Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos? A boltos néni is kedves és aranyos, mikor azt akarja, hogy vegyél tőle valamit. A világot ez sem fogja megváltani. Én egy bunkó p0cs vagyok veled és mégis segíteni akarok.

Ragaszkodó? Ha annyira ragaszkodó lenne, nem keresett volna más pasit és most épp a karjaidba zuhanna.

Szereti a másikat? Lehet, de hogy most nem téged szeret azt készpénznek veheted. Különben mikor a padlón lennél veled sírna. De nem. Na bumm.

2012. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk volt egy időszakom, hogy nem kerestem egész nap, mert játszottam, estepár szót váltottunk, és leráztam mindig.( Tudom hiba volt. De miért nem lehet ezt megérteni?Meg lehetne élni havi 110 ezerből keres 75 öt majd oda adom az árvaellátásomat.
2012. júl. 11. 14:00
 93/98 A kérdező kommentje:
Nincs senkije ezt tudom
2012. júl. 11. 14:03
 94/98 anonim ***** válasza:
51%

Tegyük fel, gyereket szeretne 1-2 éven belül. Az azzal jár, hogy 1-2 évig nem tud dolgozni, mert otthon kell lenni a gyerekkel. Ha netalán veszélyeztetett terhes, akkor a terhessége is abból fog állni, hogy orvosi utasításra otthon fekszik.

Ebben az esetben mégis miből élnétek meg? Hm?

A te 30-40.000 Ft-os (nem tudom a pontos összegét) árvaságidból, meg a nagyjából hasonló mértékű gyesből?

Hárman, amikor pelenka kell, tápszer, kiságy, rugdalózó, kutyafüle? És akkor ti még nem ettetek, nem fizettetek lakbért, rezsit.

2012. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a körülményeket ez egy életképtelen kapcsolat, csak a kérdező képtelen ezt belátni és kisded játszmákat alkalmaz. Ez is bizonyítja, hogy még nem érett egy komoly kapcsolatra.
2012. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos a különböző ellátások/segélyek összegében. Valaki, aki jobban képben van, megtenné, hogy kiszámolja, hogy szülés után mennyi pénz jár, plusz mennyi az árvasági?
2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
69%

"Amikor együtt voltunk volt egy időszakom, hogy nem kerestem egész nap, mert játszottam, estepár szót váltottunk, és leráztam mindig.( Tudom hiba volt."


Nekem már ez is elég lenne, hogy az életbe többet ne álljak veled szóba. Ha ezek után öngyilkossággal is fenyegetőznél, akkor pláne. Felejtsd el őt, 28 évesen egy nő nem éppencsak megélni akar, hanem stabil anyagi hátteret, gyereket. Ezt te nem tudod nekik 17 évesen megadni.

2012. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
91%
Csak a kérdező komentjeit olvastam de jól fel idegesitettem magam.!Én 29 éves nő vagyok.Eszembe se jutna egy 17 éves gyerekkel foglalkozni! Főleg aki tehetetlensége miatt ön gyilkosságal fenyegetőzik.
2012. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!