Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 71/98 anonim ***** válasza:
29%

"És az anyagiakra visszatérve, megnézném, ahol 25 ezerből egy normális albérletet ki lehet venni "


Nos Miskolcon pl. lehet. Többről is hallottam, az egyiket ismerem is, normális állapotú, nem gettóban. Igaz kell hozzá némi szerencse.

2012. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
51%

"már ne is haragudj, nagyon sok huszonéves lakik albérletben másokkal, nem mindenkinek tolja apuci vagy negyvenes gazdag faszi a feneke alá a lakást."

Nekem sem tolták, mégsem laknék idegenekkel együtt. Azért normális esetben majdnem 30 évesen az ember már nem erre vágyik, ha lakást bérel, akkor a párjával KETTEN, vagy egy barátnővel KETTEN már meg tudják oldani, de nem ilyen formában. Egyszerűen csak az van, hogy harminc körül ez már nem egy elfogadható életvitel, még akkor sem, ha vannak, akik erre rákényszerülnek. Nyilván, hogy alapvetően azzal van a gond, hogy a csajnak nem kell egy kisfiú, nade a kérdező olyan álomvilágban él, ha nem fogja fel, hogy ha van választása az embernek, akkor senki nem akarna így élni. Tizenévesen, meg egyetem alatt ez oké, de felnőttként erősen kétlem, hogy valaki ezt választaná önként.

2012. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 A kérdező kommentje:

élete nagy lehetőségét dobja el csak mert nincsenek ő sem vagy különnb mint a több csaj kajakra

mert amiket mondtatok az jön ki h az a baj h nincsen pénzem

2012. júl. 11. 12:24
 74/98 A kérdező kommentje:

nem nemhelyes... akkor helyes volt amikor tiszta depi volt és kellett egy f..sz aki talpra állítja? akkor az volt?

most amikor én vagyok ien helyzetbe szépen cserben hagy

a hálátlanság mesterfoka

chhh-...-""

2012. júl. 11. 12:25
 75/98 A kérdező kommentje:

leszaom mit mond a tesója a nénje a mamája tesom vagy apja vagy bárki... nemértem meg mert szeretem

napok ota nemalszom

de nektek ez helyes

gratulálok

2012. júl. 11. 12:27
 76/98 A kérdező kommentje:

nem inkább tönkre tesz. azt hiszi bele nyugszom de nemfogok maksz addig nem alszok méég komába nem esek

ő meg szpen végig nzed amit tett

gondolkodjon el a hálátlan majma!!

én cserben hagytam amikor minden baja volt meg eljátszotta a hatyyúk nagyhalálát?!

Persze ha tudna gondolkoddni nemlenne ez

de nemtud

avval hogy anna ellenére hogy kidobott méég mndig ragaszkodok és nemveszei észre az = a iszonyatos nagy hülyeséggel

igen csak nem gondolt bele hogy nemtudok aluddni már 3 napja még egy pár nap és jön a kóma akor majd gn

de tudom hogy te qva hálátlan

nemérdekel... én szeretem ha nemv hajlando figyelembe venni akkor vagy gec.re háátlan és ha nyugodt szemmel végig nézu ahogy szenvedek akkor meg egy állat

2012. júl. 11. 12:40
 77/98 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha ő téged nem szeret annyira, hogy elfogadja a korkülönbséget, szerinted SZÁNALOMBÓL kellene visszamennie hozzád, miközben egy porcikája se kívánja, hogy veled legyen?


Biztos sok köszönet lenne benne.


Fordítsuk meg: egy csaj a legnehezebb időszakodban segít, te pedig annyira padlón vagy, hogy bárki társaságának örülsz. Ezért jársz vele. Jobban leszel, rájössz, hogy kevés ő neked, mint Mackósajtban a brummogás.

Ezek után csupán hálából visszafogadnád, akkor is, ha ránézni se tudnál?

2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:

olvan akkor legyen a kor ha majd vmi történik nem a koron fogsz gondolkoddni hanem mien fiatalon hatam meg... na szia


Ezt írtam neki az előbb facebokon és kiléptem

2012. júl. 11. 13:09
 79/98 A kérdező kommentje:

Már alig látom miket írok.

Nem alszok napok óta. Azzal érvel, hogy ez nem helyes, hogy én 17, ő meg majd most tölti nemsokára a 28 at. Tudna még várni otthon 4 5 évet. tanulok, és elkezdek melózni és akkor össze költözhetnék vele. 4 5 évnem oszt nem szoroz. De az a hülye kor

2012. júl. 11. 13:11
 80/98 A kérdező kommentje:
Meg azt írja hálás ő nekem, de ezt a korkülönbséget nem tudja elfogadni. De az egyik rokona közt is 10 év van(de azt meg azzal magyarázta, hogy ők akkor már mindketten dolgoztak, évek óta.63 és 53 évesek. akkor nálunk miért ne működne? Meg azt mondta, ha 21 lennék, akkor már működne. Mit számít, higy 21 vagy 17? csak 4 év
2012. júl. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!