Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 51/98 anonim ***** válasza:
76%
Már ne haragudj, de aki öngyilkossággal fenyegetőzik durciból, ha nem kapja meg, amit akar, az nemhogy éretlen, de kb. annak az ovisnak a szintjén van, aki toporzékol, ha nem kapja meg a játékot a játékboltban. Ez baromira gyerekes és éretlen viselkedés. Meg kell tanulnod felnőtt ember módjára viselni azt, ha vmi nem úgy történik, ahogy te akarod, mert az élet nem habostorta, és nem ez leszt az utolsó csalódásod sem. A magam részéről meg ha vki így próbálna engem zsarolni, azt még messzebb elkerülném, mert az baromira nem fair velem szemben, hogy ilyen pitiáner módon próbálják az én döntésemet befolyásolni és az én életemet HELYETTEM irányítani. Ja, és nuku biztos jövedelem nélkül nyilván senki nem akar élni, meg a "majd így lesz meg úgy lesz" az csak terv, fene tudja, hova tudsz elmenni dolgozni és mennyiért, egy 28 éves nő meg azért elég érett ahhoz, hogy külön lakást szeretne és biztos anyagi hátteret a letelepedéshez...
2012. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%
"Tegnap öngyilkossággal fenyegetőztem. De mikor együtt voltam szeretett. Nem olyan lány,komoly kapcsolatot akar és én megadnám neki. nekem ő kell nem bírom nélküle." Ez pontosan olyan dolog, ami miatt egy 15-16 éves még megsajnál, visszavesz magához, de egy huszonéves inkább megszakít egy ilyen pasival minden kapcsolatot. Hiába tetszik neked, érzelmileg és értelmileg még elég távol vagy tőle, ha ilyen gyerekes trükkökkel hívod fel magadra a figyelmedet. Az meg mindig probléma, ha az egyik fél még évekig tanul, a másik meg már jó ideje dolgozik, családot szeretne, stb. 25N
2012. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:
De én ha betöltöm a 18 at suli mellett dolgozom annyiból már kilehetne jönni. Nem kell semmi nagy ház. Még egy panel is jó. legolcsóbb albi 25 plusz a rezsi, ha olyan az albérlet, hogy mi gazdálkodunk, akkor az max 50 ezer havonta, 30 elég kajára.ha csak az alapokat vesszük meg. vagy nem?
2012. júl. 9. 13:37
 54/98 anonim ***** válasza:
76%
Ez szép és jó, de abba gondolj bele, hogy senki nem akar a legolcsóbb albérletben, a legalapabb dolgokon tengődni. Lehet, hogy sokaknak nincs más lehetősége, de így élni senkinek sem jó. Te meg gyerekes önzőségedben ráerőltetnéd.
2012. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
Szokatlan.De nekem mindegy,nem gáz.Csak később a korkülönbségből még szerintem bajok lesznek.
2012. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
52%
Légy erős, iskola mellett vagy nem fogsz állást kapni, vagy semmire se lesz elég a fizetésed. És egy 29 éves nőnek remélem, hogy nagyobb vágyai vannak annál, mint hogy egy 18 éves gyereket tartson el egy panelben. Gyerekes vagy és fárasztó... 25000 Ft-ból csak egy szobát lehet kivenni, vagyis több emberrel kéne együtt laknotok. Egyetemistaként még elmegy, de egy dolgozó nőnek elég kétségbeejtő lenne... Szerintem ne fáraszd ilyenekkel szegényt, inkább felejtsd el! 25N
2012. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
68%
25 albérlet, 30 kajára... Aha, és ruházkodás, háztartás, esetleg orvos, gyógyszerek, a nőnek fodrász, ilyesmik... Vagy a csaj lemond mindenről érted? Egy 18 éves kölökkel akar nyomorogni szerinted? És gyereket nem akar lassan?
2012. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 zokniszörny ***** válasza:
70%

21 éves vagyok, de 17 éves létedre még hozzám képest is rémisztően fiatalnak tűnsz. (Meg amúgy az is vagy, én még emlékszem, milyen voltam 17 évesen - hát eléggé másképp gondolkoztam az élet nagy dolgairól, mint most, ezt elhiheted nekem.)

Ha egyetemre mész, akkor szinte lehetetlen lesz rendes munkát vállalnod, a diákmunkák fizetsége pedig semmire sem elegendő. (Arról nem beszélve, hogy az egyetemet sem fogod tudni rendesen csinálni, mert nagyon le fog szívni a munka.)


80 ezer forint tudod mire elég? Hogy elvegetáljatok egy iszonyúan lepukkant albérletben, és valahogy összekuporgassátok a kajára valót. De akkor felejtsd el az internetet, telefont, villany-víz használat a legminimálisabbra szorítva, fűteni a legnagyobb hidegben is csak alig, a kaja pedig a legrosszabb, leggagyibb minőség!

Persze, téged 17 évesen fűt a szerelem, de egy 28 éves nőnek ez messze nem elég. Ezt meg kell értened. Arról nem beszélve, hogy ez a nő 2-3 éven belül már gyereket, házasságot akar, ezt pedig ilyen életkörülmények mellett őrültség lenne bevállalni.


Az meg, hogy a csaj hány évesnek néz ki, a probléma szempontjából TÖK mindegy. Attól ő még 28 éves, tök más igényekkel, mint te.


Ez a kapcsolat NEM fog működni, mert a lány sem

2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 zokniszörny ***** válasza:
*akarja. Ez lemaradt az utolsó mondatom végéből.
2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:

25 ezer Ft albérlet? 30 ezer Ft két embernek kajára egy hónapban? azaz 15 fejenként. Oszd már el 30-al, és akkor kijön, hogy kenyéren és vízen kéne vegetálnotok, mert a rezsit még bele se számoltad. Se az olyan alapdolgokat, ami természetes, hogy van, de ha venni kell, akkor azért meg tudja nyomni a számlát: wc papír, mosószer stb. Te ebben az országban élsz egyáltalán? Ha ilyen egyszerű lenne az élet, ahogy elképzeled, akkor gondolod, hogy ennyi ember élne a létminimumon? Hogy suli melletti munkából meg lehet élni, és még rendes, valamit is érő végzettséget szerezni?? Ha ez így lenne, akkor itt mindenki nagyon jól élne.

Mi a fenének nem akadsz le arról a nőről? Nem érted, hogy nem akar veled lenni????

2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!