Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 A kérdező kommentje:

egy szóval sem igértem meg neki, én nem montam hogy "megígérem"!

De arra válaszoljon valaki, hogy hogy lehet szíve egy 15 éves gyerektől vissza kérni a pénzt? még akkor is ha megegyesztünk? ez nem Bank!

2011. szept. 10. 21:20
 22/101 anonim ***** válasza:
90%

Te!

ly csak van rajta!

2011. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért kapod fel ezen a vizet. Van, akit éheztetnek... Megígérted, hát add vissza a pénzt. Vagy magad kell venni az élelmiszert, ruhát? Mert ha igen, akkor elhiszem, hogy meg akarod tartani. Ha nem, akkor felesleges is annyi pénz, mire kéne? Se számlát nem kell fizetned, de gyereket eltartanod...
2011. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
71%

Egy 15 éves gyereknek mire kell a pénz?

Számlákra? Rezsire? Konyhára?

2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
82%
Igazából én elkezdtem sajnálni a nevelőapát...
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 A kérdező kommentje:

Akkor ti is ijen szemetek vagytok! én akkor sem kérném vissza a pénzt, ha éheznék!

A családfőnek a feladata, hogy eltarts a családot!

2011. szept. 10. 21:26
 27/101 anonim ***** válasza:
84%
1. Megegyeztetek, akkor meg? Okét mondtál rá, és tényleg te vagy akkor a szemétláda. 2. Helyesírni rendes billentyűzeten sem tudnál, mert nincs olyan gomb, hogy LY, tehát azt, hogy ILYEN, te akkor is j-vel írnád.
2011. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim válasza:
51%
Én sem kérném vissza a pénzt a gyerektől, sőt! De ha nekik kell akkor vissza kell adnod.Gondolom már fejben azért gondolkodtál mire szeretted volna elkölteni és ez most meghiusult. Ez szoppancs! Üdv:AfroMaryAnn
2011. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a családfőnek ez a feladata. Csakhogy te nem az ő családja vagy. Még ha az igazi apádról irnád. De nem, mert ő csak a nevelőapád. És anyád? És apád? Persze, nekik büdös a meló, mert ez, meg mert az.... persze. Nekem ugyan hiába parancsolá akárki, hogy ne dolgozzak, ha én dolgozni akarok. Az apád meg hogy csóró? És mi van akkor? Akkor is neki, és anyádnak kellene beiskolázni, és nem a nevelőapádnak. Főleg, hogy te is igy állsz a dolgokhoz.
2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
68%

Kívánom, hogy légy családfő a mai világban! Látszik, hogy nincs gyereked... (hála égnek). Ajánlom, hogy nézd meg a -Farm, ahol élünk- első pár részét, onnan megtanulhatod, hogy milyen a gyerek helyes hozzáállása, én majdnem bőgtem azon, mikor nem kaptak elég pénzt sulis cuccokra, és nem azt mondták, hogy: majd hazamegyünk, és követeljük apától, mert neki kötelessége, hanem azt, hogy : amit még karácsonyra kaptunk, abból megvesszük, elvégre is apa már adott, nem kérhetünk mindig tőle...

Tudod, nem csak a film ilyen, vannak tényleg ilyen gyerekek, akik tudják, hogy nem könnyű, és megköszönik, ha a szülők a valós életre nevelik őket!!!

2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!