Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
99%
Kezdek irigykedni! Mindenki kapott használt bugyit!
2011. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
31%
Ciki még nem volt, mikor kicsi voltam, sokszor kaptam bugyit meg zoknikat, de ennyi. :DD
2011. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
98%
Én is kaptam bugyit. Ilyen nagyibugyit!Tiszta csipke volt mellé! Mondjuk szine oké volt,de maga a bugyi... Én 50kiló vagyok,odaadtam a nagyimnak de mág neki is nagy volt... Kb olyan méret volt mintha 100kilós lennék.. Jó oké nem tangát hordok,de azért ne legyen csipkés.. Meg legyen kulturált... Valahogy a bugyit azt hagy válasszam már én ki.. Ja meg dezodor,hogy használjam mert izzadok.. S ezt a szemembe mondták karácsonykor.:( S mindezt 14-15évesen,amikor az ember bármit tesz és zuhanyzik napi 2szer is izzad.(Elötte 1órával,indulás elött zuháltam:()
2011. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
100%

Némely posztnál a könnyem folyt a nevetéstől. Használt bugyi, pff. :D

Nem is tudom, amiket én kaptam, nem ciki egyik se -inkább melléfogás:

-Kb. 40 (igen, negyven) kiló súlyú, házi készítésű akkumulátortöltő, olyan teljesítménnyel, hogy egyszerre akár 4 darab buszakksit is tudok vele tölteni (előtte való novemberben adtam el a kocsimat).

-Márkás parfüm, amit imádok -de a női változata. (A csomagolás kis nüanszokkal kb. ugyanaz).

-Bárgyú tekintetű, picit piszkos plüss mackó -Ő viszont ettől fogva -10 éve- minden kocsimban velem utazik.

A nyakkendőket nem említem, mert akkoriban még nem volt rájuk szükségem, de jó pár éve a munkaköröm miatt igen, és hordom is mindegyiket, és mindet szeretem.

-PELENKÁZÓASZTAL!!! :D Gyerek még tervben sem volt, és következő márciusban szakítottunk is az akkori barátnőmmel.

Kb. ennyi.

F/41

2011. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam használt bugyit, viszont az akkori barátomtól díszdobozos Men in Black DVD-t igen. Csak néztem, néztem, és nem értettem, hogy miért, hisz akkor nem volt DVD lejátszóm, ráadásul a filmet is láttam már párszor a tévében, de nem a kedvencem, vagy ilyesmi. (Ő a kedvenc könyvének a 4. kötetét kapta, és madarat lehetett volna fogatni vele.) Ennél még az anyukájától kapott tusfürdő csomagnak is jobban örültem... Anyukám személyes sértésnek vette, hogy az ő lánya nem büdös, szokott fürdeni. (Persze ez köztünk maradt.) Tulajdonképpen Szilveszter után szétmentünk, de nem a DVD tehet róla, ennél sokkal mélyebben gyökereztek a problémák.
2011. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
96%

Cikinek nem volt ciki,de azt az érzést nem kívánom senkinek amikor karácsonyra eljegyzési gyürüt vár az ember lánya a párjától,de helyette 2 flakon tüsfürdőt kap :D:D:D

Ma már csak vigyorgok rajta,de akkor egy világ omlott össze bennem :)))Persze próbáltam nem mutatni...

2011. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
100%
ó, és azóta összeházasodtatok? :)
2011. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
100%

Az expasimtól kinai,ócska narancssárga mű rózsát...és ezt a város parkjában adta át,h mindenki lássa. Elég égő volt...a cikibb már csak az volt, mikor kézen fogva sétáltunk haza ezzel a giccsel...nah, hát ez a kapcsolat se tartott sokáig!

Még általános iskolában kaptam egy udvarlómtól egy műanyag, aranyra festett "drágaköves" nyakláncot....és az illető elvárta, hogy hordjam. :P

Osztálykarácsonyon rendszeresen használt dolgokat (smink,plüss, stb)

Meg egyszer kaptam nőnapra egy rémgiccses piros vázát, amin fehér szivek voltak, a talpazatán pedig két maci csókolózott...mondván, tudja,h nem szeretem nőnapkor a virágot. (megjegyzés: az év másik napján se kaptam tőle virágot, tehát használni nem tudtam a vázát+ egyáltalán nem az én stilusom és ezt az ajándékozó is jól tudta)

2011. nov. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék becsomagolták a takaróimat,párnáimat,én meg kétségbe voltam esve,hogy nem találom...karácsonykor szépem becsomagolva találtam a fa alatt,vicces kedvükben voltak,nekem annyira nem tetszett....:D de aztán kaptam rendes ajándékot is :D
2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
100%

A legcikibb ajándékot azt hiszem még általános iskolában kaptam, ahogy már előttem is irta valaki én is vettem szép ajándékot és reménykedtem benne, hogy én is valami hasonlót kapok (nem értékes csak nem gagyi) és ekkor jött a döbbenet. Egy bögrét kaptam ami több helyen már meg volt repedezve és agyonra lett használva, teafoltok voltak benne... Ehhez kaptam még egy plüsst ami talán maci akart lenni, sajnos hiányzott egy szeme a szagáról pedig érződött, hogy megélt már pár háborút.


Azóta nem volt részem túl sok kellemetlenségben, kivéve az anyósommal aki mindig valamiféle csecsebecsét vesz nekem a kinaiból, persze általában olyat ami meg sem közeliti a stilust amit a lakásunk képvisel ilyen például rikitózöld diszkacsa, giccses bögrék és lámpák és még sorolhatnám.. Általában megköszönöm majd jól elrakom, hogy ne is lássam, elvégre kidobni azért nem illik :)

2011. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!