Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
 71/109 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim elváltak, válás után első karácsony, az apai nagyszülőkkel, én 12 éves voltam. Kaptam egy "hogyan tanuljunk olvasni" könyvet, majd a következő évben Pocahontas barbie utánzatot, aminek nem volt meg az egyik lába, és egy Back Street Boy's kazettát. Nem tudom ki volt jobban megdöbbenve én vagy anyám amikor hazavittem a nagyitól kapott ajándékot.
2012. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
95%

a párommal tavaly karácsonykor nem jöttünk haza Németo.-ból (jan.elején jöttem szűln) és a barátainkal karácsonyoztunk,akik szinten egy pár.mi azt csináltuk h normális ajándék elött kaptak egy vicceset.ami egy szendvics volt és a pàrom 2x beleharapott a másik meg egy fél

üveg paradicsomszósz.mind a kettőt f@szán becsomagoltuk.hát azt s fejet kellett vplna látni nekik.sírtunk a röhögéstől.

üveg szósz

2012. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim válasza:
100%
Ez a szenyás dolog ez nagyon jóóó :D :DDDDDD
2012. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
94%
Én szerencsére nem kaptam még cikis ajándékot de az unokahúgomat minden évben megörvendeztetik valami viccessel. Nálunk kicsit "kettyós" a család és az igazi ajándékok előtt poénkodunk egyet. :D Tavaly a nagynéném férje kapott egy faszán becsomagolt szép és drága cipősdobozt. Amiben apám elnyűtt, sáros és szakadt foci cipője volt. Unokahúgom szintén cipősdobozt kapott amiben kb 100 darab összegyűrt papírgalacsinok voltak. Némelyikben volt 500 forintos, összesen 10000 értékben. Egész este azt bontogatta... :D Az unokabátyámtól pedig egy mobiltelefon dobozt kapott amiben az ő régi és rossz telefonja volt. :D Persze ezután mindenki megkapta a rendes ajándékát. :)
2012. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra még nem,de azt viszont sosem felejtem el,hogy tizenévesen az egyik randim alkalmával a srác egy hatalmas nagy sütőtökkel lepett meg és még ennek fejében egy étterembe akart meghívni /a sütőtökkel a kezemben/. Iszonyatosan hülyén éreztem magam és egy hirtelen közbejött halaszthatatlan dologra hivatkozva fakénél hagytam.Ma már jót mulatok az egészen,de akkor legszívesebben a föld alá süllyedtem volna
2012. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 A kérdező kommentje:
a sütőtökös sztorin behaltam
2012. dec. 15. 12:34
 77/109 -pandy- ***** válasza:
100%

én névnapomra kaptam wc papírba csoamgolt,szigetelőszalaggal összeragasztva..egy üveg bort.

a barátaimtól,akik aztán jól laktak..jó bizniszt csináltak! :D

2012. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
100%

Még hét-nyolc éves lehettem,amikor Karácsonyra anyáéktól egy szép porcelánbabát kaptam.Emlékszem,próbáltam örülni"neki,mert nem akartam senkit megbántani,hogy nem tetszik-igazság szerint csodálkozom,miért is kaptam,mert életemben nem babáztam,lány létemre inkább a kisvonatot tologattam a sínen,meg autót...Talán ezzel akartak a helyes irányba terelni,hátha lesz még belőlem valami :D (azóta se jött össze,ma már autót szerelek...):)

Illetve a másik,ami kicsit-mondjuk úgy-cinkes",édesapámtól kaptam gyereknapra(nálunk gyereknapkor szokás volt ajándékozni a gyereket,nem annyira mint szülinapkor,de valami apróságot mindig kaptam)tehát egy...egy aprócska műanyag játékmedált,mindenféle csomagolás nélkül,amin látszott,hogy alighanem húgom számtalan babájának egyikéről hozta el...Én csak lestem,anyum meg fel volt háborodva,hogy inkább ne hozott volna semmit :DD

2012. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
100%

Műpéniszes sztorin behaltam.


Nálam is a használt dolgok verik ki a biztosítékot, meg a használhatatlan kacatok. Olyan icipici váza amibe 1 szál rózsa se fér el... Pff... Használt plüsst 1x kaptam, de nagyon jó állapotban volt és van még most is, az a kedvenc plüssöm!

2012. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
100%
A sütőtökös k*rvanagy:D nekem átpasszolhatod a srácot, imádom ezt a fajta humort:D
2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!