Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 A kérdező kommentje:
hát ez az, az apám (nevelő) nek lenne dolga hogy, szó nélkül, kéregetés nélkül ad 17.000 Ft-ot!
2011. szept. 10. 21:11
 12/101 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Jogilag sem az ő feladata, nézz csak utána.

A gyermeket mindenkor a szülőknek kell eltartania.

2011. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
57%
Köszönd meg nekik, hogy van laptopod, én magamnak güriztem össze rá. Szakközépbe jársz, szóval elég idős vagy a nyári munkákhoz, onnan nem maradt vissza pénzed? Nekem sem adtak, most már örülök neki, hogy én álltam a dolgaim, és nem tartozom nekik "hálával", ahogy ők, úgy én is.
2011. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
96%
21:10nél van a pont. gondolom nem vagytok olyan igazi apa-lánya viszonyban, mert akkor nem írnál így róla. Úgyhogy szerintem túl sokat nem is kellene várnod tőle. Amúgy meg mi az, hogy megtiltotta anyudnak a munkát..?
2011. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű a helyesírásod..
2011. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
95%
Szülők alatt az élő, vér szerinti szülőket kell érteni.
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
75%
Továbbra sem értem, hogy aki tájékozatlan, minek pofázik bele (bocsánat). Nem csak egyetemen lehet ösztöndíjat kapni. Meg az most tök lényegtelen, hogy jó tanuló-e vagy sem. A szülő vállalt egy gyereket, de az már büdös neki, hogy gondoskodjon róla. Szerintem ez elég szomorú.
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem lenne nevelőapád, mi lenne veletek? Éhenhalnátok?
2011. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
63%
Neked mi közöd van ahhoz, hogy a nevelőfater mennyit keres??? Megigérted neki, hogy visszaadod a könyvek árát vagy nem? Ha igen akkor itt miért csinálsz sgget a szádból? Ha majd dolgozol, megtanulod hogy mennyit kell melózni 17000Ft-ért, és mennyit ér ha be kell fizetni néhány számlát! Nincs benned szégyenérzet???
2011. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 A kérdező kommentje:

Egy az a laptopot nem ő vette, hanem én kaptam a jó tanulmányi eredményeim miatt!

ÉS MÉGEGYSZER NOTE BOK!!!!!!!! ÉS KICSIK A BETÜK!!!!!

LEHETETLEN HELYESEN ÍRNI!!!!!!

2011. szept. 10. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!