Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 A kérdező kommentje:
30. És a tshm magas .leirtam kb 1 napi kajam tehat eszem de mértékkel.ugyhogy nekem ne akarja bemeselni egy pm es se hogy azért hizik akkor én miért nem? Mert mértékkel eszem
2012. márc. 18. 11:27
 32/139 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg azért hízik, mert hízásra hajlamos? Nem minden olyan rózsaszín és tündi-bündi, mint a Te Tökéletes kis Világodban.
2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/139 anonim ***** válasza:
98%

A mai anyagi helyzetben vajon hànyan engedhetik meg maguknak, hogy a legegészségesebb, drága kajàkat/hozzávalókat vegyék le a boltban a polcról? Ki tud pénzt áldozni konditeremre? Hányan vannak, akik állandòan túlòráznak, hogy be tudják fizetni a rezsit és legyen mit enni? Sokan annak is örülnek, ha nem viszi a bank a feje fölül a lakàst vagy épp ki tudják fizetni az albérletet.


Az időről nem is beszélve. Napi 9-10 òrát elmegy a munkàval és az utazàssal, utàna foglalkozni a gyerekkel, háztartàst vezetni és már ott vagyunk, hogy este 9 òra. A férjeddel is szeretnél kettesben lenni, majd örülsz, ha alszol 6 óràt. Mégis mikor? Ès miből?

2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak sok elhízott feleség van. Egész országok elhízottak. Ez a 21. század népbetegsége.

Én semmit nem tettem szülés és szoptatás után, hogy visszanyerjem az alakomat. Vagyis annyit, hogy imádok kirándulni és túrázni.

A fogaim nekem is tönkre mentek, toldozgatom-fótozgatom, de legszívesebben altatásos magánklinikára mennék, csak sajnos nincs rá kerek. (Kb. 300 ezer lenne).

A cicim 2 év szoptatás után szinte teljesen felszívódott. Ennek ellenére elflangálok melltartó nélkül, elfogadtam, hogy ekkora. A világ összes kincséért sem csináltatnám meg, annyira félek tőle.

Viszont 180 centi vagyok és 57 kiló. Nagy nehezen híztam 3 kilót, most azon vagyok, hogy megtartsam.

Ahol dolgozok nem annyira fontos a megjelenés, pedig nem a szalagnál állok 3 műszakban.

2012. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/139 anonim ***** válasza:
91%

27. és 30.-as válaszadók!Kikérem a 16 évesek nevében,mi nem vagyunk ilyen egysejtűek,mint a kérdező!

Üdv.:16 /L

2012. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 anonim ***** válasza:
95%

Egy napi étkezésem: pár falat kakaós csiga, mert a többit a kisfiamnak szoktam odaadni. Aztán 2 szelet melegszendvics (zsírszegény margarinnal, pár szem szalámival), 1 kis tányér leves, később mondjuk 1 kis tányér főzelék, 1 fasírttal, kenyér nélkül, vacsorára 1 szelet kenyér almával. Szerinted ez sok?

Mégsem vagyok vékony.

2012. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/139 anonim ***** válasza:
14%

Nekem 3 gyerekem van,de soha nem voltam elhízva.,pedig nem koplaltam és nem is jártam edzőterembe.

A terhesség alatt sem ettem többet,mint azelőtt. Így nem is híztam sokat a szülésig.

A gyerek mellett,ha a háztartást is ellátod,nem nassolsz,csak normálisan eszel mindent,akkor nem hízol el.

2012. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, amúgy miért teszel fel kérdést, ha senkinek nem tudod elfogadni a válaszát?

Lehet, hogy neked tökéletes az alakod, viszont ostoba vagy. Én nem szeretnék veled cserélni :D

2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 anonim ***** válasza:
98%

Ja én is most látom, hogy 4 gyermeket szültél és 30 éves vagy. Ezekszerint korán kezdted a szülést, ez is jó a szervezetnek. Fiatalabb korban a test is hamarabb visszazökken szülés után, mint idõsebb korban.

Nagy hülyeségnek tartom, hogy a férj azért hagyja el a feleségét, mert sulyfölösleg van rajta!Ott már eleve problémák vannak, és igazából nem is szerethette.

Gratulálok neked, a 4 gyermekedhez, de kétlem, hogy ilyen felfogással ennyi gyereked van.

2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 anonim ***** válasza:
83%
Ne haraguddj, kérdező, de iszonyat primitíven gondolkodsz erről. Attól, h neked olyan azcalkatod, attòl ez nem igaz az egész világra. Ugyanis a pasik nagyja utálja a csontkollekciókat és szereti ha van mit fogni rajta és nemcsak a mellet... Nem mindebnki engedheti meg magának az egészséges ételeket mert drágák. és vannak olyanok akik keveset esznek mégsem bír lefogyni. De te ezt nem bírod megérteni, hiszen az írásod alapján egy elkényeztetett p.csa vagy....
2012. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!