Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 31/98 anonim ***** válasza:
100%

"

azt hiszitek pár áv mulva megunom és kidobom? tévedés!! fatális tévedés!!!"


Nem te dobod ki őt, hanem ő téged...

2012. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:

Hát, hosszú téren azért nem igazán működhet, persze kivételek mindig is lesznek. Nekem kissé durva ez a korkülönbség, mert a nő javára van, de ha szeretitek egymást, miért ne?:-). Azt, hogy hosszú távú dolog legyen belőle, elképzelhetetlennek tartom, de hátha:-). Párom 8 évvel idősebb, és már 7 hónapja vagyunk együtt:-)


24/N 32/F

2012. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:
De suli mellett tudnék dolgozni:( Érdekes mi is megélünk a tesommal, mert én csak az árva ellátást kapom:( ő meg csak harvanat. nagyon nehezen de megélümk
2012. júl. 9. 11:29
 34/98 A kérdező kommentje:
jo bhát ha neki ez jo akkor csinálja nemtett igaz eléggé tönkre akkor mégjobban még egy pici se maradjon belölem.. mért jön mindenki a pénzel?:'''''/
2012. júl. 9. 11:30
 35/98 anonim ***** válasza:
76%

Azért jön mindenki a pénzzel, te kis mafla, mert az hangzatos szózat, hogy a pénz nem boldogít...A mindennapok megbénulnak pénz nélkül, anélkül semmi sem működik. A legjobb kapcsolatokat is szétzilálja a pénztelenség. Miért determinálná magát a biztos csóróságba, mikor összejöhetne egy korabeli, már rendesen dolgozó emberrel is. Úgy is nehéz, hát még a ti verziótokban. Életed végéig a testvéreddel akarnál hármasban lakni 8meg majd annak a családjával)? Gondolom a tesód sem úgy képzeli az életét, hogy veled/veletek együtt. Tanulás+ rendes munka a legtöbb szakon nem megy, vagy csak annyi munka, hogy abból kb. zsebpénznek való jön össze. Meg szerinted mindenféle végzettség nélkül milyen melóra számíthatsz?? Egy szép lánynak azért ennél jobbak a lehetőségei, és főként, hogy 28 évesen már biztos nem arra vágyik, hogy éppen csak vegetáljon, akármekkora is a szerelem. Tudod te mennyire semmit nem ér 60-80 ezer Ft???? Egy embernek is nagyon, de nagyon szűkös, még akkor is, ha saját tető van a fejetek felett, és nem kell albérletet fizetni. Persze, lehet azzal érvelni, hogy kijönnek ebből családok is...DE kényszerből, meg milyen színvonalon????

Persze azt csinálsz, amit akarsz, de jobbára csak hülyét csinálsz magadból, mert ha tényleg annyira szeretne, meg el tudná képzelné veled az életét ilyen körülmények ellenére is, akkor nem itt nyüszögnél....Akkor meg mit erőlködsz?

2012. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 A kérdező kommentje:
De azt elfelejtettétek, 18 évesen töltöm a 18 at. dolgozok a suli mellett majd. ha nem megy ott hagyom az iskolát. nekem ő kell. megyek szeméttelepre akkor
2012. júl. 9. 11:41
 37/98 anonim ***** válasza:
66%
Ő meg biztos egy kukással akar majd járni. Hagyd már...
2012. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 A kérdező kommentje:
Mért mire számit hogy sözze állsz egy gazdag emberrel?
2012. júl. 9. 11:50
 39/98 A kérdező kommentje:
"Egy nagy igazság. Azoknak teszznek mindíg ajánlatot akik nem olyan szépek és ugy érzik könyyen kaphatoak... Ezt saját magamon tapasztalltam és egyszer egy srác elmondta mi a szitu... Sajnos egy ien nöt nemis vesznek fel puccos munkahelyekre, és nehezen talál érdemleges kapcsolatot. Én találltam de eldobtam magamtólacsaládo nyomására. Azóta csak az ajánlatokat kapom de 2 honapnál tovább nemtart.. Egy elkeseredett nö" a te keddvesért megkerestem mert tudtam h olvastam valahol
2012. júl. 9. 12:01
 40/98 anonim ***** válasza:
68%
Komám, jobb ha egy férfitól tudod meg, hogy ilyen korban majd nem minden srác oda van egy jó kis 30-as nőért. Nem mindenki, de nagyon sokan! Ne aggódj, egy pár évig fog csak tartani, aztán ahogy idősödsz, már egyre jobban a fiatal zsenge lánykákért leszel majd oda. Én ilyen korban, meg a haverok is odavoltunk a harmincas kis fiatal anyukákért. Ne izgulj, majd megunod, elhiheted. Én sem hittem el, hogy így lesz.
2012. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!