Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 anonim ***** válasza:
77%

Te lehet bebeszéled magadnak, hogy kiutálnak vagy irigykednek. Inkább az lehet a baj, hogy hencegsz azzal, hogy neked mire telik. En sohasem irigylem a plasztikázott nõket, mert számomra a természetes szépség az igazi.

Elfogadom önmagamat olyannak,amilyen vagyok, de teszek azért, hogy megfeleljek a korom kinézetének, de mindent kedv szerint csinálok évek óta,és kitartóan.

2012. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/139 anonim ***** válasza:
83%
Havi 18? Hát látszik, hogy álomvilágban élsz. Sok embernek az is probléma, hogy ételt tegyen a gyerekei elém, nemhogy havi 20-at vágjon ki konditeremre.
2012. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/139 anonim ***** válasza:
41%
Elnézést , azt hiszem van különbség köztem és azokért akik liternyi botoxot fecskendeztetnek az arcukba.Az én műtétjeimnek nincsen nyoma , nincsen idegen anyag sem a szervezetemben , nincs szilikon mellem csak fel lett varrva a megereszkedés.Vissza lett helyezve oda ahol volt.Bevallom az arcfelvarrást tényleg csak hiúságból csináltam.A kinézetem teljesen természetes küllemű , senki meg nem mondaná hogy műtve van valamim.Mindenki megdicséri a fiatalos kinézetemet és 30-nál többnek senki sem gondol.Nem kevés munka és pénz áll az mögött hogy így nézek ki.Nekem fontos a megjelenésem ,ahogy mondtam vállalkozó vagyok ,ki kell néznem valahogy.A családomon kívül egy barátnőm tudott a műtétjeimről de valami miatt megszakadt a kapcsolat és pletykált a hátam mögött.
2012. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/139 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kerdezo ne legy ontelt es onzo, es ne itelkezz. Az emberek nem egyformak, mint testi felepites, eletfelfogas, tehat nem attol fugg, hogy mit eszel, mivel vannak szervezeti felepites,ami mar kulonbozo, de vannak eletmodok, eletfelfogasok, amik szinten kulonbozoek. TEhat jelen esetben, igen neked a 4 gyermek lekoti az egesz lenyedet,hiszen mellettuk megvan a hazi "erobik" program es a "hobbi" kikapcsolodasod is akkor, ha szeretetteljes kornyezetben elsz! A paroddal boldogan elsz, a gyermekeiddel szinten jo a kapcsolatod, tehat kiegyensulyozott eletet modhatsz el onmagadnak! Viszont nagyon sok ember ezt igy nem mondhatja el, mivel teljesen mar az eletkorulmenye, tehat a tarsatol nem azt kapja, tehat nem tudja elfogadni a jelenlegi korulmenyeit, de valtoztatasra sincs lehetosege, t ehat itt mar lelkileg terhelt lesz, aki gyengulni fog, tehat nem lesz igenye, se celja, ezert annyira nem erdekli az, hogy milyen az alakja, mivel teljesen mas fogja erdekelni, mas vagyai lesznek, az pedig a nyugodt elet, amiben jelenleg nincs resze!

Szinten 4 gyermeket neveltem, jelenleg jogat is oktatok, tehat mar unokaim vannak,d e sokan megdobbenek, ha a korrol esik szo pl., mivel ezekkel hencegni nem szoktam, inkabb arra torekszem, hogy masoknak segitsek, ezert tapasztaltaimat irtam le, es tisztaban vagyok azzal, hogy az elet nem kivansagmusor, hiszen nem mindig sikerul ugy elnem, ahogyan en azt elterveztem, megalmodtam, es ezert elitelni egy embert soha nem lehet! Segiteni azt igen, de lenezni, megszolni nem!

2012. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 anonim ***** válasza:
71%

54-es!


Köszi de most inkább kihagyom.

Sanyargattam én már magam annyiféle diétával, mindennel stb. hogy elegem lett.

Sportolok, nem hagyagolom el magam de be kell látnom én nem az az egyszálbelű alkat vagyok mint a kérdező.

Ilyen vagyok kész.

És ezért nem fogom saját magam ostorozni mert így is szép és értékes nő vagyok.


Az ilyen primitív alakoktól viszont mint a kérdező, kinyílik a bicska a zsebemben, mert pontosan az ilyen viselkedés miatt mint amit ő mutat, épp emiatt lesznek a túlsúlyosak visszahúzódok, félénkek és önbizalomhiányosak!


Ennek a nőnek is itt van 4 gyereke ( már ha tényleg van!) de ő vasárnap délelőtt 11-kor, amikor pl. épp a vasárnapi ebédet kellene főznie a családnak, ő itt ül a gép előtt és a túlsúlyosakat ócsárolja... hát... biztos majd zellerlevelet rágcsál a család az asztalnál, míg ő itt fényezi magát...

Nemhogy inkább magába szállna és befogná végre!

2012. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/139 anonim ***** válasza:
81%

Engem már eleve az alap-felvetés undorít: mégis, mi a fene közöd van neked ahhoz, hogy más hogy néz ki, és kinek mi tetszik!?

Legyél olyan, amilyen te szeretnél lenni, és fogd be a szádat, ha idegenekről van szó.

Megáll az ész, hogy az ilyen kis senki emberek mind azt hiszik, hogy ők tudják a frankót, és mindenki más meg hülye.

2012. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 A kérdező kommentje:
Ha kiváncsi vagy a vasárnápi menüre tegnapról maradt halászlé is férjem kedvence és párolt hal zöldségekkel. És fő a csülök mert ma csülökre vágytunk.
2012. márc. 18. 12:20
 58/139 anonim ***** válasza:
75%

Kösz.. de r.hadtul nem vagyok kiváncsi a vasárnapi menütökre.


Inkább arra hogy szűnj már meg végre! Mert érdemlegesen egyik válaszoló írására sem tudtál reagálni.

Szánalmas vagy!

2012. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/139 anonim ***** válasza:
88%

11:48

"dekorativ" nore, talan csak friss husra faj a foga, tehat egy kis valtozatossagra pl.

Egy ffi uralkodo tipus, s vannak huseges, illetve nem huseges ferfiak, tehat aki nem huseges, az minden alkalmat kihasznal, hogy elmenye legyen, de nem jelenti azt, hogy a csaladjat, a feleseget is elhagyna pl.

Ez mar egy pici kis buszkeseg, henceges a reszedrol, hiszen mint leirtad, hogy az eletkorulmenyed normalisnak mondhato, t ehat lehetoseged van arra, hogy tornazzal, hiszen nincs olyan problemad, hogy mibol fizeted ki a rezsit pl. vagy mit esztek holnap, hiszen akiknek ilyen gondjaik, gondolataik vannak, azok mar nem arra fognak koncentralni, hogy milyen tangat vegyenek fel, ami csabito is amikor egy ffi a popora nez, hiszen mas korulmenyek kozott elnek, es mas felfogassal, hiszen nem azon fognak agyalni, hogy a tobbi him milyen szemmel nez ram, vagy mit erezhet pl. mivel engem az nem erdekel!

Szanalmas egy ilyen felfogas, talan mar szinte beteges is, hogy azt lessem, hogy ki nezi a kerek hatsomat, vagy ki szedul a melleim koze, mivel mar termeszetesen ugy fogok kioltozni, hogy ezeket megmutassam a tobbi himnemunek is!

Erobik oktato voltam, 4 gyermeket szultem, jelenleg is erobik, jogat oktatok, unokaaim vannak, de nekem soha ilyen ferto gondolatok nem jelentek meg az elmemben, mivel igenyem volt arra, hogy egeszseges, csinos felesege legyek a paromnak, a gyermekeimet egeszsegesen neveljem, de hogy a tobbi ffi erzelmeivel foglalkozzam, ez nagyon t avol allt az en kis regi modi agyamtol, talan en lennek a selejt?

KEdves kerdezo, ami kesik, nem mulik! Ne itelj, hogy ne iteljenek! 4 gyermeket nevelsz, te fogsz peldat mutatni azoknak, nem hinnem, hogy jo peldat kapnak igy, hogy a tobbi embert nem szereted, nem fogadod el, nem tudsz egyutt erezni veluk,

hiszen "kis boltod" van, naponta szembesulsz emberi nehez korulmenyekkel,hiszen pontosan neked elmondjak azokat! Csinos vagy, a fizikai kulsoddel elegedett vagy, talan a belso ertekeidet is ehhez kellene formalni, hogy elfogadhato legyen az, a kulvilag szamara is, hiszen nem vagy egyedi, csak bekepzelt, onzo, ontelt vagy, s ez pedig nem a legjobb tulajdonsag, mivel tarsas leny vagy!

2012. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/139 anonim ***** válasza:
61%
Köszi, de nem voltunk kíváncsiak. Csak megjegyeztük, hogy vasárnap 11-kor talán főznöd kéne, és nem itt ócsárolni azt, aki nem passzol bele a rózsaszín világodba.
2012. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!