Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
 61/109 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is vibrátoros eset csak én 8.-ban(!!!)kaptam az osztálykarácsonyon az egyik fiútól...ráadásul elkezdtem sírni.Tök gáz volt az osztályfőnök előtt.:'( És azt a pofát mikor anya meglátta! X"D :'( Azt hitte hogy magamnak vettem! :D :/
2012. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap múlva ugyan itt, ugyan ezzel a témával, csak frissebb kiadásban???

XD

2012. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
100%

Benne vagyok. :D Na most, a húgom az előző osztálykarácsonyukon kapott egy gyerektől két lejárt bonbondarabot, és egy törött ceruzát. :D

Én pedig a legjobb barátnőmet húztam, vettem neki világítós fadíszt,. füstölőt, ilyen szép dolgokat, és direkt kipróbáltam, hogy működik-e a fadísz, és teljesen odavoltam, mert szerintem nagyon szép volt. Csak mikor kibontotta, már nem volt jó.:/

És ha ez számít, tavaly anyáéktól egy zseníliadrótozós "füzetet" kaptam karácsonyra, és tudták, hogy 5. év végén egy hasonló könyvet kaptam a suliban. Ráadásul rajta volt az ára, és nem is használom.

2012. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
96%
A férjem keresztanyja egy 6 db-os pohárkészletet ajándékozott nekünk. Összeszedte a konyhaszekrényéből a különböző vizespoharakat amikből már csak 1 db maradt, betette dobozba és létrejött a pohárkészlet. :-) Egy dolognak örültem, hogy legalább nem vett marhaságot, mert a vásárolt felesleges ajándéktól még rosszabbul vagyok.
2012. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen apukámtól kaptam egy bársony, kígyóbőr mintás gatyát :)
2012. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
100%

65-ös!

Itt csak az a kérdés,hogy fiú vagy,vagy lány!:DD

2012. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
100%
Lány(XD),immáron 25 éves, de annyira cikinek éreztem azt a gatyát, hogy többé fel sem vettem :)amikor apa kérdezte tőlem hol van, akkor mondtam neki, hogy nem tudom, de majd legközelebb felveszem...Szegény Apukám nem egy nagy "divatguru" :)
2012. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
35%

Azt tudni kell rólam, hogy Goth vagyok :)

Tavaly a kóruskarácsonyon az egyik férfi a bariton szólamból egy Kisvakonddal alázott meg, de nagyon :(

Először is fosbarna kis csomagban volt, úgy nézett ki, mint egy szardarab....:P

Kibontottam és egy kulcstartó méretű Kisvakond volt benne...kérdőn néztem rá , hogy ez mi?

Válasz:- Mert ez olyan GÓTOS!!!!!!!

Huhhhh.......nem elég, hogy bunkó volt, de rosszul vagyok attól a szótól, hogy "gótos"!

Olyan nincs!!!!

Mindegy, én odamentem hozzá és az egész kórus előtt visszaadtam neki ezzel a mondattal:- Dugd fel magadnak!

2012. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim válasza:
100%
keskeszletet es 3 pillanatragasztot (ami egy 5os csomagbol volt letepve) :D
2012. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
88%
Eljegyzési gyűrűt az exemtől... Előzménye: amig együtt voltunk szóba került köztünk az eljegyzés, célozgatott rá, hogy szeretné. Nagyon jól tudta, hogy én elsősorban az aranyat szeretem, vagy mindegy milyen fém, de "aranyozott" borítás legyen rajta. Korábban nézegettünk közösen eljegyzési gyűrűket, tudta kb. mi lenne az ízlésem. Aztán történt pár dolog a kapcsolatban, ami miatt rájöttem, hogy egyáltalán nem akarok tőle semmit, nem hogy hozzámenni. Karácsony előtt egy hónappal szakítottam vele. Ő akkoriban vett egy plazmatévét magának 200ezerért meg egy kocsit 1millióért. Karácsonykor megtaláltam a postaládánkban az eljegyzési gyűrűt...még a dobozra is sajnálta a pénzt. Csak egy cetli volt mellette "remélem meggondolod magad" (szerintem ez még viccnek is rossz..., de amúgyis az ilyet legalább megkérdezik). Még mellé a gyűrű ezüst szinű titán volt: nem feltétlen ronda, de nekem nagyon nem az ízlésem, ráadásul legalább 2 számmal nagyobb, mint ami a méretem lenne. Mielőtt bárki mondaná, hogy anyagias vagyok nem a titánnal volt a bajom elsősorban, hanem 1/szakítás után nem adunk eljegyzési gyűrűt, 2/ hogy lehet az , hogy ennyire nem figyel rám, hogy nem találja el a méretet, és még azt se, hogy az aranyszínűt szeretem. 3/ ha olyan titánt vesz, ami be van futtatva sárga arannyal, az kb. egy ezressel drágább (de legalább számomra szebb lett volna...), de ő erre is sajnálta a pénzt, magának bezzeg vett kocsit, tévét... Egyébként amig ezt a csodás gyűrűt meg nem kaptam addig gondolkodtam rajta, hogy visszamenjek e hozzá, de amint ezt megláttam, rögtön tudtam, hogy NEM. Még a hab a tortán: amikor rájött, hogy esélytelen a dolog, eljött hozzám, hogy visszaadja a cuccaimat, közben leüvöltötte a fejem, hogy szerinte mekkora sz.r vagyok, és nagyon meg fogom bánni, hogy elhagyom őt, mert szerinte úgy se találok jobbat...
2012. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!