Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 41/98 anonim ***** válasza:

nem gazdaggal csak értelmes felnőtt emberrel akinek már "megbízható" állása van....


NE GYEREKESKEDJ MÁR nem vagy te 18 éves szinten...max 13

2012. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg szereted, akkor azt akarod, hogy neki jó legyen. Senkit nem lehet erőszakkal boldoggá tenni. Ezzel a viselkedéssel elveszíted a megbecsülését, és még csak szép emlék sem leszel neki. Hallgass a többi válaszolóra, nem akarnak rosszat neked.
2012. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
0%
Az a nő férfit akar maga mellé és valószinűleg rövid időn belül gyereket is? te mit tudnál kezdeni egy gyerekkel ha te magad is az vagy? 22 éves vagyok, de az itt leírtak alapján még hozzám is túl gyerek vagy.. Te tényleg ennyire elvarázsolt világban élsz? 80ezer ft-ból nem lehet közös életet kezdeni.. Attól, hogy anya komplexusod van nem zsarolhatsz egy felnőtt nőt..
2012. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 A kérdező kommentje:

Én nem unnám meg.

Sokat csalódott már én soha nem okoznék neki csalódást. Miért nem érti meg ezt senki?

Komoly kapcsolatot akar én megadnám neki erre eldobja.

Volt egy 3 éves kapcsolata, és elhagyták. szerintem biztos azért mert csak arra kellett neki, ahogy eddig mindenkinek, bár ő ezt állítja, hogy nem igaz, de ha valakinek nem arra kell egy lány nem hagyja el soha

2012. júl. 9. 12:17
 45/98 A kérdező kommentje:
Azért hazudtam magam idősebbnek, hogy szóba álljon velem. Amúgy kinézek 25 nek, mert majdnem 2 méter vagyok, és 100 kiló felett, mert boxoltam. Akivel 3 évig együtt volt ő is 23 és fél éves. szóval fiatalabb. Mit számít hogy 17 vagyok?
2012. júl. 9. 12:20
 46/98 anonim ***** válasza:
52%

Kezdem azt hinni, hogy egy kamu-trollal van dolgunk.

Nem okoznál neki csalódást? Ember öngyilkossággal fenyegetőzöl, ennél kiábrándítóbb dolog a világon nincs. Meg feltételezgetsz mindenféle hülyeséget az előző kapcsolatairól, amikről ezek szerint semmit sem tudsz.


Gyerek, dobtak. Fogd fel, éld az életed és ne rinyálj mint egy öt éves akitől elveszik a cukrot.

2012. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Bemásolok valamit

Én

én nemtettem sosem semmi ajánlatot mert szerettelek

de a jó sosem jó sosem becsülik meg

csak sajnállni tudom


8 perceA ő

nem arról van szó, hogy nem becsülöm meg a dolgokat Hanem, ha jobban bele gondolsz,mindazt, amiket leírtam neked, a korkülönbségről leginkább, te is tudod, hogy ezek nem helyes dolgok:( És nem akarok és soha nem is akartam neked rosszat:(

de ha lennék mondjuk 38 te 27 az már kicsit másabb lenne mert akkor már nekem is és neked is van munkahelyed. Te még tanulsz,tanulni szeretnél, én meg dolgozni fogok remélem hamarosan

és lassan már külön lakáson gondolkodom stb

2012. júl. 9. 12:24
 48/98 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, egyikőtöknek sincsen jövedelme?!

Kilátástalan a dolog!


Keress egy korban hozzád való tinit,

és hagyd a nénit a bácsiknak!

2012. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 A kérdező kommentje:
Igen jelenleg nincs jövedelme állandó munka helye pár hónapja. ahol dolgozott ott több száz embert elküldtek. Néni? te miről beszélsz?
2012. júl. 9. 12:50
 50/98 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsákó te csak hajtod a magadét, bárki bármit ír, falra hányt borsó. Te nem látsz, nem hallasz, csak írod a baromságaidat. Olvasd már vissza, van olyan kommented, ami tömény zagyvaság, semmi értelme, ki sem lehet hámozni!
2012. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!