Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
 61/101 anonim ***** válasza:
57%
Jelentős különbség van a között, hogy elírsz valamit és a között, hogy nem tudod leírni. Bezzeg ahhoz van eszed, hogy más pénzére verd a nyálad.
2011. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
77%

Itt azért elég sok adalék infó derült ki rólatok, nekem ez már kicsit sok, és gyanús, hogy minden olyan válasz után, ami számodra nem kedvedre való, egyből előállsz egy újabb rémes történettel. Utólag (még ha igaz is) furcsán hat, és inkább ellenszenvet váltasz ki vele, mintsem sajnálatot (ahogyan te szeretnéd).

Nekem erős a gyanúm, hogy ez egy kamu kérdés, talán jobb is lenne mindenkinek. Túl sok az egymásnak ellentmondó infó.

Ha munkásszállón laktok, akkor nevelőapád hogyan is akarhatná, hogy anyukád otthon legyen és a lakásban tegyen-vegyen, süssön-főzzön? Egy munkásszállón? Ösztöndíjat még akkor is furcsa, hogy nyertél, ha csupán sajnálatból tették, pláne hogy először azt mondtad, hogy azért nyerted el, mert annyira jól tanulsz, aztán már hirtelen a tanárok izélgettek azzal, hogy nem csinálsz leckét, majd megsajnáltak és kaptál egy laptopot-notebookot-netbookot akármit?

És ennyire senkinek nem szörnyű a helyesírása, aki iskolába jár, hacsak nem direkt csinálja.

És hogyan van interneted, ha munkásszállón laktok?

23N

2011. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
67%
Tisztára ellentmondásos zagyvaság az egész. Valld be szépen, hogy hazudsz, és kész.
2011. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 tetris ***** válasza:
66%

A munkásszállót vajon ki fizeti? Nem a nevelőapád?

Abban viszont igazad van, hogy az nagyon aljas dolog, ha megüt egy nőt, vagy egy gyereket.

De ha ennyire rossz veletek, akkor édesanyád miért nem hagyja őt el?

2011. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 A kérdező kommentje:

Megígérem nektek, hogy holnapra előállítok linkeket, amin rajta vannak ezek a dolgok! asz ösztön díj, meg ijenek, és egyépként nem hülye gyerekeket vesznek fel az újpesti kéttanítási nyelbű műszaki szakközép iskola, szakisola, és gimmnáziumba!

Azonbelül a 9.f osztálbya, azonbelül a 04. kódszámú, német nyelvi előkészítős, gépészet szakmacsoportra! Na szóval, holnapra linkek, ja meg engem Nyári Rajmundnak hívnak, komolyan modnom, ha nem hiszitek el, nézétek meg a google-ban, biztosan ki ad valamit!

2011. szept. 10. 22:32
 66/101 anonim ***** válasza:
66%
Már értelek tesvérem.
2011. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 tetris ***** válasza:
57%

Jól van na! Okos, ügyes, szorgalmas, jólelkű gyermek vagy, akinek nagyon nehéz a sorsa, elismerjük. De mostmár nyomás aludni, későre jár!

Jó éjszakát!

2011. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 A kérdező kommentje:

azért mert nincsen hova menni, egyépként (aki mentegetőzésnek hiszi, inkább ne írjon semit)

részben én vagyok a hibás a rémes helyesírásért, mert internet függó vagyok, itt-ott beszélgetek (fb stb.)

és ott természetesen ún. Diáknyelvet használunk, ahol rövidítések vannak (vok, h, v, stb.)

és részben ezért rossz a helyesírásom!

és a nevelőapám, általában 2-3 nap alatt elgépezi, elissza a pénzt (megkapja, kifizeti a 63-at, utána kocsma, játékgép)

és amikor elfogy a pénze, másnap anyámnak tudja mondani, hogy "picikém, nem lessz mit ennünk, mikor kapsz családit?"

ijenkor bezzeg tud dumálni....

2011. szept. 10. 22:37
 69/101 A kérdező kommentje:

rá érek még, mert holnap nincsen suli, csak hétfőn!

ha vasárnap lenne, már rég aludnék!

2011. szept. 10. 22:38
 70/101 tetris ***** válasza:
68%
Senki se lehet tökéletes!
2011. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!