Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... nekem osztálykarácsonyokkor sikerült érdekes ajándékokat kapnom párszor. Egyszer egy olyan plüssmacit, aminek félig le volt esve a feje, másszor meg egy Dove tusfürdőt, amit nyilvánvalóan egy ilyen szettből szedtek ki...és ezt osztálykarácsonyon, mintha azt üzente volna, hogy büdös vagyok-a többiek is elég furán néztek, hogy mégis hogy gondolta, ja, emellé meg egy giccses csillámos Mikulásfigurát 14 évesen...


ami meg nem karácsony, de kivágta nálam a biztosítékot... előre elmondom, hogy a nagyanyám nem igazán szerette a mi családunkat, mert kivételezett nagybátyámmal meg elég sokszor keresztbetett amúgy is és szemétkedett is. Na szóbal, mentünk hozzájuk, odaadott nekem egy zacskó hajgumit (az még hagyján, hogy nem rugalmas, befőttesguminál picit vastagabb gumis, tök pici, használhatatlan fajta volt), hogy ezt ő nekem vette (kb. olyna hangsúllyal, hogy most aztán becsüljem meg magam... mondjuk mindig abból a pénzből küldött ünnepekre is, amit apa levitt, meg apa vett helyette nekünk csokit, pedig el tudott volna menni simán, nem volt baj a lábával)... aztán vettem észre a perforáción egy női magazin logóját, és az asztalon érdekes módon annak a női magazint, amelyikhez pont ez járt. Most nem azért, ha azt mondta volna, hogy megvettem ezt a magazint, de a hajgumit nem tudom használni, gondolom, odaadom neked, azt elfogadtam volna, de hogy mellé hazudik is, hogy hálás legyek neki...

2011. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyimtól gáz bugyikat rendszeresen :D meg egyszer osztálykarácsonyra...egy kézkrémet ami félig üres volt, látszottak benne az ujjnyomok, egy szemhéjpúdert, ami szintén már használt volt meg egy csokit ami egyszer megolvadt aztán visszafagyott :D de finom volt
2011. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
100%
Háh! A megolvadt, majd visszafagyott csoki... hát igen! "vele" én is találkoztam párszor ajándék gyanánt! Elég amorf formákat tud felvenni! :)
2011. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőnk gimiben, egyszer kaptunk tőle mindannyian (összesen négyen voltunk barátnők) teszter rúzst... Ami láthatóan használt volt...

De a legdurvább az volt, amikor kaptam tőle egy nagyon szép gyöngy karkötőt, mondta, hogy ezt ő fűzte nekem, tökre örültem, másnap felvettem, mire odajött hozzám a másik barátnőnk, és elmondta, hogy ez az ő karkötője, a múltkor buli után ottfelejtette a lányzónál... o.O

2011. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
100%

használt bugyit már én is kaptam a nagyimtól meg mindenféle rémet turkálóból. amúgy én is túrok, nem az a ciki, hanem amiket megvett nekem.

a legrosszabb a ballagási bulimon volt, többnyire pénzt kaptam egyetemi dolgokra, de nagynénéméktől egy műanyag lámpát, giccses napocska formájút.

kaptam már a páromtól hatalmas kockás masnis hajcsatot, amit azóta sem tudok hová tenni.

mondjuk azt hiszem a szándék a lényeg, az meg megvolt.

2011. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
95%
Szivecske formájú szappan,6 darab volt átlátszó dobozkában.Két dolog miatt is ciki volt: egyrészt nem vagyok büdös,fürdök napi 2x és csak tudfürdővel,szappan szárit,tudta az illető is.Másrészt az egyiken látszott hogy valaki már fürdött vele...
2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
100%
Szintén anyóstól kapok rendszeresen gyerekméretű ruhákat, odaadtam inkább a 10 éves cérnavékony rokon kislánynak a kapott felsőket, rajta is eléggé feszült, dehát legalább ő jól járt.
2011. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
100%
Volt anyóstól kaptam egyszer használt sminkcuccokat..Meg turizott nekem olyan felsőket hogy egyből odaadtam egy barátnőmnek aki 10 kg-val kevesebb nálam(én sem vagyok dundi) és még rajta is passzosan állt
2011. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
100%
egyszer meg kislanykent kaptam egy hasznlat fesu keszletet, azt hiszem harom vagy negy fesu volt, telis tele hajjal, meg kosszal meg mindenfele undormannyal. annyira szegyelltem ezt a karacsonyi ajandekot a nagyanyamtol, hogy ketsegbeesve elkezdtem, megtisztitani, hogy anyam ne vesszen vele ossze, de annyura koszos volt, hogy eszelytelen volt.
2011. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gagyi, tiniknek készült sminkkészlet kb. 19 évesen:D Volt benne egy tízezres is, úgyhogy végülis jó volt bőven, de máig nem értem, honnan vette ezt a hülye ötletet nagynéném! :D
2011. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!