Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 11/98 A kérdező kommentje:

küldenék rola képet mert tényleg nem néz ki (most lesz 28) gyerek arca van, és alacsony is:(

azt mondta, hogy ha 21 22 lennék az már nem zavarná. Mert ők jobb esteben már dolgoznak vagy egyetemisták:(

2012. júl. 9. 10:52
 12/98 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem kisfiú vagyok, huuu van egy csajom"

...

aztán:

"Tegnap öngyilkossággal fenyegetőztem"


gyerek vagy te még, de nagyon...

2012. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 A kérdező kommentje:
Tegnap elég rendesen elhordtam mindennek...
2012. júl. 9. 10:54
 14/98 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szärja le?
2012. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a kor. De miért mondják azt többen is hogy nem helyes?

Akikkel eddig beszéltem azt mondták ha van szerelem nem számít a kor.


és ismerek 18éves srácot aki 40 éves növel van és köszönik szépen jolvannak

2012. júl. 9. 10:59
 16/98 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, egy 28 éves nőnek már totál másak az igényei kapcsolat terén, mint egy jóval fiatalabbnak, és ezen az sem változtat, hogy mennyivel néz ki fiatalabbnak, úgyhogy nem értem, miért pattogsz azon, hogy milyen kinézete van. Ilyen korban, ahogy egy korábbi válaszoló is írta, a komolyan gondolkodó nők olyan szemmel keresnek társat, hogy esetleg már a megállapodás, családalapítás is szóba jön. Ő már valószínű, hogy túl van azon, hogy tanulás, meg szakmaszerzés stb., teljesen más életszakaszban van, mint te. Te még csak most kezded az életet, és emiatt még hosszú évekig nem is tudnád megadni azt, amit egy ilyen korú nő egy kapcsolatban igényel, a párkapcsolat anyagi vonzatáról ne is beszéljünk (együttélés stb.) Nem csak rózsaszín köd, meg szerelem kell az élethez! Te pedig pont úgy viselkedsz, ahogy a korodhoz illik: hisztis kis tini vagy még. Öngyilkossággal fenyegetőzöl, ha nem kapod meg, meg az a legjobb érved a kapcsolatotok mellett, hogy nem néz ki 28-nak??? Azzal kellene érvelned, hogy te nem vagy 17 éves, hanem minden téren megelőzöd a korodat 10 évvel (gondolkodás, anyagiak, tanultság, munkahely stb.)Ne is várd, hogy komolyan vegyen, és jobb, ha ezt mihamarabb megemészted, és nem csinálsz hülyét magadból, hogy olyan busz után futsz, ami nyilvánvalóan nem vesz fel.
2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
0%

NE foglalkozz vele, hogy mások mit mondanak :)

Nekem van egy fiúhaverom, aki 6 évvel fiatalabb nálam. Jó barátok vagyunk vagy 4 éve. Volt egy kis szex, persze, de a kapcsolatunk továbbra is barátságból áll, nem szerelemből. Ennek két oka van. Az első: nem tudjuk elképzelni egymást párként. A második: nem akarjuk, hogy családi viszály alakuljon ki ebből. A barátom szülei nagyon kedves emberek és tisztelem őket. És nem akartunk problémát csinálni abból, ha együtt járunk.


Egyébként van barátnője, aki annyi idős, mint ő, de engem nem bánt :) Tudom, hogy ez így helyes. Még féltékeny sem vagyok (nem vicc) :)



27 éves nő

2012. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy gáznak nem lenne gáz, ha együtt lennétek, csak neki már tényleg egy olyan férfi kell, akinek van biztos munkája, valamilyen módon lakása, és nem a szüleivel él. Ő nemsokára harminc lesz, elkezd foglalkozni a gyermekvállalással, te akkor leszel csak 19, amikor még - jó esetben - suliba jársz, bulizni szeretnél, és nem lennél tökéletes apuka-jelölt. Külön generáció vagytok, mindkettőtöknek más-más az első az életben, és hiába szereted, ha ez egyik fél felől nem működik, meg nem lenne jó, akkor ez van. Ha én ennyi idős lennék, mint a Nő, akkor én csak rajongásnak, vagy "vagánykodni-akarásnak" venném, ha egy 17 éves, szinte még kisfiú, utánam koslatna, és ne haragudj, de nem tudnálak komolyan venni.

Hiába vallom azt, hogy ha valakit igazán szeretünk, a kor nem számít, de egy tizen- és egy huszonéves között igen is számít.


16/L

2012. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem gáz. A csajnak igen.
2012. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 A kérdező kommentje:
Meg tudtam volna neki adni. Ahol a nagymamája lakik a szomszéd faluban saját házunk van a testvéremmel(ő a gyámom, mert édesapám meghalt, édesanyám nem itt él. Oda költözhetett volna, ha mindhárman elmegyünk dolgozni. Én még csak közép iskolás vagyok.Jelenleg nincs munkahelye, de ha ide költözne, lenne, és ellennénk hárman. Vagy elmennék diák munkára itt és lenne pénz. De azzal érvel, hogy ő nem tudna eltartani még ha müködne is, mert az albérlet fenntartésa drága
2012. júl. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!