Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/139 A kérdező kommentje:

Amugy meg nem ócsárolok senkit csak jó lenne megtudni miért van ennyi elhizott feleség ahogy a kérdésben is van. Férjem is ezt kérdezi tőlem.kislányoméknál is ez a téma a suliban. Elmondom az oviban is csúfolnák a dagadt kislányokat kisfiukat.

Igen az lehet hogy szamit hogy boldog családom van. Most éppen apán lógnak olyan édesek meg kéne őket zabálni annyira várják az előhúsvéti sonkát:-))

2012. márc. 18. 12:24
 62/139 anonim ***** válasza:
85%

Te baromi jó nőnek tartod magad 30 évesen 4 gyerekkel ugye? Én nem vagyok se kövér, se vékony, 5-6 kg plusz van rajtam, de csinosan öltözködöm, sminkelem magam, ápolom a bőrömet, hajamat és mindenki a környezetemben csinos anyukának tart. És én is annak tartom magam, függetlenül attól, sok mindennel nem vagyok megelégedve magamon és ezt nem feltétlenül a súlyomra értem.

Epekövem volt szülés után, több, mint 15 kg-ot leadtam, mivel egyfolytában görcsöltem, ezért szigorú diétát tartottam, csak főtt krumplit, párolt rizst ettem natúrban és csirkemell sonkát egy kis kenyérrel. Így viszont elment a tejem, az immunrendszerem pedig annyira legyengült, hogy erősítenem kellett vitaminokkal, mert közölték velem, hogy ilyen gyengén ott maradok a műtőasztalon. Végül megműtöttek, epeműtét után 4-6 hónapig diétáznom kellett, először szigorúan, aztán már kevésbé. Persze mindezek mellett rengeteget hánytam is!:(

Aztán kiderült, hogy refluxom van, tehát újra oda kellett figyelnem az étkezésre, savlekötőt szedek, ennek ellenére is van savam, többször kell ennem, keveset, így is teszek.

És ez a fogyás, amit nem kívánok senkinek!!! Bár baromi jól néztem ki, mégsem éreztem jól magam!

Aztán az utóbbi időben visszaszaladt 5-6 kg. De tudod miért? Mert megnyugodtam! Kiegyensúlyozottan élek, eddig fel volt gyorsulva az anyagcserém, alig ettem, hánytam, folyton orvoshoz rohangáltam, vagy a wc-re most meg nem. De ugyanannyit eszem, mint az epediétám utolsó 1-2 hónapjában, amikor nem híztam.

Egyébként anyukám 3 gyereket nevelt fel, 54 éves, 70 kg körül van, ad a a megjelenésére, szépen öltözködik, kozmetikushoz jár. Gyönyörű a bőre. Már amennyire lehet egy majd 40 évet kemény, fizikai munkával végigdolgozó nőnek. Na, én őrá vagyok büszke!

2012. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/139 A kérdező kommentje:
Ez az én kérdésem. Én csak azt nem értem az miért ír akinek nem tetszik.:-))
2012. márc. 18. 12:33
 64/139 A kérdező kommentje:
5-6 kg nem a világ az elhizottakról szól a kérdés. Ergo kb 70 felett én 54 vagyok de nem mondom hogy mindenki ennyi legyen.azonban aki elhizik azt nem tudom megérteni. Mert aki nem vékony alkat még ha figyel magára akkor se megy 70 fölé.
2012. márc. 18. 12:35
 65/139 A kérdező kommentje:
Férjem szerint 70 kiló felett igénytelen egy nő.
2012. márc. 18. 12:37
 66/139 anonim ***** válasza:
83%

50 kiló vagyok 170-es magassághoz, eszek amennyit akarok, legyen az csoki, pörkölt vagy a legzsírosabb gyorskaja.

Alkat kérdése az egész, barátnőm fele ennyit nem eszik mégis 80 kg.

Neked koplalni kell, hogy jól nézz ki, másnak nem, és nem is érdekli... Problem?!

2012. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/139 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem is;-)
2012. márc. 18. 12:37
 68/139 A kérdező kommentje:
Alkat kérdés ez csak annyit jelent hogy jobban oda kell figyelnie. Ha nem eszik sokat nem fog elhizni. Férjem orvos ő is ezt mondja mindig. A víztől senki nem hízik.
2012. márc. 18. 12:39
 69/139 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak egy troll, irasa alapjan egyedulallo pasi, akinek az okoz sikerelmenyt, hogy felidegel par haziasszonyt. Program teljesitve, lesheti percenkent a valaszokat, sikeres, boldog emberke, lol.:)))
2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/139 anonim ***** válasza:
75%

Imádom, hogy te kijelented, hogy kinek mi nem összeg, meg mennyi az, amennyi mindenkinek van. Én havi négyezerből inkább buszbérletet veszek, és akkor el tudom vinni a gyereket az állatkertbe, meg kirándulni a hegyre, meg ide-oda, na meg nem kell a fél városon keresztülgyalogolnom ha sietek valahova. Én nem tudok havi négyezrekkel dobálózni. És hogy havi 18-ért korlátlanul mehetek, na azt is a hajamra kenhetem, mert nem érek rá. Se a gyerek miatt, de amúgy sem. Mondjuk nem is vágyom kondiba járni. Nekem többet ér egy kirándulás, az is mozgás, ráadásul nem kell olyan dolgokat csinálnom, amit nem szeretek.


Azt fogd már fel, hogy nem mindenkinek az a fontos, ami neked. Te foglalkozz csak az alakoddal, ha neked ez ennyit számít, de értsd már meg, hogy nem mindenkinek ez a központi kérdés.


Különben, ha már itt tartunk, én gyerekkoromban elég vékony voltam, a legjobb barátnőm meg egy elég duci kislány volt, akinek az anyja-apja is elég gömbölyű volt. És sose volt téma, hogy az én anyám vékony és csinos és fiatalos, az övé meg nem. Normális esetben minden gyerek a saját anyukáját szereti a legjobban. Nekem kisgyerekkén kicsit fura volt, hogy mások anyukája máshogy néz ki, mint az enyém, de úgy látszik, nekem 6 évesen is több eszem volt, mint neked 30 évesen, mert én ezt már akkor sem tettem szóvá, és nem is foglalkoztam vele.

2012. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!