Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 anonim ***** válasza:
92%

1. Mi közöd van ahhoz hogy ki mennyit eszik és ki hogy néz ki???


2. Te annyit eszel amennyi neked jólesik de más tányérjában te ne túrkálj!


3. Ha a gyerekedéknél az a téma hogy anyukát cseréljenek, csak mert az egyik vékony a másik meg nem, ott nagyon komoly gondok vannak a fejekben.



Engem nem az alakomért szeretnek a gyerekem osztálytársai, hanem mert laza vagyok velük, jófej, hozzám bármivel fordulhatnak, különféle programokat találok ki nekik, ha kell sütök főzök az egész osztályra, ha kell bulit szervezek nekik stb.

2012. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/139 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy dolgozol, vagy a kedves párod mindent a kis p*csád alá tesz? Mert ha szültél? 4 gyereket, dolgozol, tisztességesen ellátod őket, házimunkát végzel, akkor kétlem, hogy lenne időd konditerembe mászkálni.


Ha meg a kedves férjed kinyalja a seg*ed, akkor hallgass.

2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 anonim ***** válasza:
94%

39-es, még ez sem igaz szerintem mindenkire. Mármint, hogy aki fiatalon szül, az hamarabb visszanyeri az alakját. Ez alkat kérdése, ha úgy tetszik, puszta szerencse. Kivéve persze azokat, akik nagyon keményen elhatározzák, hogy ők akkor is vékonyak lesznek, és vért izzadva megtesznek mindent a kívánt alakért. Nekik tisztelem az állhatatosságukat, de ettől még nem ezt tartom az élet legfontosabb kérdésének.

Én pl. 20 évesen szültem, korábban vékony voltam, most nem vagyok. Ilyen alkat vagyok, ez van. Régen is csak azért voltam vékony, mert nem volt szinte olyan nap, hogy ne tekeregtem volna valamerre.

Eközben ismerek olyan nőt, aki 38 évesen szült, három nappal szülés után találkoztam vele, és jobban nézett ki, mint én valaha. Szerencsés, ennyi. Mert nyilván nem három nap alatt diétázta és tornázta össze a szuper alakját.

2012. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/139 anonim ***** válasza:
87%

"Ja és senkinek nem a nagydaráb a zsánere max az jutott neki. Nézzétek meg a hajdu peti szb celebet láttok valakit magydarab növel? Nem . Mert ők válogathatnak"



na ez a rész itt totál bukta. kérdezd meg a férjemet bátran, hogy milyen nőket szeret! és azt is hogy vajon miért! :D


amúgy meg, neked nem teljesen mindegy, hogy ki hány kiló? magaddal foglalkozz és tégy belátásod szerint. de a kérdésed alapján, 100 % hogy nem vagy elégedett magaddal! ugyanis csak és kizárólag azok az emberek foglalkoznak (ilyen unintelligens módon) másokkal, akik önmagukkal nincsenek megelégedve....

2012. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 anonim ***** válasza:
87%
Látom, kedves kérdező, egy felfuvalkodott, ostoba nő vagy, hiszen mindenkit lepontozol. Szebb lesz így a vasárnapod? Akkor örülök, írok még sokat, hogy még szebbé tegyem:):)
2012. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/139 anonim ***** válasza:
81%
11:44 :):):) igazad van!
2012. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 anonim ***** válasza:
84%

45-ös!


Az hát! Ostoba szerencsétlen, ezért csak sajnálni lehet.


Most tehet ő róla hogy amikor az észt osztották akkor elfelejtett sorba állni?

2012. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/139 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok elkenyztetett. Gysen vagyok a picivel.a többit oviba hordom.nagyot isibe.és mellette vezetem a kis boltom.meg az albérlőkkel bajlódom. Nem jarok kondiba otthon dvdre tornázom. De a pici előtt jártam 4 ezer volt 8 alaklom nem egy összeg.havi 4 ezer mindenkinek van.és vannak modernebb helyek is ahol van gyerekmegőrző ingyen.havi 18 ért korlátlanul mehetsz. De itt nem is a sportról van szó hanam hogy nem kéne tulzabálni senkinek nem hizna el. És a gyerekeknél igenis központi téma kinek hogy néz ki az anyja.meg ugy az életben. Velem is kikezdett a kis osztálytárs apja mert ő is dekorativ nőre vágyik gondolom.és sajnalom a kis nőt az anyukát de igazán tehetne róla hogy a férj ne kacsingasson másfele
2012. márc. 18. 11:48
 49/139 anonim ***** válasza:
36%
Én vagyok az aki plasztikai műtétekkel segítette a teste rendbe hozását.Én részben igazat adok a kérdezőnek.Nekem az a problémám hogy azok a nőket akik foglalkoznak a kinézetükkel , igényesek, adnak magukra , azokat lenézik , utálják , kibeszélik azok a nők akik nem adnak magukra , elhízottak , nem törődnek magukkal.Nekem ez az a bajom.Megértem hogy nem engedheti meg magának mindenki a konditermet , napi edzést , egészséges ételeket , plasztikai műtéteket de attól még nem kellene ezért utálni a másikat.
2012. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/139 anonim ***** válasza:
84%
11:49 én ezt pont fordítva látom... nézd csak meg a kérdést. nem a tökéletes, gazella testű 4 gyermekes tipp-topp anyuka kezdte betámadni a kövér feleségeket? :D
2012. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!