Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 81/98 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, sürgősen menj el pszichológushoz, mielőtt kárt teszel magadban vagy másban. Veled agyban nincs rendben valami. És ezt tényleg tiszta jó szándékból mondom, addig mentsd magad amíg menthető vagy.

El tudom képzelni, hogy a csaj azért is szakított veled, mert nem vagy teljesen százas.

Nem tudom miért érzed magad annyira főnyereménynek meg "élete nagy lehetőségének". Semmit nem tudsz felmutatni amitől az lennél. És ami a legeslegfontosabb: Ez amit te itt leírsz magadról és csajról az NEM SZERELEM! Ez részedről valami beteges kötődés, birtoklási vágy, a valóságtól teljesen elszakadva. Szedd össze magad, mielőtt valakinek baja esik, mert ez távolról sem normális.


Igen, lehet, hogy amikor padlón volt jól esett neki a fiatal kuki. Most, hogy helyrerázódott meg már nem kellesz, mert ő is felismerte a lehetőségeket és azok elég kilátástalanok voltak számára. Igen, ez hálátlanság, ha úgy vesszük.

De öregem itt egy nagy meglepetés: Az emberek 90%-a hálátlan f@sz. Tedd túl magad rajta, találkozni fogsz még jó párral. És még egy sokkoló hír: Ha kómába kínzod magad még véletlenül se hidd, hogy ott fog a betegágyad mellet ülve sírdogálni. Lesz neki jobb dolga is annál.

2012. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le egymással. Ugye írtam hogy hazudtam neki a koromról. Amikor meg kiderült, már ő is szeretett. Akkor egy ideig le...tam, mert egész nap online jétékokkal játszottam. Emlékszem sokat sírt. Akkor lett neki egy barátja csak szakított vele a pali.akkor ujra kibékültünk, utána viszint én dobtam de nekem ő kelllll
2012. júl. 11. 13:25
 83/98 A kérdező kommentje:

miért nem érti meg????

Talán ha meghalok rájön hogy mit veszített

2012. júl. 11. 13:26
 84/98 anonim ***** válasza:

Ja és még valami.

Áruld el nekem mit szeretsz benne? És ne külsőségeket írj mert az, hogy 18-nak néz ki, meg, hogy milyen a haja, meg szép feszes a bőre... ez nem ok a szerelemre. Ez csak az, hogy vonzónak, szexinek találod. Ebből legfeljebb d*gás lesz, de szerelem sose.

2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

meg azt mondja bátyám is meg ő is hogy

A hála nem azt jelenti, hogy belemegy olyan "dolgokba", amiről úgy érzi hogy nem helyes, vagy nem működne úgy.

Hálásnak nagyon hálás,mert amikor pl nem volt pénzem kajára adott(pedig jelenleg munkanélküli. De megírtam neki hogy ezért nem adom neki vissza azt a 30 ezret, igy kvittek vagyunk

2012. júl. 11. 13:29
 86/98 anonim ***** válasza:
Nézd, te nem csak gyerekes vagy, hanem egy nagy gyerek. Ebben a korban rengeteget jelent még 4 év is. 20 éves korod körül rengeteget fog változni a személyiséged. Nekem is volt olyan hapim, aki öngyilkossággal a fenyegetőzött. Az ilyen emberek önzőek, jellemtelenek, hiányzik belőlük az empátia és a megértés. Senki se akar velük komolyabb kapcsolatba bonyolódni, mert ha nem tetszik nekik valami, egyből jönnek az érzelmi zsarolással. Van, aki kinövi, van, aki nem. Nekem az a véleményem, hogy szánalmas vagy, és max az érzésbe vagy szerelmes, de nem a nőbe, különben nem fenyegetnéd ilyenekkel. 24N
2012. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:

Mit?

Kedves, aranyos, őszinte, segítőkész, ragaszkodó, szereti a másikat, önzetlen, nem a pénzre megy.Le is írta, nem a pénz miatt nem akarja, hanem mert nem helyes.Tudom, hiba volt hazudnom akkor, hogy hány éves vagyok. Úgy jött rá, hogy meglátta a személyim.És rájött, hogy ez nem helyes, hogy én 17 ő meg majdnem 28.Mindig olyan jol elbeszélgettünk sokat ökörködtünk, hülyéskedtünk. Most meg tiszta komoly lett. Pl írtam neki hogy he? és írja h nem he hanem tessék,én meg heccelődtem, és ezen besértődni? Most meg tiszta komolyabb lett, nem az az infantilis örök gyerek, hanem komolyabbb lett. szerintem magára erőltette a komolyságot

2012. júl. 11. 13:33
 88/98 anonim ***** válasza:
Nem lett komolyabb, hanem veled idétlenkedett.
2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:
:(
2012. júl. 11. 13:38
 90/98 anonim ***** válasza:

Elárulom, nem őszinte. És még amit elárulok, számít neki a pénz. Csak ezt nem vallja be, mert sz@rul hangzana. Ebből jön az is, hogy nem helyes. Mi másért nem lenne helyes, ha nem azért mert egy esetleges családot, gyereket (amire ő már bőven elég idős, te meg még sehol sem vagy) eltartson.

Mindenkinek számít, csak kevesek ismerik el, mert attól sz@r embernek éreznék magukat. Attól még a lóvé mozgatja a világot.

Megkomolyodott, ahogy te írtad, és te fiatalosnak szeretted. Ismét kérdem, akkor mit szeretsz rajta? Ahogy mondtad, idézem, egy "hálátlan majom". És megint kérdezem, mit szeretsz rajta? Dobtad, nyilván okkal. Újfent, mit szeretsz rajta?

2012. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!