Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok és kövér, mint írtam.

Páromnak pedig ez a zsánere, és még rengeteg férfinak. Nem csak úgy "jutottam" neki, hanem tetszik neki így az alakom, ez van. Butaságokat ne írj.

Amúgy hiába eszik valaki keveset, vagy átlagos mennyiséget, ha olyan a szervezete, hogy mindent elraktároz, akkor nézheti magát. Van a másik véglet is, aki állandóan eszik, mindent mindennel, és egy grammot nem képes felszedni. Nem csak lusta nők vannak, meg olyanok, akik sokat "zabálnak"...

2012. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/139 A kérdező kommentje:
De nem zabál!! 30 éves vqgyok és nő !!!!!!4 gyerekem van és nem vagyok elhizva!!! És a gyerekek arról beszélnek kinek milyen az anyukája és a kis barátnője mondja kittykémnak cseréljünk anyukát a tiéd olyan csinos. Innen a kérdésfeltevés.
2012. márc. 18. 11:11
 23/139 anonim ***** válasza:
94%

Legyél szíves felfogni, hogy az emberi szervezet mindenkinél más! Ennyire egyszerű!


Van, aki tényleg kifogásokat keres, de azért álljon már meg a menet. Tanulj újra biológiát, ideje lenne!

2012. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
91%

Azért a pajzsmirigy betegség nem ilyen egyszerű. Édesanyám világ életében vékony nő volt, átlagos mennyiségű ételt fogyasztott (nem 1-1 mandarinokat vacsorára) és mégis gond nélkül tudta tartani a súlyát. Aztán pajzsmirigy beteg lett, és ugyanilyen táplálkozással rövid idő alatt magára szedett 15-20 kilót, amitől azóta sem tud megszabadulni.

Szóval ne ítélkezz ilyen elhamarkodottan kedves tökéletes alakú kérdező!

Mellesleg férfi vagy nő vagy? A válaszaidból nem tudom eldönteni egyértelműen

2012. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 anonim ***** válasza:
17%

sztem is nagyon el vannak hízva sokan.úgy vannak vele ,minek nézzek ki jól?már meg van a férjem.

nem csodálom hogy ennyi hűtlen férfi van !

nekem is van gyermekem,de folyamatosan edzek,adok magamra.

nem tudom már mi a fenéért nem megy el egy edzözterembe,sok helyen van ingyenes gyermekmegörző!

2012. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/139 lizzi77 ***** válasza:
84%
Nézd, ha neked az jelenti az örömöt az életben, hogy szinte éhezteted magad, de cserébe vékony maradsz, legyen, a te tested.Aztán majd ha az alultápláltságtól meg a vitaminhiánytól összeesel, elmarad a mesid, nem lehet gyereked, meg lesz valami jó kis szervelégtelenséged,akkor majd újra megbeszéljük a dolgot,hogy megérte-e.A legtöbb embernek nem az a fő életcélja az életben,hogy sovány legyen,más is létezik a kalóriaszámolgatáson meg az edzőtermen kívül az életben.
2012. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/139 lizzi77 ***** válasza:
87%
Ja, bocs, most olvasom, hogy 30 vagy...hát a kommentjeid alapján azt hittem, valami hiú kis 16 éves plázacica vagy...my fault
2012. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/139 anonim ***** válasza:
90%

Nem elhízott feleségek vannak, hanem elhízott EMBEREK.

Lehet valaki túlsúlyos azért, mert sokat eszik, és mellette nem mozog, lehet azért, mert valamilyen betegsége van, stb. Sok olyan embert ismerek, akik pl. régen rendszeresen sportoltak, nem voltak kövérek, aztán sérülés miatt abba kellett hagyniuk a sportot, viszont az étkezési szokásaik megmaradtak, és ekkor híztak el.

Vannak emberek, akik hajlamosabbak a hízásra, mint mások. Ettől még persze lehetnének ők is vékonyak, de van, akinek ez nem olyan fontos, van, akinek nincs lehetősége rá, hogy egészségesebben táplálkozzon, mert azt kell ennie, ami van, ami olcsó (és mi olcsó manapság? hát a tészta legfőképp).

Mielőtt a fiam megszületett volna, egész vékony voltam, jó alakom volt. Terhesen meghíztam, és már négy éve nem nagyon tudom leadni. Volt, hogy visszafogytam a korábbi súlyomra, fél évig annyi is voltam, aztán visszajött az összes felesleg. Pedig nem eszem többet vagy mást, mint amit a terhességem előtt ettem. Egyszerűen csak mielőtt a fiam megszületett volna, egész nap jöttem-mentem, munka után hazaszaladtam enni, aztán mentem is tovább, egy csomó programom volt, este se nagyon ültem otthon. Most, hogy gyerekem van, nem mászkálok ennyit, mert nyilván nem fogok a városban bandázni éjjelente. Magyarul kevesebbet mozgok, pedig sosem sportoltam. Csak kevésbé aktív életmódom lett. Nem zavar, nem vagyok vészesen kövér, de nem is vagyok már olyan vékony. És tudod mit? Igazából teszek rá, hogy neked mi a véleményed rólam, ha mondjuk meglátsz az utcán. A csinosság nem csak a kilókon múlik, ez az egyik. A másik,hogy amiről te beszélsz, ami neked ilyen nagyon fontos, az mind csak külsőség. Én esztétikusan nézek ki, még ha nem is vagyok modell alkat, de hála a jó égnek, azért engem más is érdekel, nem csak az, hogy én hogy nézek ki, vagy mások hogy néznek ki.

2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy te kérdezõ?Majd évek után, ha a gyomrod kikészûl akkor majd ne csodálkozzál rajta!
2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 anonim válasza:
84%

A gondolkodásmódod egy 16 éves tinédzserével vetekszik, meg a tudásod is valahol a béka segge alatt van.

Ülj le egyes!

2012. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!