Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
 81/109 anonim ***** válasza:
96%
6éve zuhanyzónk van kb..volt pasim vett fürdősót,hogy majd a kárban tudom használni...nagyszerűen gáz volt!a h**lyének nem tűnt fel h zuhanyzónk van?!:D
2013. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
100%
Na, hátha (reméljük nem) születnek idén újabb sztorik. :D
2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közben eszembe jutott pár, ami nem velem esett meg (lusta vagyok visszanézni, hanyadik vagyok, félig leesett fejű plüssmaciról, szettből kivett oztálykarácsonyos Dove-tusfürdőről írtam)...


apukám nem nagyon szereti, ha mulatnak rajta, főleg ha gyerekes poénokkal... erre munkahelyi karácsonykor kapott vágódeszkát hajkefe kopaszoknak felirattal meg nyugibogyót (amúgy nem egy nagyon ideges ember, de akkoriban kicsit jobban felkapta a vizet a munkahelyén).


2 trendi plázacica osztálytársam két sráctól osztálykarácsonykor Illés meg Omega kazettát kapott. Oké, én örültem volna neki, de sajnáltam őket, amikor megkapták, mert nagyon nem a stílusuk, és osztálykarácsonykor nem azt várná az ember, hogy ilyen stílusú poénajándékot kap, ha már ő más ajándékára költött meg igyekezett személyre szabottat venni...


Vőlegényem sorra kapott gyerekkorában rokonoktól láthatóan használt, rongyos, büdös, turkált cuccokat (nagy turkálójáró vagyok, de azért van különbség a normális turis cucc meg a kutyarongy között)... volt olyan is, ami nem is fiúnak való volt és nem is volt a mérete. Kapott olyan rágópopkazettát is, amit valószínűleg az unokatesói kaptak, aztán nem kellett nekik, és így megoldották az ő ajándékát, pedig ő már 12-13 éves kora óta jugoszláv progresszív rockot meg beatet hallgatott :D. Kapott még használhatatlan dísztárgyakat, láthatóan használt könyvet, nem gyakorló vallásosként (ergo megkeresztelték, de nem hívő, és azt tudták is) Bibliát... szóval azért ő eleget tudna mesélni :). Meg mivel gyűjt érdekes és régi könyveket és lemezeket, mindenféle könyvet és lemezt neki passzolnak le olyanok, akik nem értenek hozzá, és még el is várják, hogy hálálkodjon - a legtöbben ezek közül amúgy tudják is, hogy nem értenek hozzá, csak tettetik, ás így szabadulnak meg az évek óta a polcukon porosodó gagyitól... ilyenkor kapja meg azokat a gagyi lektűröket, amiket az antikváriusok is utánad dobálnak szinte ingyen. Aki látja a gyűjteményét, az tudja, hogy nem a '60-as években kiadott romantikus regényekre pályázik :D.

(ez meg a poén kategória: anyukája nem mindig tudta, mit adjon neki, ezért ált. fogyóeszközt ad... saját bevallása szerint van 9 csomag felbontatlan alsócsomagja :P)


Legjobb barátnőm egy volt barátnőjéről (nem emiatt az eset miatt "volt barátnő" csak, de ez is mutatja a dolgokat és a hozzáállást) kapott ilyen ovisoknak való, gagyi csomagolású, büdös, ragacsos, használhatatlan színű szájfényt (15-16 éves gimis volt akkor, a nem annyira cicibaba fajtából, é kapott vmi brutál pink csillámos darabot). Mint kiderült, a baráti társaság összes tagja ilyet kapott, csak más színben és felfedezték a helyi Rossmannban, hogy vmi 4-500 Ft volt a szett egyben. Szóval megúszta 100 Ft/ főből, és inkább kiszúrta a szemüket vmi gagyi szarral, mint hogy vmivel többet költsön vagy ha annyira nincs pénze, akkor inkább vmi csokit vegyen...


Nem karácsonyi best of:


-volt barátnőmtől (barát barátnő) kávés csoki névnapomra, amikor jól tudhattam volna, hogy a kávét ki nem állhatom... sztem felkapta azt, ami otthon volt. Ennél az is jobb lett volna, ha csak szóban felköszönt, úgysem érdekelnek annyira a névnapok. Amikor meg az övét elfelejtettem, ezek után olyan hisztit vágott le, hogy olyan dolgokkal megvádolt, aminek a fele sem volt igaz...


-nagymamámtól szülinapi képeslap, amiben tulajdonképpen össze-vissza szidott, meg hogy miért viselkedem gyerekesen (amikor évi max. 2x látott, nem is ismert)... 12 évesen... amikor még GYEREK voltam... hát ott bőgtem el magam majdnem.


-szintén ugyanez a nagymama, mentünk hozzájuk, adott nekem egy ilyen csomag iszonyat gagyi, mini, csicsás színű, használhatatlan hajgumit, és azt mondta, ezt ő nekem VETTE, de ezt olyan hangsúllyal, hogy mennyire becsüljem meg meg nyaljam a talpát... hát, a hajgumik csomagolásának perforációján ott volt az általa járatott női magazin logója, és minő meglepetés, ott volt a szobájában az adott magazin is, amihez a csomag járt. Az hagyján, hogy iszonyat gagyi és használhatatlan, de még hogy a képembe hazudott is csak azért, hogy ott hálálkodjak, na az gáz.


Konzervatív apukám öcsémtől kapott egy ilyen diszkósköcsögös pólót egyszer pár éve, merthogy az most trendi. Mutogatni kellene apukám arcát...

2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jó történetek :D
2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 ildike87 ***** válasza:
100%
Látom, elég régiek már itt a válaszok, de azért az érdekelne, hogy a 35-ös válaszoló mit kapott az áhított parfüm helyett, mi volt az az utolsó dolog a kívánságlistáján.Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, esetleg leírhatja azt is, azóta megvan-e már a parfüm.
2015. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%
Látom, kedves utolsó, hogy nemcsak én olvasgatom most is ezeket sztorikat :)
2015. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
92%

Jajjj, ezt a kérdést mindig is nagyon szerettem, jókat röhögtem rajta, és mindig újra elolvastam a válaszokat, ha jött egy új válasz. :D


Én egyébként a 25-ös válaszoló vagyok, és azóta bővelkedek egy sokkal gázabb ajándékban, bár nem karácsonyra kaptam, hanem születésnapomra.


Egy kedves (azóta már nem annyira, de más okok miatt) barátnőmtől kaptam egy szép ezüstgyűrűt születésnapomra, egy helyi ékszerbolt zacskójában és azzal a szöveggel, hogy azt mondták az ékszerésznél, hogyha nem jó, akkor nyugodtan vigyem vissza, tudják bővíteni vagy szűkíteni.

Na, másnap felpróbáltam a gyűrűt, kicsit kicsi volt, szóval úgy döntöttem elmegyek az ékszerészhez. Odaadtam a gyűrűt (azzal szöveggel, hogy szülinapomra kaptam egy barátnőmtől, mondta, hogy itt vette), de nagyon furcsán néztek rám, hogy szerintük ez nem itt lett véve. Aztán megvizsgálták, és kiderült, hogy bizsuról van szó (pedig a barátnőm még hangsúlyozta is, hogy ezüst).

Hát eléggé égett a fejem. Amúgy nem lett volna bajom a bizsuval, mert tényleg szép gyűrűről van szó (bár gyanús, hogy egyébként a barátnőmé lehetett), csak a hazugság fájt.

2015. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve karácsonyra a nagybátyámtól kértem egy "sokgigás" pendrive-ot, ehelyett megajándékozott egy 8 G-sel és kaptam mellé egy doboz fogyókúrás tablettát. Azt hittem, ott süllyedek el, iszonyat ciki volt mindenki előtt szembesülni a tabikkal. :)
2016. ápr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 Szépen Beszélek válasza:
14%

Én 2011 osztálykarácsony alkalmából, osztályfőnökömtől(aki nő), kaptam egy pici gördeszkát, iszonyat szar volt, összetörtem és kidobtam :D.

De jobb lett volna ha odaadtam volna az osztálytársamnak.

2016. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
Jok a válaszok:D
2016. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!