Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim válasza:
100%

Anyósomtól kaptam tavaly karácsonyra (25 voltam ekkor) Hannah Montanas parfümöt és egy giccses, hatalmas arany rózsákkal díszített, arany!!! színű kávéscsésze készletet.

70 éves, enyhén túlsúlyos nagymamám pedig berakta egy sokszor használt ajándéktáskába egy kihízott melltartóját és harisnyáját azzal, hogy nekem biztos jó lesz. Volt mellette egy másfél éve lejárt bonbon is. Ragaszkodott hozzá, hogy ott helyben bontsam fel, mert "olyan jó látni, mikor jóízűen eszegetsz; ugye szereted?"

Férjem nagymamája sajnos cukorbetegség miatt halt meg 2 évvel ezelőtt. A nagypapától idén a születésnapomra megkaptam a glükométerét és a vérnyomásmérőjét, a Cukorbetegrk nagy diétáskönyvével együtt. Lomtalanított a papa, de nem értem, miért pont rám esett a választása.

2016. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromtól nőnapra egy műrózsát, aminek a szirma valami ócska csipkéből volt, mikor néztem furcsán rá, hogy komolyan gondolta e ezt, akkor sejtelmesen mondta, hogy ki lehet a szirmát bontani. Egy műanyag csipke bugyi volt, amit rám erőltetett. Kb. pár perc múlva pirosan égett odalent.
2016. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam megkaptam a szüleimtől ugyanazt a játék barbie autót amit előző évben... Le volt törve az egyik visszapillantója, azt hitték nem veszem észre (sem a hibáját, sem azt, hogy korábban már megkaptam) és teljesen komolyan gondolták.


Keresztapáméktól kaptam ballagásomra egy agyonhasznált csúnya plüssmacit, nagyon meglátszott rajta, hogy ezeréves. De kaptam már tőlük húsvéti díszeket (húsvétkor), haszontalan napfényre mozgó műanyag virágokat, olcsó papírtokos karácsonyi CD-t is.


Keresztapám párjától kaptam valami újfajta krémdezodort, utána nagyon finoman szóba hoztam, hogy én csak egyfajta dezodort használok (alumínium-menteset), jól kibeszéltük, hogy miért, legközelebb amikor jöttek 2 db ugyanolyan krémdeót kaptam és az egyik használt volt (megszáradt a kívülre kenődött krém az átlátszó kupakjában).


De kaptam nemrég fülbevalót, igaz olyan régóta nem hordok ékszert, hogy a fülemen a lyuk is benőtt...

Férfi Star Wars pólót (?)

Turis cuccokat, a tusfürdő csomagok és a zoknik állandóak.

Illetve egyszer családi szinten kaptunk vakondriasztót is (kertes házban élünk).


Kíváncsi leszek mit kapok idén... Remélem nem használt bugyit... :D

2016. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
100%

Meg eszembe jutott amikor 8. osztályban karácsonyi ajándékozáskor az ofő az egyik osztálytársamnak (akit húzott) színezőt adott meg mellé egy félig rohadt mandarint. :D

Mondjuk én sem jártam sokkal jobban, valami szörnyű festett rénszarvasos faliképet kaptam. Szerintem már nincs is meg.

A férfi SW póló miatt meg leírom a korom: 21 és lány

2016. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi osztálykarácsonyon kapott dolgok: -angyalkás hűtőmágnes, amiről lekopott a festék, összenőtt a két lába (nem egymás mellett voltak) és ragasztópisztoly nyomai láthatóak rajta

-Kiskutyás tányéralátét :D

-100 Forintos, ízetlen, undorító gumicukor

-2 db minőségtelen szaloncukor

Az egyetlen értékelhető dolog az ajándéktáska volt.

2016. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim válasza:
100%

Nagyon boldog vagyok hogy megtaláltam ezt a kérdést, volt amelyiken sírva röhögtem.

Kb 5 éves koromban kaptam nagymamámtól egy olyan turis babát aminek a lába között lyukak voltak, és tudott pisilni ha a tarkóján vizet öntöttél bele.

Fiú vagyok, anyámék nagyot néztek, én sajnos nem emlékszem.

2016. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
89%

hát nagyon jókat röhögtem, főleg a 40 kilós akksitöltő, meg utolsó, a tarkón beöntős pisilős baba, nagyon durva!!! :-DDD

kedves kérdező, köszönöm, hogy anno feltetted a kérdést, vidámabbá tetted a napom! :-DDD

2016. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mindig az ilyen továbbajándékozott ajándékok voltak a cikik, mert a legtöbbön látszik. A gyertyás ajándékok már töredezettek, a szappanok kiszáradnak, a csokik meg általában lejárnak. Nem értem aki adja, miért nem tudja ezeket ellenőrizni mielőtt továbbadná.


Nekem a legcikibb karácsonyi ajándékom a pasimtól volt, már nagyon a szakítás szélén voltunk és egy hajszárítót kaptam tőle. Mondta, hogy azért vette, mert épp most ment tönkre a régi. Mondtam igen, a nyáron de azóta már vettem egy újat.

2016. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
100%

Anyóstól kaptam egy több mint fél éve lejárt csokit. Minden alaklomra mentás csokit kapok, pedig tudják, hogy nem szeretem (mikulás csomagom is tele volt mentás csokival)


Férjemmel nem iszunk alkoholt, minden karácsonyra azért jut 1-1 üveggel.

2016. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
100%

Exem anyukájától kaptam egy övet, bazi nagy, csillogós csattal. Azalatt az 5 év alatt,míg a fiával voltam, elég sűrűn találkoztam vele, és soha nem láthatott rajtam semmilyen csillogós, túlméretezett cicomát, visszafogott, letisztult stílusom van.

Ráadásul az öv kicsi is volt (persze beszólt, hogy azt hitte, vékonyabb vagyok), és visszavitte kicserélni. Persze sosem kaptam meg a cserélt példányt, de nem is bánom.

26L

2016. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!