Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
 51/109 anonim ***** válasza:
96%
Én egyszer, általános másodikban adtam pár csokit meg egy Micimackós noteszt annak, akit kihúztam. anyukám mondta, hogy írjam bele, hogy "Kellemes karácsnyi ünnepeket, stb..." És hát ugye egy másodikos nem ír valami szépen, nem is tetszett, úgyhogy kitéptem pár lapot, mire elkészült a nagy mű, meg le is éleztem, hogy tudjak bele írni... Természetesen a lány kiakadt rajta, hogy használt noteszt kapott, és az egész osztály előtt lecseszett az ofő. Sírva mentem haza, és szünet után szó nélkül vittem neki egy érintetlen noteszt, de se puszi, semmi, meg se köszönte. A mai napig rosszul esik, ha eszembe jut, olyan megalázó volt, és egy csomót szenvedtem vele, mire leírtam szépen. :( Úgyhogy ez volt a legcikibb adott ajándékom. 24/L
2011. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 zokniszörny ***** válasza:
95%
Szegény, sajnállak, utolsó. Az osztályfőnököd meg nem volt valami szuper pedagógus.
2011. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, de ezt többször is bebizonyította. Hátha majd én jobb leszek. :)
2011. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
91%
te is tanár leszel? :))
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik az anyósok "szemétbe való vacakok" vásárlása szinte mindenkit elér. Engem is. Minden karácsonykor a filléres kínaiban vásárol be nekem (nekünk), általában mozgásérzékelős, hápogó műkacsát, 26. centit, elemet, radírt, celluxot stb kapok tőle, mégpedig általa nagyon viccesnek, és kedvesnek titulált módon: külön csomagol be minden vic-vacakot, és egyenként adja át. Eddig két hasznos dolgot kaptam tőle, az egyik egy próbababa formájú, akasztós ékszertartó volt, a másik meg egy teásbögre szett alátéttel (párommal reggelente szeretünk együtt megteázni). Ami azért is furcsa, mert a sógorom meg a vagyonokat érő miniautó gyűjteményébe kap mindig újabb példányokat, drága ruhákhoz vásárlási utalványt stb annak ellenére, hogy a sógort havonta egyszer látjuk, a párommal meg itt lakunk 100 méterre tőle, és folyton segítjük és mellette vagyunk. Ehhez jön ellenpéldának az én családom, akiktől tavaly pl egy iRobot porszívót kaptam, a kedvenc sorozatom DVDn (Csengetett Mylord), a párom meg egy drága digitális fényképezőt, szeletelőgépet estébé. Anyós arca kissé megnyúlt, amikor meglátta a családom küldeményeit. Eddig a leghasznosabb holmikat a párom családjából a sógoromtól kaptuk, pl egy gyönyörű ágytakarót, egy álló saroklámpát a nappaliba vagy a kerti állólámpánkat, illetve amíg drága cicánk megvolt, neki vett egy hatalmas mászókát kaparófával.
2012. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek nem mondanam, de erdekes volt:

Gyertyakat gyüjtök, igy a gimis karacsonyokkor tudta mindenki, hogy nekem különleges gyertyat "kell" venni. Nem dragat, csak valami erdekesebbet. Erre az egyik sractol, 11.ben kaptam egy 10 centi magas, 5 centi atmeröjü, sima feher tömbgyertyat... Megköszöntem, hazavittem, beolvasztottam, es csinaltam belöle masikat. :)

Amugy mas cikis ajandekot sose kaptam meg. De jo volt olvasgatni, amiket irtatok. :D

21L

2012. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim válasza:
100%
amikor 15 évesen műpéniszt kaptam nagymamámtól...eléggé égő volt a család előtt...27/L
2012. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 A kérdező kommentje:
micsoda?15 évesen nagyitól műbráner?atyaég,ott estem volna össze
2012. nov. 20. 19:45
 59/109 anonim ***** válasza:
100%
Kötött wc papír tartót 19 évesen."Majd jó lesz a stafírungba."
2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
100%
Visszakaptam egy olyen tusfurdos szappanos szettet amit en adtam az illetonek elotte 5 eve.megismertem az aljan az atfirkalt árat es egy X et.
2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!