Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/139 anonim ***** válasza:
30%

Személy szerint én elhiszem, hogy vannak akik betegség miatt kövérek.


Viszont azt nem hiszem el, hogy 100 kövér emberből 98 betegség miatt kövér!


Igenis nagyon sokat esznek, az meg a másik része a dolognak, hogyha valaki tesz azért, hogy vékony legyen, akkor azt mondják, hogy az illető anorexiás, gebe, stb...


Egyébként ha valaki elmondása szerint keveset eszik és kövér, akkor a szervezete miből állítja elő a zsírt???

2012. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/139 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg a kevés kaja mellett még annál is kevesebbet mozog.

Vagy keveset eszik, de hízlalót.

Vagy, ami a leggyakoribb, a folyadékokat nem figyeli. Söröcske, borocska, mind hízlal. 100 ml tejben van asszem 46 kcal. De itt van most nekem kéznél egy NesTea-s üveg: ha valaki a nap folyamán eliszogat egy 1,5 l-es üveggel, az már 435 kcal. És még jól sem lakott.

2012. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/139 anonim ***** válasza:
79%

Catalina, ha ennyire foglalkoztat ez a téma, akkor

menjél el duci-tréningesnek, vagy gyilkoljál le minden kövér embert a környezetedben.


Nekem is vannak kövér barátaim, ő dolguk, nem rágódok ezen nap, mint nap, vékonyságom glóriájával a fejem tetején.

2012. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/139 anonim ***** válasza:
96%

Én a szerencsések táborát szaporitom. 4 szülésen túl is 55 kg vagyok és hát elég jól nézek ki, ahhoz képest, hogy hát azért 4 terhességet kihordtam. Imádok enni és eszek is. Jó géneket örököltem. Ennyi. Ott a nővérem aki 100 kg. Hát szeret enni, kétség nem fér hozzá, meg hát kissé lusta is. De ő viszont a másik géneket örökölte a családból, nem kizárólag a kaja teszi nála, bár 70 százalékban biztosan. Keveset mozog. Én sem tornázom, de a gyerekek, háztartás mellett azért van mit csinálni.

És igen, nem csak elhizott feleségek van!

Egyébként a nővérem 1. férje mindig imádta, ahogy kinéz, mégis elhagyta. A mostani is imádja úgy ahogy van, reméljük igy is marad.

2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/139 anonim ***** válasza:
94%

Van az, aki utána már csak a gyerekkel foglalkozik, apuka megtartva, most már elengedhetem magam kategória.

De sztem a nagy többség az, aki egyrészt baromira nem szerencsés genetikailag, másrészt munka és gyereknevelés mellett nagyon nincs ideje tornázni meg fitneszterembe járni (és azért egy idő után, ahogy az ember idősödik, ált. úgy lassul az anyagcseréje, és úgy lesz egyre nehezebb leadni a kilókat, és már nem fog az működni, hogy na, akkor nem eszem sütit x napig, és ennyi, akkor bizony már mozogni is kell hozzá)... akkor aztán ott van az, hogy a család többi tagjára is kell főzni (mármint most egy átlagos családról beszélek, nyilván nem az az átlag Mo.-n, akinek minden nap van pénze rendeltetni kaját meg házvezetőnőre bízni a lakást), akkor nagy nacera, ha magának külön főz, és egy fejlődésben levő gyerekkel vagy egy pasival ált. nem lehet azt megtenni, hogy heti 1x hús, akkor is csak sovány csirkemell :D. Na. Ja, és az sem árt, ha van pénz a bio, egészséges kajákra. A szülés után is jól kinéző nőknek a nagy része genetikailag szerencsés vagy tényleg van arra ideje, hogy heti 3-4x lemenjen a konditerembe vagy otthon tornázzon (gyerek mellett...). Persze nem azt mondom, hogy az nincs benne a dologban, hogy rendes étrendet folytatnak, mert de. És aki egész nap csipszet eszik meg kólát iszik a tévé előtt, az naná, hogy nem lesz cérnavékony, nem is ezt reklámozom :D.

2012. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/139 anonim válasza:
100%

Szerintem ez alkati kérdés is. Én 2 gyerek után ugyanannyi vagyok mint 10 éve.Hiába a szoptatás, nasizás, na persze ha egész nap eszik valaki akkor ne csodálkozzon:)

Sokat számít ha van segítség a háznál, mondjuk mindig ott van anyu,anyós, min.sterssz stb. akkor jönnek a kilók biztos:)

2012. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/139 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg: Neked van önálló gondolatod? Mert mást se olvasok, csak azt, hogy "A férjem azt mondja...", "A férjem szerint...", "A férjem úgy gondolja..." És te mit gondolsz????
2012. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/139 Borzika válasza:
Kinek mi jon be, kinek hogy sikerul lefogyni szules utan, nem-e all mondjuk pajzsmirigy gond, vagy mas hormonalis gond (ami terhesseg alatt hatvanyozottabban johet elo), fogamzasgatlo hogy hat valakire. Ezer meg egy oka lehet annak, hogy valaki miert marad tulsulyos szules utan. No persze ide lehet sorolni a lustasagot is meg miegymas...de szerintem te sem vagy tokeletes, igy nincs jogod palcat torni senki folott. Egyebkent erdekessegkeppen elmndom, hogy en babanak kover voltam, kisgyereknek dundi. Jelenleg 22eves vagyok, 154cm. 19evesen szultem a lanyomat, 37kiloval indult a terhessegem, 59voltam, amikor szulni mentem, az 22kg hizas, ami hiszed vagy sem, egyaltalan nem latszott rajtam, a 8.honapig belefertem az osszes ruhamba. A lanyom termeszetes uton szuletett 3ora alatt, 3kg-mal es 52cm-rel. Amikor hazaengedtek mar csak 46kilo voltam, szules utan 2nappal. Ket honapra ra pedig ismet 40. Ugyanugy nezek ki, mint szules elott, lapos es feszes a hasam es stb. Pedig 16honapig szoptattam a lanyomat. Akarmennyit eszek, nem hizok, pedig kicsinek gomboc voltam. Egy resz genetika is van a dolgokban, pedig a gyerek utan valo rohangalason meg emelgetesen kivul nem vegzek mas rendszeres testmozgast. Ilyen vagyok, csak erdekessegkeppen osztottam meg ezt veled, ilyen is van. Szep estet.
2014. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/139 Borzika válasza:
50%
Ja es noha nem vagyok feleseg, a lanyom apjaval, az elettarsammal egyutt elunk most mar 6eve, o mindig igy szeretett ahogy voltam. Es bar kevesnek tunik a 40kg, a magassagomhoz kepest formas vagyok es mindenem a helyen van, mint a magasabbaknak, noha nekem is akadnak onertekelesi problemaim, de elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok. Es szerintem te is fogadd el a kornyezetedben eloket olyannak, amilyenek.
2014. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!