Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
71%
3 embert tart el, az a fizetés azért nem olyan nagy. Honnan tudod milyen kiadásai vannak pluszban. Anyukád pedig menjen dolgozni, nincs olyan, hogy megtiltják,csak egyszerűbb ráfogni.
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 A kérdező kommentje:

nem, csak én tudom hogy igazam van! ÉS még egyszer az nem ember, akinek van szíve ekkora összeget elkérnie egy gyerektől, és ő jött össze anyámmal, ha kell a tyúk, keljen már a csibe is! nem úgy van az!

Akkor is kötelessége ki fizetni a könyveknek az árát!

És egyébként arra kell a pénz, hogy ha egyszer nem lessz, akkor legyen!

2011. szept. 10. 21:35
 43/101 anonim ***** válasza:
67%

"Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam."


"A kérdező kommentje:

egy szóval sem igértem meg neki, én nem montam hogy "megígérem"!"


Én érzek egy kis ellentmondást. Nálad az adott szövegkörnyezetben az oké és a megigérem két külön fogalom?

2011. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 tetris ***** válasza:
57%
Anyád mit szólt mindehhez?
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
57%
A kis billentyűzet miatt nem tudsz helyesen fogalmazni sem? Kisfiam, én egy fillért sem adnék neked, az hótziher. Nagy a szácsid!
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
57%
igen ekkora összeget nem szabadna kérnie mondod te aki 25-öt kap és annak ellenére kér ilyen nagy összeget.azért gondolkodj el.ha nagyon szemét akarna veled lenni elüldözött volna apádhoz,vagy leszarná magasról mire van szükséged.gondolom azért ha ruha vagy tisztálkodó szer kell akkor megkapod.te ígérted ha odaadja kölcsönbe a pénzt azt vissza is adod
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
49%

Akármennyire is szarul ír, igaza van. Nem az ő kötelessége megvenni a tankönyveket. Aki gyereket vállal, annak kötelessége gondoskodnia a gyerek iskoláztatásáról is. Az ösztöndíjhoz pedig nincs köze a szülőnek, azt a gyerek kapja, a szülő fizetést kap a munkahelyén, amiből kutya kötelessége eltartani a 18. életévét be nem töltött gyerekét.

Lényegtelen, hogy dolgozik-e bármelyik szülő, a tankönyvekre kell pénz. Ha közös kasszán vannak akkor főleg nem értem a felháborodásotokat.

2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 A kérdező kommentje:

Aki utánam csinálja idáig az életemet, annak ki *yalom a s

**gét!

és de ő a nevelő apa, ő neki kell gondoskodia a családról, ammúgy meg ha akarod, be linkelem a képet, a díjátadásnál, ugyan is a készültek képek!

bagy egyszerübb ha megkeresed a deák alapítvány honlapját, azon biztos hogy ott van a díjátadás!

de egyébként meg se kel nézni, csak a 6 hónappal ezelötti ferencvárosi újságot kéne előhalászni, ugyan is ott ott van a nevem, benne van a nevem az ujságban, mivel a polgár ester is ott volt a díjátadásnál, ha nem hiszed, nyugottan be lehet menni a IX. kerületi polgármesterhez, vagy fel lehet hívni telefonon, esetleg elő keríted az ujságot!

2011. szept. 10. 21:41
 49/101 anonim ***** válasza:
81%

Az én apám alkesz volt, kékre-zöldre vert, nemhogy pénzt adott volna... Anyámmal sokszor enni nem tudtunk mit, többet bőgtem, mint ettem, télen pokrócok alatt vacogtunk. Mégis kitüntetett voltam (csak akkor még nem járt érte pénz), magamnak fizettem mindent, tiniként éjjel-nappal melóztam nyáron, hogy tudjak suliba járni. Diplomám lett így, önerőből, felkapartam magam!!! Neked is ilyen szar???

Ha igen, én nyalom ki a tiédet, de addig tessék, nyalhatod az enyémet.

2011. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 A kérdező kommentje:

Az anyám is ellenezte a dolgot, hogy ne adjam oda, de 3 napja nem csinált semmit, csak kiabál, dobálkozik, meg veszekszik, meg le bitangoz engem és anyám, meg meg is pofoz engem is meg anyám is, egyátalán mijen dolog az hogy egy férfi megüt egy gyereket, meg egy nőt? :S

csak mert nem akarta oda adni a gyerek a pénzt? utána már odaattam persze, de ezért a tettéért fel jelenthetném őt a rendőrségen, de az a baj hogy akkor őt börtönbe vinnék mert va neki 2 év felfüggesztett börtije, és ha feljelenteném, vinnék őt a sittre, és nem lenne hol lakni!

2011. szept. 10. 21:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!