Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/139 anonim ***** válasza:
64%
Könyörgök, ha valakinek az a boldogság h ehet, hát akkor egyen. Az a személy legalább boldog (persze ha elfogadja a velejáró problémákat is). És te kérdező, boldog vagy h koplalnod kell?
2012. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/139 A kérdező kommentje:
Nem koplalok leirtam egy napi kajám. Most is a csülköt várom hogy megfőjön. De mértékkel eszem nem zabálok.
2012. márc. 18. 12:46
 73/139 anonim ***** válasza:
75%
Akkor egyél. Ki a francot érdekel, hogy mit eszel?
2012. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/139 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kerdezo, tudatlansagod miatt tetted fel ezt a kerdest, de bantoan reagalsz a valaszokra, ontelten, dicsekvessel.

Tudnodd kell azt, hogy ahany emberi szervezet, annyi fajta, hiszen minden szervezet mukodik, de nem egyforman, ennek pedig kulonbozo okai vannak! Minden embernek van egy gyengebb szerve, ami erzekenyebb, tehat ez leeht a kivalasztorendszer stb., tehat te sokkal bonyolultabb temet kozelitettel meg, ezert lenne jobb az, hogyha talan errol tanulmanyoznal, hiszen idod erre van, lehetoseged van, tehat kezdjel el tanulmanyokat olvasni az egeszseges szervezetrol, a test-lelek mukodeserol stb., de nem kell onmagadat egy "csodanak" feltuntetni, akki csak vakon, onmagabol tudd kiindulni, mivel eddig lat, tehat probald boviteni a tudatodat ezzel kapcsolatban, hiszen a sajat gyermeked is meglephet meg azzal, hogy 12 evesen elhizik! Akkor mit fogsz tenni? En ezt pl. megtapasztaltam, ezert irok igy, mivel erzem azt, hogy mirol beszelek, es tudataban vagyok azzal, mivel megtapasztaltam ezeket, es latom azt, hogy nagyon sokan onhiabajukon kivul elnek, vagy esnek ebbe bele! TE megeheted a csulkot, a zsirosat, mivel a szervezeted ezt feltudja dolgozni, viszont van, aki ilyet nem ehetne, mivel sajnos a szervezete mar maskeppen mukodik, nem beszelve a szervezet allando valtozasarol, amihez mar tudni is kell alkalmazkodni pl.

2012. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/139 anonim ***** válasza:
85%

Majd térjünk vissza 10-15 év múlva a témára!

40 év felett már nem úgy működik a szervezet, mint 30 évesen.

3 gyerek után 49kg, nagyon ápolt, csinos nő voltam 37 éves koromig.

Aztán szültem még két gyereket.

Így 42 évesen már se kedvem, se erőm "csak" azzal foglalkozni, hogy hogy nézek ki!

Most se vagyok elhízott, most is csinosan öltözöm, de kb. 60 kg vagyok.

2012. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/139 anonim ***** válasza:
96%

Én nem eszem se csülköt, se szalonnát, se pörköltet, leírtam mennyi a napi mennyiségem, a 3 szelet kenyér, a pár falat kakaós csiga, 1 kis tányér levessel és másodikkal, kenyér nélkül. Mégis híztam.

De azért annak ellenére, hogy vékony vagy, megkérdezném tőled, hogy 4 gyerek után, vannak-e terhességi csíkjaid, megereszkedett bőr a hasadon, megereszkedett melled, vagy ugyanúgy nézel ki, mint 18 évesen? Mert a ruha sok mindent eltakar! Ez meg az én férjem mondta!

Te sem vagy tökéletes, még ha azt hiszed is, mint ahogyan egyikünk sem az!

2012. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/139 anonim ***** válasza:
96%

Baràtnőm kevesebbet eszik, mint te és sokkal kevésbé hízlalò kaját, mint te, kérdező, mégis van rajta legalább 15 kg felesleg és tornázik is.

Én pl. akkor eszek és annyit, amennyit akarok, mégis kb. 5 kg felesleg van rajtam és a kutyasétàltatáson kívül nem mozgok semmit. 30 éves vagyok. A +5 kg-ot letojom, mert szeretek jókat enni.

2012. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/139 anonim ***** válasza:
92%

...nem beszelve az onimadatrol, onteltsegrol, ami mar artalmas, sot egy ido utan mar tapasztalni is fogod ennek a tulajdonsagodnak az artalmat. Tobbszor latni hasonlo felfogasu holgyeket, tehat balaton parton vagyunk, mezitlab, bikiniban, ekkor megjelenik egy holgy, aki magassarkuban, partihoz illo ellegans szandalkaban setal, kisminkelve, amihez egy aranyszinu ovet is feltett, tehat eleg feltuno jelenseg volt, mivel keves ember volt, aki ezt nem vette volna eszre!

TEhat a holgy ontelten, buszken setalgat, nezelodik, neha lenezoen, hiszen mindenki olajosan, izzadtan van a nyari hosegben, ezt a holgy lenozo tekintettel jelezte is, hogy: fuu, hogy neznek ki, s ekkor jobban kihuzta magat!

MEllett egy ffi setalt, akar egy testor, tehat elkepzelheto, hogy a ferje volt, aki szinten elvezettel kovette az elete valaszottjat, hiszen vegre megmutathatja az embereknek azt, hogy ennek a feltuno libanak a tarsa, aki biztositta anyagilag azt, hogy igy feloltozzon, tehat ket felfuvalkodott libat lehetett itt latni valojaban, mivel onmaguknak volt ez megalazo, de mivel annyira buszkek, elvakult kis vilagukban elnek, hogy ezt mar nem fogtak fel! A tudatlansag sugarzott, tehat egyfajta kisugarzasuk volt, ez majd eltunik, hiszen nem allando, de akkor majd orra buknak, elesnek, es felebrednek, s itt mar a foldon fognak elni, ket labbal, mint a tobbi embertarsuk is teszi!

2012. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/139 anonim ***** válasza:
78%
te gipsy vagy?:o xd
2012. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/139 anonim ***** válasza:
85%

A legfőbb probléma amúgy azzal van, hogy te nem fogod fel azt, hogy egy nő-anyuka nem csak attól lesz csinos, hogy vékony. A vékony anyuka nem egyenlő a csinos anyukával. Írtam már, hogy van a családban 45 kg-os anyuka, hozzá egy félrekacsintgató férj.

Kérdésedre a válasz: valaki hízékony típus, bármennyit is eszik, kövérebb lesz, mint aki ugyanannyit eszik, de nem hízékony.

Van olyan nő, akit ez érdekel és van akit nem.

Van aki kevesebbet fog enni, lesz ideje és pénze eljárni konditerembe és valakinek nem.

Ettől függetlenül, ha én mindent megadok a páromnak, amire szüksége van, nem fog félrelépni, elhagyni, még akkor sem, ha hozzá 75 kg lennék. Mert egy szerető ember, elfogadja olyannak a másikat, amilyen.

Illetve vannak betegségek is, ami mellett, ha nem ennél semmit, akkor sem fogynál le, maximum belehalnál! Nyilván előbb-utóbb a szervezet hozzányúlna a test elraktározott zsírjához, de nem biztos, hogy azt a beteg ember megéli.

2012. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!