Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 17 éves srác és ergy 28 éves nő) lány) járnak? Komoly válaszokat

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy 28 éves lányba(nem néz ki anyninak 10 évet simán letagadhatna. mindenki azt mondja, hogy ez nem gáz, ha van szerelem.

De sokan meg, hogy ez nagyon gáz


2012. júl. 9. 10:32
 61/98 A kérdező kommentje:
mert nekem szükségem va rá:( Régen nem ilyen vol. Ugye írtam, úgy egy éve együtt voltunk. Akkor ugye nem tudta hány éves vagyok. Már együtt voltunk több hónapja, mikor kiderült a korom(a személyimen meglátta, illetve a bátyám elmondta neki. Őbelőle is tele a tö..km mert hajtogatja, hogy nem helyes nem helyes. Meg azzal jön,hogy szeret mindkettőnket, és egyik oldalon én vagyok, másikon meg a lány, mert jót akar mindkettőnknek. Ahaaa persze hogyne
2012. júl. 9. 16:51
 62/98 anonim ***** válasza:
51%

Bátyádnak több esze van mint neked, kár, hogy nem ő írt ki kérdést, mert javasolnám neki, hogy szervezzen be téged egy pszichológushoz. A te gondolkodásod már túlesik a rózsaszín tini szerelem határain, ugyanis még csak minimálisan se vagy hajlandó belegondolni a dolgokba, tökmindegy milyen érveket hozunk fel, mi, a bátyád, vagy akár a hölgy. Tudod ennyi ember nem tévedhet.

Kíváncsi lennék, hogy mit tennél, ha a hölgynek új kapcsolata lenne.

2012. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 A kérdező kommentje:
Bátyám 22 éves. Állandóan ezzel a lánccal jö, hogy nem láncolhatom magamhoz:(
2012. júl. 9. 17:16
 64/98 A kérdező kommentje:
meg, hogy megért engem is azért, hogy ez a helyzet alakult ki,de nem jelenti azt, hogy helyes amit csinálok. Mert nem az.Meg, hogy erre rájövök. Az a nem helyes, hogy egy társadalmi norma szerint akarnak élni az emberek(ezta bátyám mondta)
2012. júl. 9. 17:22
 65/98 A kérdező kommentje:
mármint az elejét a mondatnak
2012. júl. 9. 17:27
 66/98 anonim ***** válasza:
55%

Akkor most elmondok neked egy nagy titkot: bármilyen egyéb híreszteléssel ellentétben, ha egy nő azt mondja, hogy nem, az azt is jelenti, hogy NEM. Megmondta, hogy miért nem akarja ezt az egészet, innentől kezdve neked kutya kötelességed ezt tiszteletben tartani, mert ellenkező esetben csak azt éred el, hogy még meg is fog utálni. Egyszerűen nincs idegesítőbb, mint amikor egy srác nem képes felfogni, hogy ebből nem lesz semmi.

Minden jogod megvan hozzá, hogy sz*rul érezd magad, de hagyd már békén ezt a csajt, mert világosan az értésedre adta, hogy nem akar veled lenni.


És az anyagiakra visszatérve, megnézném, ahol 25 ezerből egy normális albérletet ki lehet venni (maximum szobát, de már ne is haragudj, egy 28-29 éves felnőtt nő mi a fészkes fenéért akarna vadidegen lakótársakkal osztozni a lakáson, a konyhán, a fürdőszobán?), arról nem is beszélve, hogy megnézném, hogy él meg két felnőtt havi 30 ezer forintból. Ennyiből még a kaja is csak nehezen hozható ki. És akkor még nem számoltam bele olyan dolgokat, mint mondjuk a mosópor (tudod te, hogy az mennyibe kerül??), vécépapír, tisztítószerek, szappan, fogkrém, na meg gondolom legalább évente egyszer veszel magadnak egy tisztességes nadrágot, a csaj szintén olykor venne magának valami ruhadarabot, azt úgy mégis miből? Net nem kell? Tévé? Mobilszámla? Szórakozni többet az életben nem fogtok járni? Soha egy mozi, egy koncert, egy sörre nem ültök be sose? Tartalmas élet lesz az...

2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked szükséged van rá...Nem fogod föl, hogy ő viszont nem kér belőled??? Itt van a probléma, nem ott, hogy milyen társadalmi normák vannak, meg miegymás. Ha érdekelnéd, mint társ, akkor veled lenne! Ha érdekelnéd, akkor lesz..ná a korodat. De nincs veled, és nem is akar veled lenni. Ezt vésd már az eszedbe! Csak hülyét csinálsz magadból mindenki előtt.
2012. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:
Tudom milyen megélni, mert tesómmal ketten lakunk, de alig élünk(mert nem keres annyitmeg ő már nem kap árvaellátást én csak azt kapom meg a családit még. Mamám főz nekünk, de a számlákat mi fizetjük be, ha nagyon alap kajákat vennénk mi is megélnénk. Dehát ez van:(
2012. júl. 9. 18:08
 69/98 A kérdező kommentje:

Meg a bátyámmal szoktak facebokon beszélgetni Biztos jól kibeszélnek:(

Meg zavar, hogy vele sokkal több témája van. Engem nem érdekelnek az ilyen tudományos frincfrancok, meg filozófia, meg stb-. Régen ezek őt sem érdekelték.

2012. júl. 9. 18:12
 70/98 anonim ***** válasza:
0%

"de már ne is haragudj, egy 28-29 éves felnőtt nő mi a fészkes fenéért akarna vadidegen lakótársakkal osztozni a lakáson, a konyhán, a fürdőszobán?"


már ne is haragudj, nagyon sok huszonéves lakik albérletben másokkal, nem mindenkinek tolja apuci vagy negyvenes gazdag faszi a feneke alá a lakást. azt se olvasom sehol, hogy a lány rögtön házasodni akarna meg gyereket, ez csak itt a GYIK-en a sok unatkozó húszéves kismama mániája. itt az egyetlen probléma, hogy nem kellesz a csajnak és kész, mindegy mi miatt. tedd magad túl rajta, a nagy szerelmek is el tudnak múlni és jön másik.

2012. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!