Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
 51/101 anonim ***** válasza:
79%

"ÉS MÉGEGYSZER NOTE BOK!!!!!!"

A notebook az laptop.


"ÉS KICSIK A BETÜK!!!!!"

Ja, NETbookra gondolsz? Igen, az tényleg kicsi.


"LEHETETLEN HELYESEN ÍRNI!!!!!!"

Tévedsz.

Nos, aranybogaram: 23 éves vagyok, van egy netbookom, nyári munkán kerestem meg az árát. Fontos volt, mert az asztali gépem, ami az albérletben volt, tönkrement.

Ez praktikus, pici, könnyű volt magammal vinni az egyetemre is.

És most kapaszkodj meg: ezen írtam a 80 oldalas diplomamunkám. Remélem ülsz, mert nem volt helyesírási hibám.

Nyelv szakos vagyok, szóval a helyesírás alap, és mint "szakértő" tanúsíthatom, hogy a netbook billentyűzete nem hibáztatható a rossz, már-már minősíthetetlen helyesírásodért.

2011. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 A kérdező kommentje:

Engem üldöztek, ez a nevelő apám is kékre zöldre veri anyámat, azért van neki 2 év felfüggesztetje!

Az iskolában csesztetnek a tanárok, hogy miért nem tanulok, miért nem írom meg a házit? ijen rettegés mellet hogy írjak meg tanuljak?

most is hulla részeg abból a 17.000 Ft-ból amit attam neki

Én egyszer ez miatt öngyilkos akartam lenni, mert nem bírtam tovább, az iskolában, mindenki szeme láttará, a kezemmel be törtem az üveget!

sajnos 2 tizet miniméter el maratt el az üveg az ütőértől, és 2 órás műtét volt, 5 másodperce le is állt a szivem (bár csak örökre)

de nem így, és hálát adok az istennek, hogy nem haltam meg, mert szülőin el monta az anyám az osztájfőnöknek hogy mi van otthon, és azóta elnézőek a tanárok, és utána kaptam ösztöndíjat, meg laptopot (note book -ot)

2011. szept. 10. 21:52
 53/101 anonim ***** válasza:
60%
Most ez kit érdekel? A dijátadásod, meg az életed? Nekem is több, mint sz@r volt a gyerekkorom, mégis tudom, és tudtam már akkor is, hogy hol a helyem. És nem csak tátottam a szám, mint te. Középsuliba már simán én tartottam el magam. Beiskolázással, mindennel egyetemben. Olyan lakásban laktunk, hogy közelharcot kellett vivni a patkányokkal az ételért, mert mindent felzabáltak . Éjjelente meg az ágyunkban rodeóztak. Mehettünk volna vissza apánkhoz is, de ott nem egyszer került kés a nyakunkhoz, és ha rossz napja volt alaposan tett róla, hogy nekünk is fájdalmas emlék legyen. Sokszor éjszakáztunk kint az utcán is, mert neki olyan kedve volt. Anyagilag persze megadott mindent. Minden nap vehettünk amit akartunk, mert mikor normális volt, akkor jó világunk volt nekünk is. Szóval mindenkinek megvan a maga keresztje. Neked sem kirivó az eseted. És mindenki tudna mesélni olyanokat, hogy eltátanád a kicsi szádat.
2011. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
87%
Bizony, nem vagy egyedül a szar élettel... Az én apám nagykéssel jött nekünk, vérben úszott minden, sosem fogom elfelejteni, életem legszebb napja volt, mikor elvitték a rendőrök, de előtte több évig éltük át a poklot...
2011. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
és igen is vannak pici note book -ok ami majdnem akkora mint egy net book, ez is majdenm ,egy picit nagyob csak
2011. szept. 10. 21:57
 56/101 A kérdező kommentje:

hát én is.. szerencsétlen anyám 3X volt a Merényi Gusztáv korházban

és ezek után még én vagyok a szemét, ő mit csinált egész idáig?

És még én vagyok a szemét... most is hulla részeg,épp most ment le megint a kocsmába...

Hál istennek, az igazgató elintézte, hogy legyen önkörmányzati lakásunk, de csak a hónap végén derül ki hogy hol...

2011. szept. 10. 22:00
 57/101 tetris ***** válasza:
48%
Akármilyen részeges, verekedős, börtöntöltelék, mégiscsak ő a családfenntartó. Te pedig egy általa eltartott személy vagy édesanyáddal együtt. Sajnálatos, hogy ilyen körülmények között kell élned, de értsd meg végre: ő tart el, ő fizeti a számlákat. Így hát nincs mit tenni. El kell tűrni a dolgait. Ez van.
2011. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
65%

Hogy kaphat valaki ösztöndíjat, aki az "osztály" szót sem képes leírni helyesen? A többiről ne is beszéljünk, mert tényleg nincs egy olyan mondatod sem, ami helyes lenne. (tizet miniméter, hol élsz te???)

Másrészt: te kérdezted meg mások véleményét, attól, hogy senki nem ért veled egyet még nem kell elkezdeni sajnáltatni magad a képzelt öngyilkossági kísérleteddel... 5 másodpercre leállt a szíved? Ezt te számoltad ki?

Azt javaslom, hogy most ülj be egy sötét sarokba sírni és közben gondolkozz el....

2011. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 A kérdező kommentje:
ezt értem, de egy nőt akkor sem szabad mefgütni, főleg nem egy gyereket, mellesleg munkásszállón lakunk, és havi 63 -at kell fizetni, rezsizstűl, mindenestűl! szóval nincsen számla
2011. szept. 10. 22:10
 60/101 A kérdező kommentje:

igen elírtam, baj?

*megütni

2011. szept. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!