Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
97%

15 évesen, a középiskola első osztályában pont egy olyan csaj húzott, aki utált. :D Egy borzadály illatú parfümöt kaptam tőle. :D


Nálunk a családban már 13 éve nincs ajándékozás. :D Így megkíméljük magunkat a cikis jelenetektől. Feldíszítjük a fát, eszünk, filmezünk oszt csókolom. Amúgy is olyan undorítóan anyagias ünneppé vált a Karácsony. A minap be kellett mennem egy közeli plázába, postára. Minden szirszart megvesznek az emberek, akár kell akár nem. Rosszul voltam.

2016. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
18%

Én karácsonyra mindig valami jelképeset kapok: Tavaly például kecsketejből készült szappant (aminek örültem, jót tett a bőrömnek) és egy szép gyertyát kaptam.


Anyum nagy híve a "nem karácsonykor szeretjük egymást, nem az ajándékokról szól az ünnep" elvnek, és én se vagyok kéregetős fajta - most is kaptam egy új telefont, de csak azért mert a régitől agyf@*szt kaptam, pedig nagyon türelmes fajta vagyok.

(Gyerekkoromban persze kaptam minden szirsz**rt)

2016. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
100%

Lejárt Hannah Montana-s gyerekpezsgő, egy golyóstoll (beszáradt, szétkarcolt, olcsó darab) meg valami ehetetlen ősrégi marcipán(?)golyó


Meg anno osztálykarácsonykor kaptam egy nagyon élethű műtarantulát. Mindenki tudta, hogy arachnofóbiám van.

2016. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem karácsonyra, de nagymamámnak szokása csak úgy turkálós, vagy ismerősök által leselejtezett ruhákkal meglepni. Ezzel csak két gond van. Vagy a méret nem jó, vagy a ruhadarab nagyon csúnya. ( a turkálóval és a rokonok megunt ruháival nincs bajom, amennyiben a méret passzol és a stílusom. Hozott már apám is haza jó dolgokat csak úgy, barátja lánya selejtezett, kiakarta dobni a ruhákat ő meg elhozta. A velem egy korcsoportba tartózó, hasonló magasságú és súlyú lány holmijait átnézve nem meglepő, hogy a holmik 3/4-e tetszett, jó volt és megtartottam. )

Sokszor csak azzal küldi el nekem aki éppen nála jár. Utána elkeverednek ezek a holmik, vagy kallódik valahol a lakásban vagy odaadtuk valakinek akinek kellett, elvittük szeretetszolgálathoz, esetleg a kuka mellett köt ki bezsákolva és egy hajléktalan viseli azóta.

Nagyimnak viszont ilyen fél-1 év elmúltával eszébe jut és keresi rajtam, Miért nem viselem? Miért nem adtam vissza, ha nem jó? Ilyen vagy te, hogy azt se tudod hol van. Keressem meg és adjam vissza.


Én meg már rég elfelejtettem, hogy miről is van szó.

2016. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim válasza:
23%
hahahahahaha!!!!!! használt bugyit??! elnézést hogy nevetek!
2016. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 ildike87 ***** válasza:
Én már egyszer irtam ide, de lassan ugyis megint karácsony van, így talán nem baj,ha megint irok. Egyrészt szivesen fogadnák újabb történeteket, másrészt annyí megjegyzésem lenne, hogy a 35-ös válaszoló párjának igaza volt, a parfüm ugyis elfogy egy idő után. Az a bizonyos örök darab gondolom valami ékszer vagy esetleg porcelán disztárgy lehetett, amelyek viszont tényleg maradandóak.
2019. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
semmit nem kaptam:(
2021. dec. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykarácsonyra kaptam öngyújtót, mert cigizek, de utálom ezt a tulajdonságom, és igazából az a ciki, hogy az illetőnek csupán ennyi jutott eszébe rólam. Persze, elhasználtam, vegülis hasznos volt..
2021. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
100%

Nevelt fiamtól (26) egy kis zacskó sós aprósüteményt.

Az anyja se járt jobban,ő egy műanyag golyóstoll-készletet kapott (piros-kék-zöld-fekete).

Pedig dolgozik,havi 400-akat keres, multinál. Középvezetői beosztásban.

2021. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!