Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
 81/139 anonim ***** válasza:
97%

Na jó, leírtad a véleményed, válaszokat is kaptál. Nem tetszenek a felsorolt okok indokok?

Genetikát mint olyat sutbavágtad hát oké. Ha azt mondod a dns is divat attól, hogy nem hiszed orvos férjel attól még létezik.

Szülést mint kezdő indokot elvetetted mivel te a "nemlétező alkati adotságokkal" megúsztad. De van aki eleve teltebb, ehet jöhet egy nyitott mélyszáj, betegség valami amitől veszélyeztetett terhesként akár fél évig csak faküdhet meg mosdóig araszolhat. Na neki elhiszem boldoglatan, fél, hát ha örömet okoz neki a afgyi, csoki vagy egy nem diétás kaja hát tegye, magzata legalább anyuci streszét kevésbé érzi. Ez egy véglet, a másik az simán örül a kajának minden megkötés nélkül.


Túl értékelik a szépségéteg. Attól még lehet valaki boldogtalan, gonosz, csökkent értelmi képességü.

mert akár milyen szar de a helyzet, hogy családok millióinak van hitele, több gyereke akit reggel, délután hozni vinni, vacsorát, ebédet főzni, takarítani, orvoshoz cipelni kell, emelett intézni akárcsak egy fogorvosi kezelést is nehéz. Így már nincs pénz, idő, energia mód az egészségesebb tápanyagú élelmiszerre vagy a konditeremre, esetleg ha márcsaládban nyomjuk minden tagnak biciglire, hogy úgy mozogjanak.


Én pl igen, elvagyok hízva. VAn egy gyermekem aki melett 15kg jött fel, utánna 10 mivel ágyhoz voltam kötve 2-3 hónapig egészségügyi okoból. Van egy kertünk, krumpi, szőlőhegy mindenféle, amivel a jobb minőségü ételt előállíthatom. Én ott töltöm a nyarat, ások, vetek, kapálok, dugványozom a hagymást míg melettem játszik a gyerek. Ugyanannyit eszem mint a 70kg os férjem annyi külömbséggel, hogy délelött nem tudok enni csak este fél8körül mivel az estisulimból akkor érek haza.

Férjem három műszakban dolgozik így ha este 9kor megy melóba nincs buszom amivel még késöbb ráhetnék haza a konditerem kedvéért. Hétvégente meg a kert, esetleg kirándulunk a kutyánkkal családilag, néha pár óra a barátainkra. Szeretem a jégkrémet, bacont, tojást, spagettit, tejfölt s elégedett vagyok magammal.

De amit tudok megteszek azért, hogy csinos, tiszta, igényes és vonzó legyek a férjemnek ahogy ő is ad magára ugyanezért.

2012. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/139 anonim ***** válasza:
87%

Egesz nap itt majomkodik. Tuti, hoy nincsen senkije, ti meg etetitek a

Trollt.:)

2012. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/139 anonim ***** válasza:
13%
Egy nő attól csinos függetlenül hogy anyuka-e vagy sem , hogy jó alakja van , tehát nem anorex meg nem is malac de inkább vékony.A bőre feszes , ránctalan , sima egy öntetű.Az öltözködése stílusos , hozzá illő.A frizura ízlésesen kiválasztott , sehol egy őszhajszál.Az egyik válaszoló írta hogy ő megműttette magát , igen az ízléses , igényes nők akiknek van rá pénzük ezt teszik.Nem mind1 hogy 40 évesen 30-nak nézel ki vagy 45-nek.
2012. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/139 anonim ***** válasza:
86%

Kedves, tökéletes, vékony alkatú, helyesírási szótárt nem látott anyuka!

Én 165cm és 50kg vagyok. Hozzáteszem, sokkal többet eszek ,mint te és fogadni mernék h vékonyabb is vagyok tőled!Hogy mi a titkom? A jó anyagcserém. Annyit eszek,amennyit akarok és mégis vékony maradok. Mégsem mondom le a többi anyukát, akik épp nem a legvékonyabbak. Ja, és még csak nem is kürtölöm szét egy anonim oldalon,hogy mennyit "zabálok" és mégis kint vannak a bordáim. Neked ilyen téren bejött,ennyi. Másnak meg a haja szép vagy épp az arca, esetleg gyönyörű szemei vannak,netán szépen tud mosolyogni.Fogadd el, hogy nincsen két egyforma ember!

2012. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/139 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy kívül nem vagy elhízott, de a szerveid jó zsírosak lehetnek, ha szalonnát meg csülköt tolsz befele.

A zöldséggel nem teszed jóvá a csülköt.

2012. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/139 anonim ***** válasza:
74%
30 éves 4 pujával, az igen te nöstény rétinigger.
2012. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/139 anonim ***** válasza:
86%

Én 73 kg vagyok, a te nézetedben kövér. (Azért megnéznék nálatok is egy késő esti nagy beszélgetés egy pohár bor mellett, ahol azt tárgyaljátok ki, hogy ki szerint hány kg-tól kövér egy ember.) És tarts igénytelennek, de én ezen változtatni nem fogok. Heti egyszer pilatesre járok, plusz heti kétszer jóga. Lehet, hogy nem éppen a legzsírégetőbb mozgásformák, de én ezektől érzem jól magam. (Így is többet mozgok, mint a magyar átlag.) Tudom, hogy gyorsan leszaladna az a 3 kg, de túl rövid az élet ahhoz, hogy a futópadon izzadva szaladgáljak, illetve, hogy ne menjek egy a barátaimmal bedobni egy hamburgert, vagy elnyalni egy fagyit.

Ja, és a közvélemény szerint még jól is nézek ki. A kutyát nem érdekli az a plusz 3 kg.

(amúgy 177 magas vagyok)

2012. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/139 A kérdező kommentje:

Megvolt az ebéd.ti voltatok a téma:-) férjem mondja sok buta asszonysag van a földön. Abban maradtunk aki hizik az ne magyarázza be azt hogy nem eszik.

Ja és nem szültem korán első gyerek 23 évesen ez nem korai.a kicsi meg decemberi.de még tervezünk babót ahogy a jó Isten akarja nem vagyunk a védekezés hívei. Az a sok fogamzásgátló sem haszon q szervezetnek . Valaki attól hízik el. Azt is el kéne felejteni

2012. márc. 18. 13:55
 89/139 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 30 éves állítólag 4 gyermekes anya!

Van érettségid? Jártál középiskolába? Tanultál biológiát? Kétlem. Ugyanis olyan dologról nyitottál itt vitát, amelyet általános iskola 7. osztályában tanultunk. Akkor ismerkedtünk meg először a genetikával, akkor tanultuk meg, hogy bizony mindenki egyén és mindenkire más-más dolgok jellemzőek. Az, hogy neked sikerült valami még nem biztos, hogy mindenkire igaz. Most én is kritizáljak itt mindenkit, hogy mekkora lúzer, mert nem képes senki sem a lottón nyerni, holott nekem sikerült? Ugyanaz! Ugyanúgy a szerencsén múlik a dolog. Neked szerencséd van, mert könnyen visszafogytál, aki megnyeri a lottó ötöst szintén szerencséje van. Még sem kritizálja a többi embert, hogy milyen igénytelen, meg szerencsétlen. Apropó igénytelenség. Mégis mi közöd van neked ahhoz, hogy ki mennyire van elhízva? Bántja talán a szemed? A hormonális betegségekről meg úgy látszik fingod sincs, mert az sem olyan, ahogy te elképzeled. Mérhetetlenül ostoba vagy és nem én vagyok az egyedüli aki ezt leírta. Tudod van egy mondás, ha egy valaki mondja, hogy szamár vagy, akkor ne törődj vele, ha 2 akkor gondolkozz el rajta, ha 3 akkor változtass magadon. Itt több ,mint 3 ember tart téged ostobának. De persze ez téged nem érdekel, téged csak az zavar, hogy van néhány kövér anyuka. De erre is van egy mondás: boldogok a lelki szegények. És te boldog vagy...

2012. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/139 A kérdező kommentje:
Aki nem eszik sokat nem fog elhizni a férjem orvos talán jobban tudja nálad!! Ha nem eszel sokat mitől hiznál? Max aki nem vékony tipus és figyel magára nem 50 kg lesz hanem 60 70 a 80 90 helyett ennyi a genetika. Mindenkinek saját magához mérten kell nem elhizni. Olyan nincs hogy valaki nem zabal sokat és kövér gondolkodj a férjem mondása a legjobb a viztől nem hízik senki.ezek tények
2012. márc. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!