Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőmtől kaptam egy ultraszuper melltartót, annak idején, amikor ezek még újak voltak itthon. Soha nem használtam melltartót - meglehetősen vékony ember vagyok -, kapásból elszúrta a mértetet: 75A-t vett, és mindenáron rám akarta szuszakolni. Az A -val nem is lett volna nagy gond, de a 75 az valójában 85, merthogy széles a hátam. Úgy meg volt sértődve, hogy az elképesztő és még én vígasztaltam.


Kaptam tőle később használt púdert - soha nem festem magam -, de azt időben észrevettem és visszadtam neki. Még az arca sem pirult el. Az apja rendszeresen hozott neki Párizsból stb. parfümmintákat, azokat - akár félig használtan is - sokszor adta nekem "ajéndékba". Aztán az esküvőmre egy hamis gyöngysort, hatalmas gömbökkel, holott tudta, hogy én teljesen más ember vagyok: sok mindenben a pici, apró, finom holmit szeretem, ez esetben az apró szemű gyöngysort (amit igazi gyöngyből később a férjemtől kaptam). Plusz egy vízforralót, ami már akkor úgy nézett ki, hogy inkább nem használtam és vettem helyette másikat.

2011. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
100%

Használt rúzs keresztanyámtól. Ráadásul olyan mélybordó színe volt, mint amit az éjjeli pillangók használnak. Voltam vagy 14 éves :D

Utolsó gimis évben, egy kopott plüss macskát az osztály karácsonyon. És utána a srác aki adta még odajött jópofizni, hogy ugye tetszik? Inkább felajnálottam tombolán.

Aztán 18 évesen az akkori barátomtól egy Barbie babát. Nem tudtam mire vélni :D

2011. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
100%

Nálam midég az anyos viszi a pálmát. Olyan ajándékokat kapok, amit nem tudok mire használni. Karácsonyra kaptam egy melegítot (nadrág+pulcsi), de 2x belefértem volna. Ezt az anyos rendelte magának és nem volt rá jo , így nekem adta. Tudni illi anyos kb. 110 kg és meg 80 kg.

Aztán a szulinapomra egy szobamérleget kb. 1000 ft, egy gagyi orát, amit valamihez kapott ajándékba, ilyen mubor szíjjal és hozzá egy kicsi csokor muvirágot, amit szerintem a polcrol vett le. Azt mondta, hogy most nincs pénze ajándékra. Akkor inkább ne vegyen semmit, elég ha felkoszont.

2011. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
99%
Nem kaptam ilyen ciki ajándékokat.De ezek nagyon jók,amiket írtatok:):)Az anyósokkal általában csak a gond van.Nem is értem miért adnak agyonhasznált dolgokat.Meg a művirág,koszos fésű.Le nem járatnám magam.E.
2011. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
98%

Iiiiii.Ilyen ciki ajándékokat még nem kaptam, de pl használt plüsst és szoknyát igen, és kínaiban vásárolt sminkeket.

Osztálykarácsonyon kaptam egy 40 ft-os csokit, azt inkább odaadtam valaki másnak. Olyan is volt, hogy egy szülinapomra kaptam 3-4 órát is, azért, mert reggel suliból mindig elkéstem, persze a kísérőszöveg az volt, hogy állítsam be, hogy csörögjön reggel.:DD

2011. nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
92%
írjatok még, mert ezek qurva jók :D
2011. nov. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
97%
Keresztanyámtól egy durva kötött sapkát ilyen jó nagy lyukacsos, fülvédős és kötős volt pompom is volt rajt világoskék és fehér csíkos 6 éves lehettem./ 15 éves voltam mikor felpróbáltam épp belenőttem. Nagyon sokat tettem az osztályért általánosban így "közösségi munkámért" kaptam egy könyvet aminek az első lapja ki volt tépve.
2011. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
100%
Bérmálási keresztanyától ballagásomra /a falunkba mindenkinek elmondták/ő meg az anyukája hogy étkészletet kapok/ erre kaptam egy kompótos készletet ami üvegből van és óriási ráragasztott pipacsmatricák díszítik. szép emlék:-)
2011. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciki: Névnapom volt, a szomszédnéni jött hozzánk nem szoktuk egymást megköszönteni ő mégis hozott egy Kék-vörös szappant egy kicsit el volt szakadva a csomagolása.... de én örültem tényleg nagyon jól esett , hogy gondolt rám. 10 éves lehettem.
2011. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam egyszer a szomszéd bácsitól egy poros mű rózsát névnapra. Az a régi vastag műanyag fajta volt, ami kb. 30 éve ott porosodott a szekrényük tetején.Nekem nagyon vicces volt, de illendően megköszöntem..:).
2011. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!