Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 21/98 A kérdező kommentje:

én már 12 évessen felnött voltam.. képes vagyok ellátni magamat minden tekintetben... se anyám se apám önelláto voltam nagyon sokáig...

én nem anyuci pici szoknyája alatt bujdostam 6 éven keresztül meg nem apuci tökei mellett

2012. júl. 9. 11:04
 22/98 A kérdező kommentje:

hanem saját eröböl kapartam öszze ami van,

azt hiszitek pár áv mulva megunom és kidobom? tévedés!! fatális tévedés!!!

2012. júl. 9. 11:05
 23/98 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, az, hogy te haverokkal szexelsz, annak semmi köze nincs a témához.


Amúgy kérdező, tökmindegy mennyinek néz ki attól a biológiai órája ketyeg és már olyan igényei vannak, vagy legalábbis lesznek, aminek te még 5-6-10 éven belül nem tudsz megfelelni.

Amellett a gondolkodásod is egy idealista kisfiúé, ez az öngyilkossággal fenyegetőzés a leggyerekesebb, legszánalmasabb viselkedés ami csak létezik.

2012. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
100%

ha így viselkedsz vele is mint itt (rinyálsz) akkor megértem hogy nem akar tőled semmit, csak szépen nem bunkó módon lekoptatni....

kicsi vagy még hozzá....

2012. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vagyok vele, hogy ha tényleg szeretitek egymást, és titeket nem zavar a korkülönbség, akkor ne foglalkozzatok azokkal akik lemorognak ezért.

Rajtatok áll, vagy bukik...

2012. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 A kérdező kommentje:

Hát mondta, hogy amíg nem tud egy gyereket eltartani, addig nem szeretne.

Messze is vagyunk egymástól, 180 km re. De azt terveztem, felmegyek oda tanulni, ahol lakik(mint írtam, mi a testvéremmel ott lakunk, ahol a nagymamája) Mert ajánlottam neki, költözzön ide. saját lakás(vagyis fél ház) elmegyek suli mellett melózni, ő is melózna, meg tesóm is. Deazt mondja, hogy itt még nehezebb a munka vállalás ha működne is. De ha feljönnék koleszba, akkor minden nap látnám. elmegy melozni én tanulok és 80 ezerből ellennék albiba. de azt mondja, hogy abbol ketten nem lehet megélni

2012. júl. 9. 11:14
 27/98 A kérdező kommentje:

Azt pedig nem értem, hogy miért gázabb, ha a nő idősebb. Ugyanúgy ember a nő is meg a férfi is.

én beléd szerettem és enyyi nem mondhatom a szívemnek hogy csendd!! halgass!! nemérdekelsz!!


nem a kora miatt hanem azért aki azért a mosolygos "kislányért" akivel annyit ökörködtem:(azt mondja kell a humor de meg akar már komolyodni.(

2012. júl. 9. 11:19
 28/98 A kérdező kommentje:
BELÉ
2012. júl. 9. 11:19
 29/98 anonim ***** válasza:
68%
80 ezerből albérletbe? Én nem tudom, milyen város ez, de én még csak nem is a fővárosban lakom, de havi negyvenet fizetek egy másfél szobás panelért, ehhez még jön a rezsi, ami télen simán megvan még negyven és ebbe a netet meg a telefont nem számoltam bele. És akkor még közlekedés, étkezés, öltözködés, szórakozás, stb. Nagyon el vagy te tévedve, ebből is látszik, hogy nem vagy még felnőtt. A csaj egyszerűen csak reálisan gondolkodik. Biztos bejön neki, hogy egy fiatal srác udvarol, de azzal is tisztában van, hogy egy kapcsolatban nem lennétek egyenrangú felek, és nem is tudnátok egy önálló életvitelt finanszírozni ketten.
2012. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
A szerelem néha nem elég egy kapcsolathoz...
2012. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!