Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 A kérdező kommentje:

Miért, ti vissza kérnétek a pénzt? Még akkor is ha megegysztetek?

Én nem értem!

Én még mindig nem adnám vissza a pénzt!

és még mindig az apának a feladata, hogy eltartsa a családot!

2011. szept. 10. 21:31
 32/101 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki szemét aki ide olyat írt ami neked nem tetszik.
2011. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 A kérdező kommentje:
már mint ha én az ő helyében lennék, akkor nem kérném vissza!
2011. szept. 10. 21:32
 34/101 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


Eddig senki sem adott még neked igazat.

Szerinted ez nem elgondolkodtató?

Mindenki hülye csak te nem?

2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
57%
Kiborítasz de komolyan. Ne hivatkozz már az apró betűkre, mert ez szánalmas, és TE LEÍRTAD, HOGY OKÉT MONDTÁL A VISSZAFIZETÉSRE. FOGD MÁR FEL, HOGY TE VAGY A SZEMÉT HA NEM ADOD VISSZA! Nem foglak itt megvédeni, mert egy hülyeség az egész. És nem tudom hogy tudtak egy ekkora izének "jó tanulmányi eredményekért" Note Bookot adni, csak hogy pontos legyek -.-
2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 tetris ***** válasza:
74%

Ha jól vettem ki, akkor a nevelőapád az, aki eltartja a családot. Benne téged is. Úgyhogy jobb lenne, ha nem ócsárolnád ezt az embert, akinek a kenyerét eszed.

A tanulmányi költségeket tényleg az vér szerinti szülőknek kellene fedezniük. De ők nem tudják. Az, hogy a nevelőapád megelőlegezte, csak az ő nagyvonalúságának tudható be. Mi lett volna, ha nem adja oda? Tankönyvek nélkül maradsz?

Inkább szólj édesanyádnak, édesapádnak hogy a nevelőapád fizette ki a tankönyvek árát. Ha esetleg nem tudnák.

2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
65%
DE NEM Ő AZ APÁD!!!!! JUSSON MÁR EL ADDIG A BORSÓNYI KIS AGYADIG!!!!!!
2011. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de a mai vacak nap után most jól jól szórakozok. Nem lehet helyesen írni a kis billentyűk miatt!!!!! Betojok!!!!!! :D :D :D
2011. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan ne áltasd magad... Ha te lennél a helyébe visszakérnéd. Ahogy így elnézem a hozzászólásaidat...
2011. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 anonim ***** válasza:
56%
Dehát nem ő az apád!
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!