak a magyar tanárnő fog erre odafigyelni, és könnyen nevetségessé válhatsz egy hivatalos levél, kérvény stb. írásakor.)

2011. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim válasza:
Lehet, hogy a laptopodon kicsik a gombok, de attól rohadtul nem lehet összekeverni a j és az ly-t.
2012. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
Jogosan kérte vissza.
2020. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
Hiszen megígérted
2020. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!