Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
100%

Én távoli rokontól kaptam egyetemi diplomaosztómra egy hatalmas, 1*1,5méteres fémtálcát. Egyrészt nehéz,másrészt mivel ekkora, nem volt jó fogása, hát megszenvedtem, mire hazaértem, és végig azon gondolkodtam, minek is viszem ezt haza, be se fér kábé a konyhánkba :)

Aztóa a spejz mélyén porosodik. :S

De a szándék megvolt.. :) Vagy náluk se fért el.

2011. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen csak az ugrott be,hogy az anyósom az 1éves fiamnak hozott egy kb.10 éves LÁNYRA való használt farmert (rózsaszín varrás,zseb stb.).....majd belenő felkiáltással! :( ....ennél már csak a fél !!! pár duris babakesztyű volt jobb!
2011. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 zokniszörny ***** válasza:
100%

Nekem a nagynéném olyan, aki állandóan kiveri nálunk a biztosítékot.

Egy szülinapomra kaptam tőle valami amorf, rettentően csúnya és egyébként tökéletesen használhatatlan dísztárgyat, ami még csilingelt is. (A tárgyat magát pontosan nem tudom beazonosítani, sajnos nem jöttünk rá, hogy ez most tulajdonképp micsoda.)

Másik születésnap: használt francia szótárakat kaptam tőle, az egyiknek az előlapja le is szakadt. Azt mondta, hogy a könyvespolcán porosodtak évekig, és ő nem tud már velük mit csinálni. (Egyébként egy szót sem beszélek franciául.)

Ballagásomra kaptam tőle egy lepedőt.

De szerintem az a legviccesebb, amit a bátyámnak adott a születésnapjára. Üveg formájú csomag, bátyám nagy lelkesen bontogatni kezdte, remélve, hogy valami finom szesz, és mikor lehúzta róla a csomagolást, akkor látta, hogy egy üveg olívaolajat kapott. Az évek során asszem ez a csúcstartó nálunk, bátyám arckifejezése pedig leírhatatlan. :D


A párom egész családjától (2 nagyszülői pár, a kedves anyuka, illetve nagybátyjáék) minden emlékezetesebb ünnepre tusfürdő szetteket szoktam kapni. Egyfelől már boltot nyithatnék belőlük, annyi van, másfelől komolyan el szoktam gondolkozni rajta, hogy tényleg ilyen büdös vagyok-e, hogy egy hadseregre való szappannal ajándékoznak meg mindig, harmadrészt pedig megvan a saját bejáratott márkám, amit szeretek használni. (Viszont annál rosszabb nincsen, mint mikor pipereszert kapok, úgyhogy legutóbb már őszinte dühvel dobtam ki mindent a kukába.)

2011. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
96%
Én Britney Spirs kazettát kaptam ...
2011. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
97%
A kedvencem az volt, amikor pár hónappal előtte erősen céloztam az exemnek, hogy évek óta minden vágyam egy bizonyos parfüm, csak mindig sajnáltam rá a pénzt... ezt tényleg úgy kell elképzelni, hogy évek óta mindig befújtam vele magam, ha egy jobb parfümériában jártam és tervezgettem, hogy na majd egyszer... Szóval említettem neki, hogy annyira jó lenne ez a parfüm és látszólag vette is a célzást, sejtelmesen mosolygott, hogy akkor nem lesz nehéz nekem örömöt szerezni karira... Erre illendőségből szabadkoztam, hogy jajj ugyan, ez nagyon drága parfüm, tényleg nem kell..stb, de persze reménykedtem, hátha megkapom. Eljött a karácsony, ajándékozás és erre az exemtől egy totál más, (nem írom le mint, mert rámismerne) szép, de olyan dolgot kaptam, ami az utolsó lett volna az ajándéklistámon. Persze nem győztem ámuldozni az "örömtől": naháát, ez hogy jutott eszembe. Ő meg szintén sugárzott az örömtől, hogy milyen jó ajándékot vette nekem... anyám mondta, hogy egyedül ő látta a döbbenettel vegyes csalódottságot az arcomon, mivel ugye huszonéve ismer. A pasas pedig miközben forgattam a kezemben "örömittasan" a cuccot, hozzátette, hogy úgy örül, hogy végül csak nem a parfümöt vette meg (mert amúgy tényleg azt akarta) mert azt úgyis elfújnám egy idő után, de ez örök darab:DDDD Kabaréba illő jelenet volt:D (azóta sincs olyan parfümöm, de most karácsonyra ÉN lepem meg vele saját magam, ezt eldöntöttem!)
2011. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
100%

hát, nekem is van pár, főleg osztálytársaktól, amikor Karácsonykor húzni kellett. én mindig tök jó cuccot vettem(sál, fülbevaló, könyv), de állandóan rémeket kaptam. egyik éven a csaj, aki húzott odabaszott egy levendula illatú, kocka alakú fürdősót, de csomagolás minden nélkül. utána éven egy fiú húzott, akitől egy kb 5cm magas zselégyertyát kaptam, aminek az alján ott volt az árcédula. de így nem szegények vagy valami és nem is utáltak...azt hiszem.

17 évesen a nagynénéméktől egy fehér-ezüst színű, csillogós kerámiából készült lámpást kaptam(tudjátok amibe mécsest kell tenni), amin egy télapó volt egy ház mellett. baromi rondán nézett ki.

használt bugyi is volt, 50 éveseknek való ruha a nagyimtól.

én már a tisztasági csomagnak is örülök, azt legalább elhasználom és nem kell vennem, azért jobb, mint a használt bugyi. szerintem nem a személyi higiéniára céloznak vele, hanem kézenfekvő azt venni.

2011. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 zokniszörny ***** válasza:
100%
Az rendben van, de minden ünnepkor 8 csomagnyit? :D (Számold ki, 2 nagyszülői pár + anyuka + nagybáty = 8 csomag szappan.) Picit túlzás.
2011. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
98%

hát 8 csomag az húzós, de biztos találsz valakit, aki elhasználja. nekem még eszembe jutott a fából faragott, delfines öröknaptár, akkor ilyen kis tálaló vacak, ami egy fa tálból és rajta 4 icipici kerámia tálkából áll. tuti volt vagy 4ezer Ft és konkrétan semmire, de semmire sem jó. akkor főzni nem tudó mostohaanyámtól kaptam szakácskönyvet csupa használhatatlan recepttel. az is volt vagy 4ezer Ft. annyi helyre tudnám tenni azt a pénzt, nem használhatatlan vackok formájában tárolni.

jah kaptam párom családjától gusztustalan sz@rbarna rúzst(nem túlzok basszus).

mindegy, mindig megköszönöm meg örülök neki és utána csendben elfogadom, hogy az idei ünnep se jött be.

2011. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
100%
Abban az ajándékban semmi ciki sincs amit én kaptam, csak éppen kicsit meggondolatlan. Egy külföldi barátnőmnél voltam ahová repülővel utaztam és kaptam tőle ajándékba egy bazi nagy sólámpát. Nehéz volt mint az ólom és ráadásul törékeny is. Tehát kénytelen voltam a kézipoggyászba tenni ami egy hátizsák volt és majd leszakadt a hátam. Arról nem beszélve, hogy becsavartam egy vékonyabb pulcsimba, hogy mégis védje valami, amit meg kilyukasztott mire haza értem. Utána pedig otthon évekig potyogott róla a só és mindig porszívózni kellett körülötte, végül kidobtam. De kaptam tőle egyszer egy elemmel működő "örökmozgó" műanyag delfint is. :)
2011. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
99%

Anyóstól már én is kaptam használt bugyit. Ráadásul azt a ronda vénasszonyos frottír bugyit. Ami legalább 5 számmal volt nagyobb, mint én.


A férjem és a sógorom (agglegény) azt sem tudták hova nézzenek olyan vörös lett mindkettő. Én meg csak néztem és nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.


Tudjátok, mint a filmben amikor nézegeti a csaj a hatalmas bugyogót kb olyan volt. :D


Aztán mikor várandós lettem akkor kaptunk megint érdekes ajándékokat. A hogy neveljük meg a hisztis gyereket, a hiperaktív gyerek nevelése és hasonló "beteg" gyerekek nevelésével foglalkozó könyveket. Még csak 6 hónapos várandós voltam, de anyós elkönyvelte, hogy nekünk a férjemmel csak fogyatékos gyerekünk lehet. :(

2011. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!